Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Zniszczone włosy

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Zniszczone włosy

    Może wypróbuj jakąś odżywczą serię kosmetyków? Ja mam Bombar i jestem zadowolona, bo zarówno szampon, jak i odżywka super zregenerowały włosy i dodały blasku. Albo możesz też poczytać o keratynowym prostowaniu- fajna sprawa, bo masz super efekt na kilka miesięcy
    Last edited by gagatka; 09-07-2020, 10:09. Powód: link

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Zniszczone włosy

      Doczepiane włosy to nie jest rozwiązanie To bardziej taki doraźna pomoc...

      Skomentuj


        Odp: Zniszczone włosy

        Regularne dbanie o włosy gwarantuje ,że włosy będą piękne. Od kilku już lat tak robię i nie mam z włosami żądnych problemów a kosmetyki kupuję w sklepie fryzjerskim. Mam wybrane odżywki , farby itp. ale trwało to trochę zanim dobrałam te właściwe.
        Last edited by gagatka; 09-07-2020, 10:10. Powód: link

        Skomentuj


          Odp: Zniszczone włosy

          Mi w pielęgnacji włosów pomogły rady Kosmetycznej Hednostki. Polecam ten blog!

          Skomentuj


            Odp: Zniszczone włosy

            Tak naprawdę na bardzo zniszczone włosy pomogą tylko nożyczki... dbać trzeba jak włosy są zdrowe i ograniczyć prostownice, suszarke i zbyt częste farbowanie. Dobra odżywka i szampon zawsze sie przydadzą, ja stosuje dodatkowo jantarową odzywke do skory głowy i mam dużo baby hair

            Skomentuj


              Odp: Zniszczone włosy

              Według mnie to jest sprawa dla jakiegoś specjalisty...
              Wszyscy pytają , jaki jest sens życia,a nikt nie pyta,jaki jest sens śmierci.

              Skomentuj


                Odp: Zniszczone włosy

                Mi bardzo pomogło podcięcie i keratyna inoar, mam teraz sypie i lśniące włosy .

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Zniszczone włosy

                  Kosmetyki to nie wszystko, trzeba też zwrócić uwagę na to, czym i jak rozczesuje się włosy. Najgorzej to szarpać mokre włosy grzebieniem... Właśnie podczas czesania nieraz bardzo się łamią. Ja mam taką szczotkę . Sporo dobrego o niej czytałam, zanim kupiłam, i faktycznie wszystko to prawda. A przedtem miałam problemy z rozczesywaniem. Słyszałyście o niej?
                  Last edited by gagatka; 09-07-2020, 09:41. Powód: link

                  Skomentuj


                    Odp: Zniszczone włosy

                    Jest obecnie kilka opcji, które mozna spokojnie stosować i które dzięki temu wyglądają naprawdę bardzo fajnie. wybór jest całkiem duży, mozna sobie dokupić i cieńsze kosmyki jak i grubsze zbiory, wszystko zależy od tego co chcemy osiągnąć.
                    Last edited by gagatka; 09-07-2020, 09:42. Powód: link

                    Skomentuj


                      Odp: Zniszczone włosy

                      Na początku warto zacząć od profesjonalnej pielęgnacji dobre maski szampony odżywki i olejki , ja używam inoar i świetnie mi się sprawdzają. Jeśli to nie pomoże to zainteresowałabym się*zabiegiem keratynowym o ile włosy będą się nadawały do zabiegu

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Zniszczone włosy

                        A ja czytałam, że te zabiegi keratynowe wcale nie dają rewelacyjnych efektów. Więc jak dla mnie szkoda pieniędzy na to.

                        Skomentuj


                          Odp: Zniszczone włosy

                          a słyszałyście może o tym oleju ? ja przyznam się, że dosyć sceptycznie podchodziłam do tego typu wynalazków, ale po ciązy stwierdziłam że musze coś zrobić ze swoim włosami. Kurację olejem stosowałam 2 razy w tygodniu i po miesiącu efekt mnie zaskoczył, bo po pierwsze włosy stały się mocniejsze, nie łamią się, nabrały blasku, a no i kolor stał się jakiś bardziej wyrazisty. Polecam spróbować - mnie naprawdę pomógł zregenerować włosy
                          Last edited by gagatka; 09-07-2020, 09:43. Powód: link

                          Skomentuj


                            Odp: Zniszczone włosy

                            Też miałam strasznie zniszczone włosy, na całe szczęście pomógł mi fryzjer stylista warszawa , który doprowadził je do porządku dopiero. Teraz dbam i są cały czas zdrowe i puszyste. Polecam wam również takie rozwiązanie.
                            Last edited by gagatka; 09-07-2020, 10:10. Powód: link

                            Skomentuj


                              Odp: Zniszczone włosy

                              Przy bardzo zniszczonych włosach faktycznie najlepiej iść do specjalisty.

                              Skomentuj


                                Odp: Zniszczone włosy

                                podobno keratynowe prostowanie włosów bardzo je odżywia. możesz o ty poczytać

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X