Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Czas trwania konkursów ze zdjeciami

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Czas trwania konkursów ze zdjeciami

    Witam
    mam pytanie, które mnie nurtuje, nie zauważyłam, żeby była gdzieś o tym mowa więc zakładam temat.
    Otóż chodzi mi o czas trwania konkursów w galerii cafe - konkurs "słodki bobasek" trwał do 26 września - A MAMY ZDAJE SIĘ 3 PAŹDZIERNIKA a do konkursu na bieżąco są przesyłane zdjecia o co chodzi?? czemu nie ma wyników i jak to później jest rozpatrywane
    rozumiem że jeśli ktoś prześle zdjęcia np 26 września do godz 00.00 to wiadomo, że muszą być one dodane z późniejszą datą ale nie z 2 października
    proszę o odpowiedź wyjaśniającą - nie spotkałam się z czymś takim - termin to termin i koniec a tu??







  •    
       

    #2
    Odp: Czas trwania konkursów ze zdjeciami

    a w regulaminie nic nie zmienili

    Skomentuj


      #3
      Odp: Czas trwania konkursów ze zdjeciami

      Tak to już niestety jest, że ludzie nie czytają regulaminów, a potem są problemy. Zdjęcia dodawane po terminie zgłoszeń nie są brane pod uwagę, chyba ze pojawi sie informacja od redakcji, że jest inaczej. a co do wyników, to tez w regulaminie powinno byc info, kiedy się pojawią.
      Moja prawie dorosła córka


      Moja wyrośnięta kruszynka

      Skomentuj


        #4
        Odp: Czas trwania konkursów ze zdjeciami

        Nie byłoby z tym problemu gdyby Redakcja zamykała wątek w dniu zakończenia konkursu

        Skomentuj


          #5
          Odp: Czas trwania konkursów ze zdjeciami

          Hmmm dziwne, ale ja myślę ze redakcja ma takie zaległości,ze zdjęcia które muszą być przez nią zaakceptowane żaby pojawiły się na forum mają takie długie zaległości, sama czasem czekam 3 dni aż moje zdęcie po przeslaniu ukaze się w wątku konkursowym....mimo że przesyłane zostaje przed końcem konkursu....
          Redakcjo nie wystawiaj zdjęć po zakończeniu danego konkursu tak będzie najlepiej...pozdrawiam....
          Doriaś ur.17.03.2008




          Tristaś ur. 11.03.2010

          Skomentuj


            #6
            Odp: Czas trwania konkursów ze zdjeciami

            to moze stanowić problem ale głowa do góry moze sie sprężą.



            woreczki z organzy cena
            balony lateksowe cena
            Last edited by aniamazk; 20-03-2014, 21:00.

            Skomentuj

                   
            Working...
            X