Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Na romantyczną kolacje we dwoje

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #16
    O rybka pieczona jest cool Ale moze zamiast filetu to cala rybka typu pstrag ? Efektowniejsze.Z tym ze jadelko z folii trzeba lubic

    Skomentuj

    •    
         

      #17
      Ahhh zapomnialam, ze panna nie lubi ryby
      Miłość matki do dziecka to jedyna, prawdziwa bezinteresowana miłość...

      Skomentuj


        #18
        No to przynajmniej jedno z glowy

        Skomentuj


          #19
          Goplana te roladki mnie zianteresowaly wiec skopiowalam przepis. Nawet latwe w przygotowaniu wiec mojemu przyszlemu szwagrowi powinno wyjsc
          Miłość matki do dziecka to jedyna, prawdziwa bezinteresowana miłość...

          Skomentuj


            #20
            Bardzo dobre sa ( ale nie jestem obiektywna :P ) i faktycznie łatwe w wykonaniu a do tego skladniki nieskomplikowane

            Skomentuj


              #21
              Jeszcze myslalam nad tym stekiem, ale bym konkretny przepis potrzebowala zeby nie spieprzyc. Fajnie by to z kolorowymi warzywami wygladalo.
              Miłość matki do dziecka to jedyna, prawdziwa bezinteresowana miłość...

              Skomentuj


                #22
                No stek tez ciekawy choc fanka kaparow nie jestem ;p
                Do tego jakis ryz czy kasza kuskus z warzywami i winko
                P.S Takie mieso lepsze jest jednak nie podane od razu z patelni tylko przykryc folia na ok 10 minut ( soki mieska rozejda sie po miesie i bedzie barzdiej delikatne i soczyste )

                Skomentuj

                •    
                     

                  #23
                  Goplana to moze masz jakis sprawdzony przepis na stek?
                  Miłość matki do dziecka to jedyna, prawdziwa bezinteresowana miłość...

                  Skomentuj


                    #24
                    diabelek ja mojemu ciagle steki serwuje bo on to uwielbia.Kup wolowine (nie wiem jak to jakosciowo w polsce wyglada)popros moze o kawalek ktory nie bedzie dlugo ogladal patelni,zeby ci jakiegos zylastego nie sprzedali ( rumpsteak to w pl sie chyba rumsztyk nazywa?).Wrzucasz na rozgrzana patelnie i dopiero tam solisz i pieprzysz bo inaczej mieso straci soki i bedzie twarde jak podeszwa.smazysz wedle uznania,najlepszy jest w srodku rozowy ale nie krwisty,jak to sprawdzic?Przydus widelcem do patelni,jesli jest bardzo sprezyste bedzie w srodku surowe,twarde jest mocno wysmazone.
                    To wbrew pozorom bardzo proste Najwazniejsze to zeby mieso ktore kupisz bylo dobrej jakosci.

                    Macie w Polsce salate RUCOLA? Ser GORGONZOLA? Z tego zrobisz swietne dodatki do steku.Sos serowy i salata ze smazonymi pestkami slonecznika.
                    Last edited by dotka238; 09-05-2009, 21:08.

                    Skomentuj


                      #25
                      diabelek dodam tylko ze na to gotowanie poswiecisz max pol godziny...

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #26
                        oooo dotka dzieki... ja bym chciala zeby na tych talerzach byla hmmm... kolorowo, ale wykwintnie
                        nie wiem ty;lko jak to z tym winem bedzie, bo ja bym podala czerwone polslodkie (takie najbardziej lubi moja siostra) ale jej facet wogole wina nie lubi, a zaden inny alkochol mi jakos nie pasuje do kolacji
                        Miłość matki do dziecka to jedyna, prawdziwa bezinteresowana miłość...

                        Skomentuj


                          #27
                          Diabelku do steka moze byc piwo ale to troche malo wykwintnie...czerwone wino jak najbardziej,jak masz watpliwosci kup rozowe i podaj mocno schlodzone to pasuje do wszystkiego i jest moze malo slodkie ale orzezwiajace (Francuzi latem duzo tego do obiadu pija).

                          Skomentuj


                            #28
                            Acha tego steka to tak ok 160-180 gram na osobe,powiedz zeby ci juz w sklepie ladnie rowno ukroili

                            Skomentuj


                              #29
                              powiem, powiem taki sprawdzony sklep mam blisko, zawsze wszystko smaczne i swieze maja wiec problemu nie powinno byc
                              Miłość matki do dziecka to jedyna, prawdziwa bezinteresowana miłość...

                              Skomentuj


                                #30
                                Mozesz go pieprzem kolorowym przyprawic a wczesniej zamarynowac np w czerwonym winie. No i do tego jakas kolorowa salatka, ryz czy kasza i wsio

                                Diab a moze taka wersja ? Do tego ryz i szamanko gotowe
                                http://www.grasmakow.pl/potrawa/218,...stek-z-papryka
                                Last edited by Goplana; 09-05-2009, 21:26.

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X