Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Mycie okien

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Mycie okien

    jakim płynem myjecie okna?
  •    
       

    #2
    Odp: Mycie okien

    Najczęściej myję okna wodą,wcześniej spryskuję je płynem do okien w sprayu,nie mam ulubionego,myję je gąbką i ściągam rakletą(taką do szyb)ramy myję płynem z wodą.No można też okna myć wodą z octem,ale nie lubię zapachu octu

    Skomentuj


      #3
      Odp: Mycie okien

      Ja pierw myje woda z plynem do naczyc i kapka cifu same ramy. Potem zmieniam wode na czysta z plynem i myje szyby, sciagam sciagaczka nadmiar wody, spikam Mr Muscle, szmatka myje szybe i potem sciagaczka znow sciagam , ew poleruje

      Skomentuj


        #4
        Odp: Mycie okien

        Ja myje najpierw wodą z płynem, potem spryskuję je płynem do szyb (w zależności jaki kupię) i szmatą poleruję. Ramy woda+cif

        dancio2006 co to jest rakleta ??

        Gopi sciągasz wodę ściągaczką ? Ja nigdy nie miałam w ręku takie urządzonką, i jak Ci się tym operuje ?? Myślę nad zakupem, ale nie wiem czy się tylko nie będę wsciekała przy myciu okien
        Julek: 10/3/2008

        Skomentuj


          #5
          Odp: Mycie okien

          Tree to myjemy okna tak samo
          A co do sciagaczki - ja sobie chwale - nie klne tyle przy tym co przy normalnym wycieraniu do sucha

          Skomentuj


            #6
            Odp: Mycie okien

            Ja najpierw myję szyby,ramy i parapety wodą z płynem do naczyń.Potem szyby spryskuję CLINEM i poleruję ręcznikami papierowymi.Na myte okna nie może świecić bezpośrednio słońce bo szyby szybko wysychają i zostają smugi.


            Skomentuj


              #7
              Odp: Mycie okien

              ja mam płyn do mycia okien z ludwika i super się sprawdza. A słyszałam kiedyś że gazetami się poleruje ale jeszcze nigdy nie próbowałam
              1.03.2009 9:55 FILIPEK

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Odp: Mycie okien

                Napisane przez ania_2288 Pokaż wiadomość
                ja mam płyn do mycia okien z ludwika i super się sprawdza. A słyszałam kiedyś że gazetami się poleruje ale jeszcze nigdy nie próbowałam
                Tak.. tak.. kiedyś polerowałam gazetami jak jeszcze nie było ręczników papierowych.
                Tez były bardzo dobre tylko musiały być czarno-białe i miękkie.


                Skomentuj


                  #9
                  Odp: Mycie okien

                  Napisane przez ania_2288 Pokaż wiadomość
                  ja mam płyn do mycia okien z ludwika i super się sprawdza. A słyszałam kiedyś że gazetami się poleruje ale jeszcze nigdy nie próbowałam
                  Tak, tak. Ja co prawda okien gazetami nie poleruję (bo za dużo roboty ), ale lustra i szyby w meblach. Błyszczący efekt daje tusz w druku.
                  Julek: 10/3/2008

                  Skomentuj


                    #10
                    Odp: Mycie okien

                    Mówiąc rakleta miałam na myśli ściągaczkę do szyb taką jak na zdjęciu http://e-lumarko.pl/p/pl/325/arix+sc...kosc+36cm.html

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      Odp: Mycie okien

                      A ja najperw lecę wodą z płynem do naczyń później ramy (mam derwniane brązowe okna więc cifu nie uzywam, ale jak miałm plastiki to cif obowiązkowo) a potem spryskuję clinem albo mr masylem (nie chce mi się sprawdzac jak to sie pisze) i szmatką z mikrofibry pocieram i gites
                      ogólnie oststnio w 20 min wszytkie okna umyłam
                      Last edited by majajula; 08-12-2009, 15:03.


                      JULA

                      MAJA

                      OLGA

                      Skomentuj


                        #12
                        Odp: Mycie okien

                        Majek to ekspresowo się z nimi uporałaś, moje nadal czekają na mycie.
                        Miałam robić to dzisiaj ale tak leje, więc uznałam, że nie ma najmniejszego sensu.
                        Zła już jestem, bo mam przygotowane szablony na okno, żeby je sztucznym śniegiem spryskać, a tu okna jeszcze nie umyte.
                        Julek: 10/3/2008

                        Skomentuj


                          #13
                          Odp: Mycie okien

                          Sama w szoku byłam że mi tak nieźle poszło. Zreszta ja oststnio to taka szybka jestem w sprzątaniu mąz sie smieje że lata praktyki cuda czynią

                          My popryskamy za tydzień, mamy super mikołaje szopki
                          dziś z racji że w domu siedze z dziewuszkami firanki popodpinałam i jeszcze jutro gwiazdki z wierzby podoczepiam i zacznę stroiki robić
                          w sobtę piernik w kształcie choinki upiekłam (dla próby) jako ozdoba stołu będzie


                          JULA

                          MAJA

                          OLGA

                          Skomentuj


                            #14
                            Odp: Mycie okien

                            A ja używam ściereczek Raypath i potrzebuje tylko czystą wodę. Najpierw jedną ścierką myje ramy a potem zmieniam wodą i myje szyby ściągam ściągaczką i pucuje drugą ściereczką i okna lśnią.
                            Ścierki są super bo ze wszystkich zakamarków można wyciągnąć brud bo te do czyszczenia są włochate, A do pucowania gładkie.
                            AGATKA 16.04.07r
                            Adaś 02.06.09r. o godz. 12.05, 3820g. 56cm.
                            W końcu w komplecie
                            Pamiętnik Adasia: http://www.bebilon.com.pl/pamietnik/...sz8206;page:-1

                            Skomentuj


                              #15
                              Odp: Mycie okien

                              a gdzie mogę kupić taką ściereczkę? i ile kosztuje?

                              Skomentuj

                                     
                              Working...
                              X