Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

prezenty dla facetów

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: prezenty dla facetów

    Ja tam myśle, ze dla każdego faceta sprawdzą się zegarki. na pewno przyda się wiiecej niz jeden, np, elegancki i sportowy.

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: prezenty dla facetów

      No powiem Ci że zależy od faceta ale czasami myślę że wystarczy nawet zwykła piżama. Ja np. dokupiłam mojemu piżamę do prezentu w tamtym roku i cieszył się z niej jak dziecko :P

      Skomentuj


        Odp: prezenty dla facetów

        Ja myślę, że fajnym pomysłem moze być coś wyjątkowego, co ciężko dostać w innych miejscach. Na pewno takim rozwiązaniem będą specjalne zamki na buty które sprawiają, że sznurowane buty staną się budami na zamek. Fajna sprawa

        Skomentuj


          Odp: prezenty dla facetów

          Kilka pomysłów na fajne prezenty dla facetów znajdziecie tutaj

          Skomentuj


            Odp: prezenty dla facetów

            Dziewczyny znacie się trochę na majsterkowaniu? Chce kupić wiertarko wkrętarkę, na markach się średnio znam ale znalazłam jedną marki ryobi, tylko nie za bardzo znam tę markę, wasi mężczyźni mają ich sprzęty?? podobno lepsza od boscha a widzę że cena zbliżona

            Skomentuj


              Odp: prezenty dla facetów

              To bardzo fajny pomysł na prezent. Tylko jak naprawdę chcesz kupić alkomat,który ma posłużyć to lepiej wydać kilka złotych więcej ale kupić dokładny sprzęt. Jeżeli na czymś takim Ci zalezy to tutaj mają zdecydowaie największy wybór alkomatów. Ja mógłbym Ci polecić alcoblow , bo wiem że produkują bardzo dobre alkomaty

              Skomentuj


                Odp: prezenty dla facetów

                Ja mojemu męzowi mam zamiar kupić aparat fotograficzny na 30 urodziny. Bardzo lubi fotografować więc myślę że to będzie super pomysł i zrobię mu niespodziankę. Trochę czasu jeszcze mam więc zdążę wybrać i kupić w tym sklepie

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: prezenty dla facetów

                  Ja myślę, żeby swojemu kupić torbę na laptopa, bo jego obecna jest w opłakanym stanie i tylko czekam na to, aż się całkiem popruje i laptop mu z niej wypadnie... A tak bardziej na poważnie, to chcę tego uniknąć a wiem, że on sam sobie jej nie kupi i bedzie czekał na ostatnią chwile. Zastanawiam się nad taką torbą, bo wygląda na solidną i jest bardzo modna. Jak Wam się podoba?

                  Skomentuj


                    Odp: prezenty dla facetów

                    Wszystko zależy od tego, jakie upodobania ma dany facet. Jeśli interesuje go elektronika, to z całą pewnością warto podarować mu tablet. W znajdziecie ofertę znanego w całej Europie producenta Allview. Wybierzcie model, który będzie najodpowiedniejszy na tę konkretną okazję

                    Skomentuj


                      Odp: prezenty dla facetów

                      Faktycznie prezenty kupować w zależności od zainteresowań danego mężczyzny ale jeżeli już się zupełnie nie ma pomysłu to lepiej postawić na takie praktyczne prezenty. Ja w tym roku nie miałam pomysłu dlatego bratu kupiłam taką kamerkę wiedziałam, że nie ma a w dzisiejszych czasach, widząc ile jest wypadków wydaje się, że jest to sprzęt niemal obowiązkowy. Do tego wideorejestrator nagrywa FullHD i ma bazę fotoradarów więc też może, uchroni go przed niechcianymi mandatami
                      Co słychać? Uśmiechnij się! Życie jest za krótkie, żeby się zamartwiać

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: prezenty dla facetów

                        Dla faceta, hmm, a ile ma lat? Moja babcia kupiła mężowi ostatnio monetę tutaj, przedstawiającą Jana Pawła II bardzo ucieszył się z takiego prezentu. To piękna kolekcjonerska moneta. Jan a przykład lubię takie unikatowe rzeczy.

                        Skomentuj


                          Odp: prezenty dla facetów

                          Z prezentem dla mojego taty nie mamy nigdy problemów, jest fanem wszelkiego sprzetu i zawsze kupujemy cos w tym klimacie. rok temu sprezentowalismy mu nowy smart tv, w tym roku na urodziny chciałby nowe głosniki. No i tak juz zaczełam poszukiwania w necie i spodobały mi się głosniki revolution Sa aktualnie na przecenie, wiec chyba pogadam z bratem i siostrą czy robimy wspólną zrzutkę dla ojca i juz mu to zamówimy. co myslicie?

                          Skomentuj


                            Odp: prezenty dla facetów

                            Jeżeli mąż spędza wiele czasu przed komputerem, to dobrym pomysłem według mnie jest monitor. Komfort pracy z dobrym monitorem jest zdecydowanie większy.

                            Skomentuj


                              Odp: prezenty dla facetów

                              ja to zazwyczaj kupuje jakieś eleganckie dodatki, takie rzeczy najbardziej się przydają, ostatnio kupiłam poszetke dla taty był bardzo z niej zadowolony i nosi ją codziennie do pracy

                              Skomentuj


                                Odp: prezenty dla facetów

                                Szukasz mega opcji na prezent dla bliskiej Ci osoby ? Gra sporo w Xbox czy Playstation ? 90% facetów to robi ! Jeśli chcesz szybko i bezpiecznie doładować swoje konto, kup na prezent doładowanie playstation 4. Na stronie doladowania.pl znajdziesz bezpieczny sposób aby kupić karty prepaid. Ja już skorzystałem z ich usług i jestem bardzo zadowolony więc i Ty nie czekaj, to będzie strzał w 10-tkę z prezentem

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X