Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Na romantyczną kolacje we dwoje

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #31
    Goplana brzmi smacznie, ale troche zbyt czasochlonne. No i sie zastanawiam jakbysmy mieli te steki w lodowce wytlumaczyc mojej siostrze, bo to kolacja niespodzianka xD
    Miłość matki do dziecka to jedyna, prawdziwa bezinteresowana miłość...

    Skomentuj

    •    
         

      #32
      Odp: Na romantyczną kolacje we dwoje

      Przede wszystkim potrawa powinna być prosta do przygotowania (tą robi sie 20 min), lekkostrawna i bardzo smaczna. To mój pomysł - sos łososiowy z makaronem, do tego różowe wino. Składniki: http://listonic.pl/bzzz/4973-romantyczna_kolacja - dusić troszkę rybę, potem dodać wodę, kostkę, śmietankę, doprawić wg uznania. Polecam, jest naprawdę niesamowita!

      Skomentuj


        #33
        Odp: Na romantyczną kolacje we dwoje

        Świeże szparagi oczyść i pokrój w 2 cm kawałki.
        Filet pokrój w kostkę.
        Szpinak drobno pokrój.
        Masło rozgrzej na patelni, smaż na nim przez 10 minut szparagi i mięso.
        POMYSŁ NA dokładnie wymieszaj ze śmietanką i 200 ml wody - dodaj na patelnię i duś całość przez 5 minut.
        Dodaj szpinak.
        Makaron ugotuj w dużej ilości posolonej wody.
        Makaron połącz z zawartością patelni, podawaj zaraz po przygotowaniu.

        Skomentuj


          #34
          Odp: Na romantyczną kolacje we dwoje

          Ostatnio zaniedbałam męża, bo wiadomo maluszek w domku i czasu na nic nie ma. Koniecznie muszę zrobić romantyczną kolację .

          Skomentuj


            #35
            Odp: Na romantyczną kolacje we dwoje

            Ja ma sie małe dziecko to ten temat odchodzi na drugi plan, ale warto pomyśleć i o mężu. Dobrze jak jeszcze ma sie z kim maluszka zostawić w domu. My od dłuższego czasu wybieramy się na taką romantyczna kolację i zawsze coś nam wypada.

            Skomentuj


              #36
              Odp: Na romantyczną kolacje we dwoje

              Napisane przez lilas Pokaż wiadomość
              Świeże szparagi oczyść i pokrój w 2 cm kawałki.
              Filet pokrój w kostkę.
              Szpinak drobno pokrój.
              Masło rozgrzej na patelni, smaż na nim przez 10 minut szparagi i mięso.
              POMYSŁ NA dokładnie wymieszaj ze śmietanką i 200 ml wody - dodaj na patelnię i duś całość przez 5 minut.
              Dodaj szpinak.
              Makaron ugotuj w dużej ilości posolonej wody.
              Makaron połącz z zawartością patelni, podawaj zaraz po przygotowaniu.
              Jakoś nigdy nie miałam okazji nie próbować ani samej robić szparagów, chociaż bardzo ciekawa ich jestem. teraz jest sezon to wypróbuję ten przepis, bo lubię szpinak.

              Skomentuj


                #37
                Odp: Na romantyczną kolacje we dwoje

                Tak się składa, że ja również niebawem będę musiała przygotować taką kolację. Czy jeśli przyrządzę tą potrawę: https://www.przepisy.pl/przepis/scha...rami-i-ziolami i podam ją z czerwonym winem, to zrobię dobre wrażenie?

                Skomentuj

                •    
                     

                  #38
                  Odp: Na romantyczną kolacje we dwoje

                  Na romantyczną kolację najlepsze są krewetki... Albo łosoś... A jak ma się więcej czasu, można zrobić roladki z kurczaka.

                  Skomentuj

                         
                  Working...
                  X