Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Mycie okien

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #16
    Odp: Mycie okien

    Napisane przez takaja9 Pokaż wiadomość
    a gdzie mogę kupić taką ściereczkę? i ile kosztuje?
    Tutaj jest stronka http://www.raypath.pl/produkty.htm fakt nie są tanie ja mam te trzy czyściki rękawice, szara biała różowa, są super do do czyszczenia tapicerek dywanów kanap itp., ścierkę do mycia naczyń i płyn do naczyń nie jest mi wcale potrzebny a wszystkie naczynia błyszczą i czyścik do okien- ściągaczka jednocześnie z taką nasadką myjącą i dwa czyściki Sunbeam na szczęście nie musiałam tego kupować dostałam w prezencie ale wartość tych rzeczy to jakieś 600 zł. ale czyści rewelacja, sama bym się na to raczej nie zdecydowała ale moja mama kupiła sobie ten zestaw i płaci 21 zł na miesiąc i też jest super zadowolona bo nawet okapy i kamień i wszystkie inne ciężkie brudy schodzą elegancko.

    Takie prezentacje robią u każdego w domu kto tylko zechce i oczywiście bez zobowiązań bo tak to ciężko uwierzyć że jakaś tam szmatka tak może czyścić.
    Tak ich opisałam jak bym miała jakiś interes w tym.
    Last edited by aniasz8206; 09-12-2009, 17:09.
    AGATKA 16.04.07r
    Adaś 02.06.09r. o godz. 12.05, 3820g. 56cm.
    W końcu w komplecie
    Pamiętnik Adasia: http://www.bebilon.com.pl/pamietnik/...sz8206;page:-1

    Skomentuj

    •    
         

      #17
      Odp: Mycie okien

      okna powinnam umyć ale... tak bardzo mi się nie chce.. zawsze jak świeta spędzamy z dala od domu to nigdy mi się nie chce sprzątać.

      Skomentuj


        #18
        Odp: Mycie okien

        Ja najpierw myję okna wodą z płynem do naczyń,potem psikam sprejem Tenzi dominatorem do szyb, myję ściereczką i na koniec używam rolety gumowej
        Doriaś ur.17.03.2008




        Tristaś ur. 11.03.2010

        Skomentuj


          #19
          Odp: Mycie okien

          ja od kiedy sa dzieci to jestem len totalny, i okna najpierw przecieram na sucho zeby kurz zrzucic(roznie czasem recznikiem papierowym,czasem bawelniana szmatka) a nastepnie plynem w spraju i recznikami papierowymi, ramy przecieram tylko ale zawsze sobie obiecuje ze nastepnym razem dokladnie mleczkiem wyszoruje. ale powinnam myc co 2 miesiace(a najlepiej po kazdym deszczu) bo ulica straszliwie nam pyli.

          Skomentuj


            #20
            Odp: Mycie okien

            Ja używam takiego z alkoholem cytrynowego i ścieraczki z micorfibrą z Rossmana do mycia okien. Ostrzegam przed myciem w pełnym słońcu - smugi jak nie wiem co zostają.
            Mycie okien u mnie wiąże się ze zmienianiem firan i zasłon. Więc cały dzień z głowy...
            Kalendarz ciąży

            Skomentuj


              #21
              Odp: Mycie okien

              Najlepiej podobno myje sie okna szara gazetą. A płynu uzywam zwykłęgo do mycia szyb Bardzo lubie Clina

              Skomentuj


                #22
                Odp: Mycie okien

                Ja też lubię Clina jako detergent. Dobrze czyści i nie jest drogi. Myślę, że warto też zainwestować w taki zestaw http://leifheitsklep.pl/zestaw-do-my...azienek-p45921 - bo tego typu sprzęt znacznie ułatwia sprzątanie. Odkąd przeprowadziłam się do domku jednorodzinnego mycie okien to dla mnie koszmar - jest ich tak dużo, że zazwyczaj podchodzę do tematu na dwa razy.

                Skomentuj

                •    
                     

                  #23
                  Odp: Mycie okien

                  U mnie w domu myciem okien zajmuje się facet, ja i wspinanie się po stołkach byłoby kiepskim pomysłem, a jemy mycie okien wychodzi perfekcyjnie, nie potrzeba niczego innego.

                  Skomentuj


                    #24
                    Odp: Mycie okien

                    Mycie okien nie było moim "ulubionym" zajęciem. Do czasu kiedy czyściłam szyby zwykłą ścierką i zostawały smugi, dostawałam nerwicy. Od kiedy znajoma podsunęła mi i powiedziała, że ściągaczka do szyb http://spontex.pl/sciagacz-do-szyb sprawi, że mycie okien będzie czystą przyjemnością, jestem je fanką. To się naprawdę sprawdza, mycie jest szybkie, sprawne i bez smug. Ten prosty wynalazek doskonale ściąga wodę nie pozostawiając zacieków.

                    Skomentuj


                      #25
                      Odp: Mycie okien

                      Ja mycie okien rozkładam na kilka dni i myję pojedynczo. Używam zwykłego płynu do szyb (Mr. Musyle) i się sprawdza.

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #26
                        Odp: Mycie okien

                        Napisane przez testolandia Pokaż wiadomość
                        Ja mycie okien rozkładam na kilka dni i myję pojedynczo. Używam zwykłego płynu do szyb (Mr. Musyle) i się sprawdza.
                        Ja również myję pojedyńczo okna, zazwyczaj mam tak ze po kolei sprzątam pomieszczenia i wtedy myje okna, nie wszystkie na raz.

                        Skomentuj


                          #27
                          Odp: Mycie okien

                          A nie lepiej zlecić komuś umycie okien? Ja nienawidzę tego typu prac. Tutaj http://www.ozii.pl ostatnio wyszukałam sobie panią, która przychodzi i robi to za mnie. Poleciła mi, żebym kupiła Clin do okien i faktycznie się sprawdza. W przyszłym tygodniu zobaczymy czy mi się uda znaleźć kogoś do ogarnięcia domu przed świętami.

                          Skomentuj


                            #28
                            Odp: Mycie okien

                            Ostatnio słyszałam fajną poradę odnośnie mycia okien gdy jest mróz. Ja zazwyczaj wtedy myłam tylko od środka. A tu ktoś mi powiedział, żeby dolać do wody zimowego płynu do spryskiwaczy (tego samochodowego) i wtedy nic nie będzie zamarzać.

                            Skomentuj


                              #29
                              Odp: Mycie okien

                              Napisane przez bobusie2 Pokaż wiadomość
                              Ostatnio słyszałam fajną poradę odnośnie mycia okien gdy jest mróz. Ja zazwyczaj wtedy myłam tylko od środka. A tu ktoś mi powiedział, żeby dolać do wody zimowego płynu do spryskiwaczy (tego samochodowego) i wtedy nic nie będzie zamarzać.
                              Kiedyś przy myciu brakło mi płynu do szyb wiec poszłam do garażu i wziełąm płyn do spryskiwaczy okazał sie dużo lepszy i teraz właśnie w mrozie myję szyby zimowym płynem do spryskiwaczy, Myje się dobrze bez smog i nic nie zamarza

                              Skomentuj

                                     
                              Working...
                              X