Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

żylaki

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    żylaki

    Dziewczyny może macie jakieś sprawdzone środki na żylaki nóg?
  •    
       

    #2
    W czasie ciąży pojawiły się bardzo widoczne żyły na moich nogach,szczególnie na łydkach, moja ginkolog zapisała mi Detralex w tabletkach,żeby zapobiec żylakom-podobno skuteczny...zobaczymy...


    Skomentuj


      #3
      Znam nazwę tego leku, moja mama kiedyś stosowała. Z tego co wiem jej pomógł, bo miała kłopoty z żylakami na nogach. Wzmacnia żyły.

      Skomentuj


        #4
        Ja używam maści i tabletek Esceven... wyciąg z kasztanowca, ale nie widzę żadnej poprawy

        Skomentuj


          #5
          Kurcze ja za wiele, nie pomogę, bo póki co
          nie mam.
          Ale wiem, że nie należy nosić podkolanówek,
          ani skarpetek z ciasnymi ściągaczami. Wiele kobiet
          tak robi by ukryć widoczne naczynia krwionośne.
          Można również pójść na zabieg usunięcia, nie wiem
          na czym polega, ale jest refundowany z NFZ.

          Skomentuj


            #6
            jak najczęściej odpoczywajcie z nogami uniesionym do góry np na poduszce, jak colleen napisała nie noście obciskających podkolanówek i skarpet, unikajcie gorących kąpieli, bo osłabiają naczynia krwionośne, najlepiej też leżeć na lewym boku, bo na plecach albo na prawym jest duży ucisk na żyłę główną dolną, która odprowadza krew z nóg
            pozdrawiam

            Skomentuj


              #7
              zapomniałam dodać, że ćwiczenia mięśni nóg są też potrzebne, bo mięśnie działają jak pompa dla krwi zalegającej w żyłach

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Odp: żylaki

                Jeśli zmiany nie są duże , to polecam maść z kasztanowca. Ładnie relaksuje nóżki. Przy większych zmaianach polecam lekarza, on będzie wiedział co dalej.

                Skomentuj


                  #9
                  Odp: żylaki

                  A stosowałaś może VARIVE? To krem właśnie na żylaki - stosowany i profilaktycznie, i w celu usunięcia tych już istniejących. Ma naturalne składniki i wiele osób poleca go, jako skuteczny na tego typu problemy.

                  Skomentuj


                    #10
                    Odp: żylaki

                    Niestety, ale większość żylaków powstaje z zaniedbań. Jeśli mama lub babcia miała żylaki, to Wy też powinnyście się ich spodziewać i od małego dbać o swoje nogi. Jak żylaki zaczną się pojawiać, to od razu zacznijcie stosować http://www.ekstrasenior.pl/sklep/pro...wzylakowe.html bo to może bardzo spowolnić ich dalszy rozwój.

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      Odp: żylaki

                      Na pewno odpadają buty na wysokich obcasach. Nogi muszą często odpoczywać. Kup sobie też olej z konopii i smaruj. Jest polecany na wiele schorzeń i w medycynie coraz częściej stosowany. Całkiem bezpieczny nie ma w składzie tego psychoaktywnego składnika.

                      Skomentuj


                        #12
                        Odp: żylaki

                        Ja mam skłonności do żylaków niestety po moim tacie. Podkolanówki pomagają, no i wiadomo- dużo odpoczynku dla nóg też wskazane.

                        Skomentuj


                          #13
                          Odp: żylaki

                          A ja się najbardziej boję żylaków odbytu, bo mogą się pojawić zwłaszcza w ciąży u osób z zaparciami, na szczęście dicopeg 10g się sprawdził i udało się ich uniknąć

                          Skomentuj


                            #14
                            Odp: żylaki

                            Prześledźcie ten oto odnośnik: http://varive.pl

                            Żywica cedrowa, a także wyciąg z motylicy to faktycznie znakomite substancje czynne.

                            Jest w aptekach masa środków dających sposobność, aby przyhamować to zwyrodnienie.

                            Krem Varive to rada na między innymi zlikwidowanie swędzenia, pieczenia i skurczy przy żylakach oraz zniesienie takich objawów, jak uczucie "mrowienia" i zmęczenia nóg.

                            Zakrzepica i żylaki są istotnie "upierdliwą" przypadłością.

                            Skomentuj


                              #15
                              Odp: żylaki

                              No takie żele nie sa złe. Ale jedynie wtedy kiedy żylaki nie są duże. Moja mama miała bardzo duży problem z żylakami. Które były u niej spore, bolesne oraz nabrzęknięte. Tak więc takie leki nie były praktycznie żadnym dla niej rozwiązaniem.

                              Chodziła na fundusz i tam lekarze doradzali jej zabiegi operacyjne.Sama jej to odradzałam ponieważ takie właśnie zabiegi mają wiele efektów niepożadanych. Za to wybrałam się na laserowe usuwanie żylaków. Prywatnie w Gdańsku na ulicy Skłodowskiej;
                              http://centrumflebologiczne.pl/

                              Na ich stronie są opisane wszystkie stosowane przez nich zabiegi.

                              Skomentuj

                                     
                              Working...
                              X