Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Schody kręcone. Cy są bezpieczne

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Schody kręcone. Cy są bezpieczne

    Cześć. Mam obecnie w domu maly remont. Zastanawiam się nad schodami kręconymi. Czy jest to jednak bezpieczne rozwiazanie jak ma sie małe dziecko?
    http://forum.mamotoja.pl/
  •    
       

    #2
    Odp: Schody kręcone. Cy są bezpieczne

    Oj powiem CI,że nie ma znaczenia jakie schody wybierzesz. Zawsze bedą dość niebezpieczne oraz warto będzie wybrać kratkę zabezpieczającą tak aby dziecko się nie wydostało...
    Sama jakiś czas temu montowałam sobie schody w domu i ekipa, ktora mi wstawiała od razu wstawiła w nich taką krateczkę tak wiec jestem bardzo zadowolona. .Zamawiałam je tutaj:
    http://otoschody.pl/

    Możesz sobie zajrzec bo mają tam dobre ceny.

    Skomentuj


      #3
      Odp: Schody kręcone. Cy są bezpieczne

      Myślę, że na pewno jest to lepszym pomysłem niż zwykłe, proste schody jeśli oczywiście jest tam barierka. Jak dziecko samo nie będzie zostawało na górze, to uważam, że nie ma problemu
      Dobra wiadomość jest taka, że winą za twój brak umiejętności całkowicie obarczają twoją matkę.

      Skomentuj


        #4
        Odp: Schody kręcone. Cy są bezpieczne

        Każde schody niosą ze sobą ryzyko. Powinny być w porządku jeśli dobrze je zabezpieczysz.
        Cisza nie istnieje.Gdzie nie ma próżni, czyli wszędzie tam, gdzie można oddychać i jest ruch, nie ma ciszy.

        Skomentuj


          #5
          Odp: Schody kręcone. Cy są bezpieczne

          Może trochę późno i pewnie są już schody zrobione ale...
          Moim zdaniem są trochę bardziej niebezpieczne niż proste, ale zależy czy są przerwy między stopniami i jakiej wielkości oraz czy z żadnej strony nie ma potencjalnie możliwości ześlizgnięcia się przez dziecko. na początek pewnie dobre są bramki przy schodach, ale z wiekiem dziecko się nauczy po niech chodzić chyba

          Skomentuj


            #6
            Odp: Schody kręcone. Cy są bezpieczne

            Napisane przez mama_dzidzi Pokaż wiadomość
            Może trochę późno i pewnie są już schody zrobione ale...
            Moim zdaniem są trochę bardziej niebezpieczne niż proste, ale zależy czy są przerwy między stopniami i jakiej wielkości oraz czy z żadnej strony nie ma potencjalnie możliwości ześlizgnięcia się przez dziecko. na początek pewnie dobre są bramki przy schodach, ale z wiekiem dziecko się nauczy po niech chodzić chyba
            Ja też tak uważam. Prawdę mówiąc mi samej ciężko czasami po takich zejść, choć to zależy od wielu kwestii, np. stopni, odstępów, skrętu schodów.

            Skomentuj


              #7
              Odp: Schody kręcone. Cy są bezpieczne

              Chętnie podpiszę się pod pytaniem. Myślimy nad schodami kręconymi z Prudlik. Wyglądają ciekawie- ale czy są bezpieczne?

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Odp: Schody kręcone. Cy są bezpieczne

                Wiesz widziałam u znajomych kręcone schody mają córeczkę która zaczyna chodzić. Mają bardzo niebezpieczne, bo od góry tam gdzie jest dziura na schody z jednej strony nie ma poręczy - ładne są nie powiem, ale mega niebezpieczne bo naprawdę 3 latek spokojnie zmieścił by się żeby spaść(trochę nie wiem jak to wytłumaczyć jak wyglądają Ale nie wszystkie kręcone chyba są aż tak niebezpieczne.

                Skomentuj


                  #9
                  Odp: Schody kręcone. Cy są bezpieczne

                  W kwestii schodów to powiem tylko, że uwielbiam schody z kamienia. W moich oczach są dużo atrakcyjniejsze niż drewniane.

                  Skomentuj


                    #10
                    Odp: Schody kręcone. Cy są bezpieczne

                    Są chyba tak samo bezpieczne jak każde inne schody

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      Odp: Schody kręcone. Cy są bezpieczne

                      Bezpieczeństwo jest identyczne. Natomiast są bardzo niefunkcjonalne. Problemy z wnoszeniem murowane.
                      http://wis-kruszywa.pl/kruszywo

                      Skomentuj


                        #12
                        Odp: Schody kręcone. Cy są bezpieczne

                        Schody kręcone jak najbardziej są bezpieczne. Sama planuje zamówić jedne z tych schodów http://www.melagu.pl/schody/schody-zewnetrzne , bo bardzo mi się podobają. Jeszcze ich nie zamówiłam, bo nie potrafię się zdecydować na konkretne schody. Może mi pomożecie?

                        Skomentuj


                          #13
                          Odp: Schody kręcone. Cy są bezpieczne

                          W http://www.schodyprudlik.com.pl/ widziałam fajne schody kręcone. Takie drewniane schody dobrze komponowałyby się w naszym wnętrzu. Tylko czy są bezpieczne?

                          Skomentuj


                            #14
                            Odp: Schody kręcone. Cy są bezpieczne

                            to chyba zależny od zabezpieczeń jakie są. Ale wydaje mi się, ze spadając z kręconych można sie bardziej obić.

                            Skomentuj


                              #15
                              Odp: Schody kręcone. Cy są bezpieczne

                              Napisane przez montownia Pokaż wiadomość
                              Bezpieczeństwo jest identyczne. Natomiast są bardzo niefunkcjonalne. Problemy z wnoszeniem murowane.
                              To zależy jakie masz szerokie te schody na kręconych dużo łatwiej się wnosi meble niż na prostych. Zobacz sobie jak masz np. schody drewniane - http://www.stolarex.com.pl/ to jak idziesz z czymś to sobie ładnie skręcasz a nie musisz być cały czas zgięta. Więc tutaj się nie zgodzę. Ogólnie jak kręcone schody to tylko drewniane.

                              Skomentuj

                                     
                              Working...
                              X