Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Domek dla dziecka w ogrodzie (szukam projektu)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Domek dla dziecka w ogrodzie (szukam projektu)

    Szukam jakiegoś fajnego i niedrogiego projektu domku do ogrodu dla dziecka. Moja córeczka ma 6 lat ale marzy o takim domku, wszystkie dostępne na rynku są chyba dla małych dzieci, bo ona do wszystkich musi wchodzić na kolanach. Mąż chciałyby sam go zbudować ale po prostu potrzebny jest nam taki projekt oraz jakie materiały są niezbędne do wybudowania takiego małego domku.
  •    
       

    #2
    Odp: Domek dla dziecka w ogrodzie (szukam projektu)

    Witam. Wiem o czym piszesz- oferta domków dla dzieci jest bogata, ale jak się szuka czegoś konkretnego, to okazuje się, że domki są dla młodszych, lub całkiem małych dzieci.
    W naszym ogrodzie stoi taki domek i służy jako ozdoba, bo chociaż jest wysoki, to niestety wejście jest tak malutkie i ciasne, że 6 latki to jeszcze wejdą, ale 10-12 latka praktycznie nie ma szans na to. A dzieci rosną szybko.

    Przyszło mi do głowy, że rozwiązaniem może być wykonanie po prostu wiaty z gotowych paneli drewnianych (wiata w wersji mini;-)). I nie dawałabym drzwiczek, ani nie robiła otworu wejściowego. Projekty wiaty można znaleźć w internecie, a panele mają różne wymiary, na pewno coś można z tego zbudować. Ale to taki luźny pomysł.

    A może kupcie gotowy, ale najmniejszy z możliwych, domek narzędziowy? W markecie taki malutki ma chyba wymiary 1,5x2,5metry.
    np. tego typu
    http://werth-holz.eu/files/produkty/...ie/petunia.jpg
    http://domki-ogrodowe.org/wp-content...a-ogrodowe.jpg
    Agnieszka Szamborska
    Profesjonalne utrzymanie terenów zielonych
    http://www.firma-krzak.pl/

    Skomentuj


      #3
      Odp: Domek dla dziecka w ogrodzie (szukam projektu)

      Dziękuję za pomysły. Nie pomyślałam wcześniej o tym że przecież można przerobić domek na narzędzia, wymaga to na pewno mniej pracy niż wybudowanie od podstaw całego domku. Teraz szukamy odpowiedniego. Wiemy jedynie że musi być później pomalowany na biało różowo

      Skomentuj


        #4
        Odp: Domek dla dziecka w ogrodzie (szukam projektu)

        No dokładnie można przerobić domek na narzędzia hehe. Bardzo fajna sprawa, super że spełniacie takie marzenia swojego dziecka. Podoba mi się to.
        Mam nadzieje że jak będzie gotowy to wstawicie jakaś fotkę
        Last edited by Redakcja_MamoToJa.pl; 27-08-2014, 16:12.

        Skomentuj


          #5
          Odp: Domek dla dziecka w ogrodzie (szukam projektu)

          DOmek na drzewie - chyba nigdy nie wyrosnę z tych marzeń

          Skomentuj


            #6
            Odp: Domek dla dziecka w ogrodzie (szukam projektu)

            Aż zazdroszczę. Mieszkamy w bloku i na domek na drzewie nie ma szans.

            Skomentuj


              #7
              Odp: Domek dla dziecka w ogrodzie (szukam projektu)

              Zawsze można zarazić pomysłem dziadków czy inne ciocie, do których można pojechać i się wprosić do domku

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Odp: Domek dla dziecka w ogrodzie (szukam projektu)

                witam serdecznie jesli chodzi o jakiekolwiek atrakcje ogrodowe dla dzieci to kupuje je tutaj: www.trampolinowo.pl . rok temu corka na urodziny dostala duzy i swietnie wypostazony domek dla lalek a syn wielki sampchod. byli zachwyceni. za jakis czas chcialam im cos kupic, zastanawialm sie miedzy basenem a trampolina. wybralam basen dlatego dowiedzialm sie od siostry która kupowala wlasnie tam prezenty ze sklep ten posiada takze wyposazenie ogrodowe. bez zastanowienia zakupilam u nich basen gdyz wiedzialam, ze sprzet który robią na prawde jest bardzo dobry. sklep sie sprawdza w 100 procentach wiec bez wahania moge go wam polecic
                pozdrawiam

                Skomentuj


                  #9
                  Odp: Domek dla dziecka w ogrodzie (szukam projektu)

                  Mamy w ogrodzie juz od 2 lat taki domek.
                  Stoi cały rok na dworze i plastik bardzo dobrze wyglada, wszystkie elemensty solidne , nasz domek czesto jest przestawiany i nic mu sie nie dzieje.Dzieciaki dosyc mocno go eksploatują i nic po nim nie widac.

                  Skomentuj


                    #10
                    Odp: Domek dla dziecka w ogrodzie (szukam projektu)

                    Fajnym pomysłem może być też zamiast stawiania całego domku kupienie namiotu. Dla mniejszych maleństw w sam raz może być coś takiego (od Knorrtoys):



                    Jak maluchy podrosną, to trzeba będzie raczej nabyć coś większego

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      Odp: Domek dla dziecka w ogrodzie (szukam projektu)

                      Napisane przez limango Pokaż wiadomość
                      Fajnym pomysłem może być też zamiast stawiania całego domku kupienie namiotu. Dla mniejszych maleństw w sam raz może być coś takiego (od Knorrtoys):



                      Jak maluchy podrosną, to trzeba będzie raczej nabyć coś większego
                      Jestem za !
                      My mamy podobny...co prawda nie w ogrodzie a na balkonie i naprawdę sprawdza się. Teraz został przeniesiony do domu,bo wiadomo już nie temperatura na zewnątrz. Oprócz tego bardzo praktyczne,bo zawsze można szybko złożyć i wziąć chociażby na plażę. Super sprawa



                      Skomentuj


                        #12
                        Odp: Domek dla dziecka w ogrodzie (szukam projektu)

                        my mamy coś takiego także i również polecam Córcia zadowolona bo ma swój mały świat i sparwdza się taki domek na trawie, balkonie czy w salonie marzyło mi się tipi ale te ceny -ehhhh może kiedyś

                        Skomentuj


                          #13
                          Odp: Domek dla dziecka w ogrodzie (szukam projektu)

                          Mi też marzy się TIPI. Faktycznie ceny tego cudeńka jak dla za wysokie ale wyglądają cudnie i kuszą mnie od kilku dobrych miesięcy. Zawsze też można samemu zrobić jak nie ma się dwóch lewych rąk



                          Skomentuj


                            #14
                            Odp: Domek dla dziecka w ogrodzie (szukam projektu)

                            Niestety jak wszystko dla dzieci jest drogie my nie kupowaliśmy domku choć mam jeden na oku, ale plastikowy. Może stać na dworzu i w lato i zimą i nic się z nim nie dzieje. A jak nawet chłodniej czy deszczowo to można go wstawić do domu. Narazie jednak jak syn był malutki kupiłam kojec. Tam sobie drzemał, a jak był większy to go tam wkładałam by się pobawił. Dzięki temu myślę też nauczył trochę się bawić samodzielnie. Mogłam go tam włożyć i zostawić go samego na chwilę i wiedziałam że nigdzie nie pójdzie. Teraz jak jest większy to sobie wchodzi i wychodzi kiedy ma na to ochotę. A mogę go używać i na dworzu i w domu. Często nakrywam go kocem i maluch ma swój domek. Kojec nie są tak drogie jak te piękne domki ale też jest rozwiązaniem

                            Skomentuj


                              #15
                              Odp: Domek dla dziecka w ogrodzie (szukam projektu)

                              Napisane przez agibee Pokaż wiadomość
                              Mi też marzy się TIPI. Faktycznie ceny tego cudeńka jak dla za wysokie ale wyglądają cudnie i kuszą mnie od kilku dobrych miesięcy. Zawsze też można samemu zrobić jak nie ma się dwóch lewych rąk
                              ja namawiam moja teściową żeby ona cos takiego stworzyła bo kobieta ma dar w rękach, szyje, ma maszynę - ale ona ciągle zabiegana, czas jej ucieka przez palce - obiecała mi, że przed świętami pomyśli nad tipi - może sie doczekam

                              Skomentuj

                                     
                              Working...
                              X