Wróć   Forum Babyonline.pl > Czekając na dziecko > Ciąża i poród > Poród i połóg
Zarejestruj się FAQ Użytkownicy Grupy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz fora jako przeczytane

Poród i połóg Tu dowiesz się wszystkiego co trzeba wiedzieć o porodzie. Włącz się do dyskusji!

Babyonline.pl to teraz MamoToJa.pl – witamy!
Dołącz do naszych mam forumowiczek! Podziel się na forum Mamo To Ja (dawniej Babyonline) opiniami o produktach. Porozmawiaj o doświadczeniach związanych z wychowywaniem dziecka: pomagamy sobie wzajemnie i rozwiewamy najczęstsze wątpliwości. Weź udział w świetnych konkursach z atrakcyjnymi nagrodami!

Zasady na forum - pomagajmy sobie wzajemnie
Poznaj zasady, które obowiązują na forum w dyskusjach. Doradzaj i słuchaj porad innych mam, po to jesteśmy tu dla Ciebie!

Wygraj Muzyczny Traktorek Smiki! Konkurs „Brzuszek miesiąca”
Podziel się z nami zdjęciem swojego brzuszka w ciąży i wygraj fantastyczną nagrodę - Muzyczny Traktorek Smiki.

Wygraj 1 z 3 Zimowych Niezbędników od Wonderwool. Konkurs „Zimowy Niezbędnik”
Czy wiesz, że małe dzieci nie potrafią regulować temperatury ciała jak dorośli i tracą ciepło 4 razy szybciej? Napisz, w jaki sposób dbasz o komfort i ochronę dziecka zimą. Do wygrania 1 z 3 Zimowych Niezbędników od Wonderwool z cudownie miękkiej i ciepłej wełny merino.

Sprawdź aktualne konkursy dla mam i wygrywaj ciekawe nagrody dla mam i ich dzieci!

Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 03-11-2008, 18:37
ellaja1728's Avatar
ellaja1728 ellaja1728 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
ellaja1728.polki.pl

Zdjęcia: 13
Domyślnie

tylko na tej stronie go znalazlam
http://0-dzidzi.bloog.pl/id,3050751,...l?ticaid=66e6b
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 03-11-2008, 21:05
glizdabecia glizdabecia jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
glizdabecia.polki.pl

Domyślnie

Ze mną było podobnie. Córeczka ciągle płakała a ja razem z nią. Ciągłe straszne kolki, skaza białkowa i problemy z piersiami. To że po mnie krzyczeli i kazali wziąć się w garść pogarszało sytuację. Czytanie w necie zwierzeń innych dziewczyn po porodzie pozwoliło stanąć mi na nogi bo widziałam, że nie jestem sama z tym problemem. Teraz wiem, że nie jestem i nie byłam złą matką tylko dlatego, że dzidziuś ciągle płakał. Poradziłam sobie sama, mąż mnie nie rozumiał. Bardzo ważne jest wsparcie i zrozumienie bliskich, trzymam kciuki.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 04-11-2008, 09:44
viviet viviet jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
viviet.polki.pl

Zdjęcia: 1
Domyślnie

Przy depresji najważniejsza jest obecność pomocnych osób...nic tak nie leczy jak świadomość, że można na kogoś liczyć...
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 06-11-2008, 20:00
sylwia262611's Avatar
sylwia262611 sylwia262611 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
sylwia262611.polki.pl

Domyślnie

Ja też miałam depresje tzw.baby blus u mnie to wyglądało troche inaczej bo nie płakałam tylko strasznie się wyżywałam na moim mężu aż dziwie się ze to wytrzymał.Dziś jest już dobrze. Też uważam że obecność najbliższych to najlepsze lekarstwo.

__________________________________________________ __
DAWIDEK MA 5 MIESIĘCY I 17 DNI
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 07-11-2008, 12:30
viviet viviet jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
viviet.polki.pl

Zdjęcia: 1
Domyślnie

Basiu napisz jak się ma Twoja znajoma...
pozdrawiam
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 23-11-2008, 12:36
bast3 bast3 jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
bast3.polki.pl

Domyślnie

Ja cierpie na depresję poporodową, leczę się już 2,5 roku. To ciężka choroba, ale można to zwyciężyć. Pomoc bliskich bardzo ważna, chociaż bez leków to ta pomoc niestety nic by mi nie dała.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 27-11-2008, 17:53
Joana2008's Avatar
Joana2008 Joana2008 jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
Joana2008.polki.pl

Miasto: Poznań
Zdjęcia: 2
Wyślij wiadomość przez Skype™ to Joana2008
Domyślnie

Cytat:
Napisał bast3 Zobacz post
Ja cierpie na depresję poporodową, leczę się już 2,5 roku. To ciężka choroba, ale można to zwyciężyć. Pomoc bliskich bardzo ważna, chociaż bez leków to ta pomoc niestety nic by mi nie dała.
Ja też czuję że mam jakąś depresję.. Moja dzidzia ma juz 9 miesięcy. Ja z każdym dniem czuję się gorzej.. Wychowuję ją praktycznie sama. Jest tata ale nic przy niej nie robi. wszystkie obowiązki mam ja na głowie. A wcale nie mam łatwego dziecka. nie wiem czy wszystkie mamy tak mają ale ja ciągle myślę że moja córcia jest na coś chora. Jak tylko zapłacze to już bym z nią szła do lekarza.. pozatym ciągle jestem zmęczona, nie mam wogóle ochoty na nic..nie moę spać w nocy, ból głowy to już normalka. i jestem strasznie nerwowa. A wyżywam się na Mężu..ostatnio nawet prawie nic nie jem.. Nie szukałam jeszcze nigdzie pomocy. Nawet nie wiem czy to mogą być objawy depresji. Proszę o radę..
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 05-12-2008, 10:53
ellaja1728's Avatar
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
ellaja1728.polki.pl

Domyślnie

Cytat:
Napisał Joanna2008 Zobacz post
Ja też czuję że mam jakąś depresję.. Moja dzidzia ma juz 9 miesięcy. Ja z każdym dniem czuję się gorzej.. Wychowuję ją praktycznie sama. Jest tata ale nic przy niej nie robi. wszystkie obowiązki mam ja na głowie. A wcale nie mam łatwego dziecka. nie wiem czy wszystkie mamy tak mają ale ja ciągle myślę że moja córcia jest na coś chora. Jak tylko zapłacze to już bym z nią szła do lekarza.. pozatym ciągle jestem zmęczona, nie mam wogóle ochoty na nic..nie moę spać w nocy, ból głowy to już normalka. i jestem strasznie nerwowa. A wyżywam się na Mężu..ostatnio nawet prawie nic nie jem.. Nie szukałam jeszcze nigdzie pomocy. Nawet nie wiem czy to mogą być objawy depresji. Proszę o radę..
wiele na to wskazuje. przejdz sie do swojego lekarza i powiedz o tym. zobacz co ci doradzi.
Stary 05-12-2008, 10:57
ellaja1728's Avatar
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
ellaja1728.polki.pl

Domyślnie

pogarsza mi sie juz prawie dwa miesiace biore tabletki. przez jakis czas czulam poprawe. teraz mam wrazenie, ze jest gorzej. do tego moj partner uwarza, ze przestalo mi zalezec na naszym zwiazku
najgorsze, ze przestalam okazywac uczucia, a kazda uwage pod moim adresem odbieram za cos ogromnego
Stary 05-12-2008, 11:04
patiew's Avatar
patiew patiew jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
patiew.polki.pl

Miasto: Ostrów Wlkp.
Zdjęcia: 14
Domyślnie

ellaja moze wyjedz z dzieckiem do Polski do rodziny moze spotkanie z najblizszymi ci pomoze

Kinga skończyła 10 miesięcy (30.03.2008)

http://kraina.hipp.pl/?id=6596
http://www.mamacafe.pl/forum/gallery...imageuser=1483
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania