Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Smutek, przygnębienie. Czy to depresja ?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #16
    Odp: Smutek, przygnębienie. Czy to depresja ?

    nie od razu to jest oznaką depresji, tak to każdy mógłby powiedzieć że ma depresję.

    Skomentuj

    •    
         

      #17
      Odp: Smutek, przygnębienie. Czy to depresja ?

      Teraz pogoda taka nie sprzyjająca dobremu samopoczucia, mnie też jakaś chandra jesienna dopadała. Nawet kilka dni brałam nervomix control, bo jakiś stres odczuwałam i niepokój lekki. Ale już jest w miarę ok.

      Skomentuj


        #18
        Odp: Smutek, przygnębienie. Czy to depresja ?

        To na pewno jest jakaś "mała" depresja, taką mamy pogodę niestety.
        Skuteczne zabiegi na cellulit: http://drkozicka.pl/arts/cellulit-us...ulitu-zabiegi/

        Skomentuj


          #19
          Odp: Smutek, przygnębienie. Czy to depresja ?

          Ja bym jednak w takiej sytuacji udała się do psychiatry. Jeśli okaże się, że nie jest to depresja, ani nawet jej początek, to ewentualnie wizyty u psychologa mogą pomóc. A jeżeli okaże się, że to depresja, to tylko odpowiednie leczenie przyniesie rezultaty. Pod nr 22 253 88 88 można umówić się do psychiatry w tym wspomnianym Psychomedic. Mają tam bardzo dobrych lekarzy.

          Skomentuj


            #20
            Odp: Smutek, przygnębienie. Czy to depresja ?

            Czy depresja to nie wiem, ale pewnie warto byłoby zbadać sprawę i może udać się do lekarza?

            Skomentuj


              #21
              Odp: Smutek, przygnębienie. Czy to depresja ?

              Może się okazać, że to tylko jakieś jesienne przygnębienie. Ale jeśli taki stan trwa długo i budzi jakikolwiek niepokój, zdecydowanie lepiej skonsultować sytuację ze specjalistą. Lepiej dmuchać na zimne i nie ignorować tego, co jest tylko trochę niepokojące.

              Skomentuj


                #22
                Odp: Smutek, przygnębienie. Czy to depresja ?

                Faktycznie wygląda mi to na depresję sezonową. Lepiej weź Calmax, od razu poczujesz się lepiej. Poprawia nastrój, zażywałam go jesienią i czułam się jak nowy człowiek!

                Skomentuj

                •    
                     

                  #23
                  Odp: Smutek, przygnębienie. Czy to depresja ?

                  W takim przypadku wideokonsultacje mogą okazać się pomocne, nawet jeśli mieszkamy za granicą. Tutaj https://psychomedic.online można sobie o tym poczytać i się zarejestrować na wizytę. Rozwiązanie jest naprawdę godne uwagi.

                  Skomentuj


                    #24
                    Odp: Smutek, przygnębienie. Czy to depresja ?

                    Może warto spróbować alternatywnych metod leczenia? O ile nie jest to ciężka sprawa, bo wtedy to raczej lekarz musi być. Ale nawet oprócz lekarza warto spróbować https://uzdrowicielzeswiatla.pl/ Ten uzdrowiciel autentycznie wspiera procesy leczenia, u mojego brata poradził sobie z nałogiem.

                    Skomentuj


                      #25
                      Odp: Smutek, przygnębienie. Czy to depresja ?

                      Nie zawsze to musi być depresja, ale warto pójść z tym do psychologa.

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #26
                        Odp: Smutek, przygnębienie. Czy to depresja ?

                        Ciezko powiedziec tak na pierwszy rzut oka.

                        Skomentuj


                          #27
                          Odp: Smutek, przygnębienie. Czy to depresja ?

                          Wlasciwie to przez internet ciezko cos wiecej powiedziec. Moim zdaniem tutaj potrzebny bardziej bedzie wywiad z jakims specjalistom. Trzeba sobie zdac sprawe z jednej rzeczy, problemy natury psychologicznej sa zazwyczaj bardzo skomplikowane. Bez doszukania sie przyczyny danego stanu rzeczy nie ma co mowic o skutecznej terapii. W sieci natomiast jest cala masa blogow poruszajacych ten temat. Kiedys nawet przegladalam pare jednak mozna na nich znalezc jedynie szczatkowe informacje. A co z doswiadczeniem praktycznym? Bo takiego nikt z nas nie ma. Dobrym poczatkiem bedzie zadanie sobie kilku podstawowych pytan, przeprowadzajac test - https://www.sensity.pl/oferta-terape...ie-depresji-2/ Jesli odpowiedz na wiekszosc z nich jest pozytywna to nie ma sie nad czym zastanawiac tylko udac sie na terapie.

                          Skomentuj


                            #28
                            Odp: Smutek, przygnębienie. Czy to depresja ?

                            Z tego co tlumaczyla mi moja polozna - baby-blues a depresja poporodowa to cos innego... babybluesa przechodzi zdecydowana wiekszosc kobiet podobno i trwa od kilku godzin (mozna wiec nie zauwazyc specjalnie) do 3 dni. Spowodowany jest zachwianiem hormonow. Jesli utrzymuje sie ten stan znacznie ponad 3 godziny - wtedy istnieje podejrzenie depresji.

                            Ze swojej strony polecam poczytać sobie o naturalnych metodach radzenia sobie ze stanami depresyjnymi.Badania naukowe dowodzą,ze dobre działanie na organizm moze mieć olej cbd:
                            https://cbdmed.pl/

                            Możecie poczytać sobie o nim tutaj.

                            Skomentuj

                                   
                            Working...
                            X