Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Co macie w swojej kosmetyczce?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Co macie w swojej kosmetyczce?

    Jakie kosmetyki znajdę w Twojej kosmetyczce?

    ja mam:

    podkład, pomadkę ochronną, tusz do rzęs, cienie do powiek w kolorach brąz i "kawa z mlekiem", puder sypki, prefumy
    - tych rzeczy używam dzień w dzień
  •    
       

    #2
    Odp: Co macie w swojej kosmetyczce?

    w kosmetyczce mam mnóstwo rzeczy a głównie używam kremu matującego i kremu pod oczy i perfum





    Skomentuj


      #3
      Odp: Co macie w swojej kosmetyczce?

      Niezbędny jest tusz do rzęs,błyszczyk do ust,puder sypki,kredka czarna,róż do policzków no i cienie do powiek

      Skomentuj


        #4
        Odp: Co macie w swojej kosmetyczce?

        ja mam milion różnych rzeczy, ale najczęściej używam kremu nawilżającego, pudru, pomadki, podkładu w płynie, tuszu do rzęs, płatrków kosmetycznych, kremu do rąk, lakieru i zmywacza do paznokci.

        Skomentuj


          #5
          Odp: Co macie w swojej kosmetyczce?

          Mam ogromna ilośc kosmetyków, dlatego, że lubię je gromadzić, a mało używam (jak już to na zmiane). Podstawa to dla mnie krem (zawsze jakiś muszę mieć pod ręką) tusz do rzęs, błyszczyk do ust, perfumy. Przy konkretniejszym makijażu podkład, cień do powiek, perełki brązujące, szminka. No i podstawa u mnie to czerwony lakier do paznokci tego nie może zabraknąć nawet kiedy chodzę po domu, nie wiem skąd mam taki nawyk, jak lakier to zmywacz i płatki kosmetyczne.


          Skomentuj


            #6
            Odp: Co macie w swojej kosmetyczce?

            W mojej kosmetyczce nie ma za dużo kosmetyków,podstawowe czyli podkład(którego i tak bardzo żadko używam),tusz do rzęs,jeden ulubiony neutralny cień i obowiązkowo kredka do oczów czarna.



            Dawniej Marti

            Skomentuj


              #7
              Odp: Co macie w swojej kosmetyczce?

              Ja tez mam milon róznych rzeczy w swojej kosmetyczce
              Cienie
              Podkłady
              Tusze
              Elajnery
              Kredki
              Pudry
              błyszczyki
              Róz itd.
              No ale tak jak dziewczyny zadko tego uzywam, po prostu mam manie gomadzenia i jak ide do kosmetycznego to zawsze musze cos kupic, najczesciej jest to cien w tym samym odcieniu(brąz albo szarosc) hahahahahahahahahah
              A uzywam przewaznie tego samego zestawu cały czas


              Uważam za szczęśliwego tego,
              który szczecie swoje zawdzięcza naturze,
              ale podziwiam i szanuję tego,
              który szczęcie stworzył sobie sam,
              który stworzył je silną wola i energią.
              Hippolyte Taine

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Odp: Co macie w swojej kosmetyczce?

                ja mam w swojej kosmetyczce przede wszystkim ogromny bałagan!

                Skomentuj


                  #9
                  Odp: Co macie w swojej kosmetyczce?

                  HAHAHAHHAHHAHHAAHAHHA

                  no własnie zapomniałam dodac-BAŁAGAN i to ogromny


                  Uważam za szczęśliwego tego,
                  który szczecie swoje zawdzięcza naturze,
                  ale podziwiam i szanuję tego,
                  który szczęcie stworzył sobie sam,
                  który stworzył je silną wola i energią.
                  Hippolyte Taine

                  Skomentuj


                    #10
                    Odp: Co macie w swojej kosmetyczce?

                    W kosmetyczce mam chyba wszystko. Podkłady w płynie (ciemniejszy i jaśniejszy) puder w kamieniu, róż do policzków i puder brązujący, tusz do rzęs, różnego rodzaju cienie do oczu i kolorowe konturówki, czarny liner, pomadka i błyszczyk.

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      Odp: Co macie w swojej kosmetyczce?

                      podkład i kredkę do oczu Rimmel, tusz Avon, 2 zestawy cieni ingrid, poziomkową wazelinkę do ust z flosleku, błyszczyk , kredkę do paznokci i obowiązkowo pilnik i jak zawsze obowiązkowy bałagan a i jeszcze krem do rąk.

                      Skomentuj


                        #12
                        Odp: Co macie w swojej kosmetyczce?

                        Dużo mam, ale używam tylko paru rzeczy-korektor Astora, czasem podkład MaxFactora, puder rozświetlający i róż Burjois, obowiązkowo tusz 2000c. też MF no i błyszczyk, najbardziej lubię Maybelline SuperStay.
                        To moje ulubione i mogę je polecić. Ale mam też całe mnóstwo nie wypałów.

                        Skomentuj


                          #13
                          Odp: Co macie w swojej kosmetyczce?

                          W poręcznej kosmetyczce mam tylko tusz do rzęs,pomadkę oraz ulubiony perfum.Reszte rzeczy w łazience,nie lubie ze sobą wszystkiego nosic




                          Skomentuj


                            #14
                            Odp: Co macie w swojej kosmetyczce?

                            uwielbiam kosmetyki u siebie w kosmetyczce, w sumie nie nazwe tego kosmetyczka, bo to cały słupek w lazience mam:
                            balsamy, kremy,szampony, odzywki, maseczki, maski, blyszczyki, pudry sypkie, sprasowane, podklady plynne i te w musie, roze, puder brazujacy, tusze czarne i brazowe, elajnery kolorowe i czarne, kredki do oczu we wszystkich kolorach teczy i tak samo jest z cieniami, zalotki, grzebyki, pedzle roznego typu, pedzelki. lakiery do paznokci chyba we wszystkich mozliwych kolorach, tonik, mleczko i plyn do demakijazu, waciki, zel do mycia twarzy, korektor, odzywki do paznokci i rzes... chyba wszytsko wymienilam... choc mozliwe, ze o czyms zapomnialam...

                            aaa i jeszcze perfumy 3 ulubione zapachy


                            ELENA ZUZANNA ur.12.09.2008r godz. 07:00 mierzyła 56cm ważyła 3660g




                            IGOR SEBASTIAN ur.16.06.2010r godz. 06:10 mierzył 59cm ważył 4350g



                            ---------------------------------------------------

                            Moderator działów: Walentynki / Dzień Babci i Dziadka / Czekając na dziecko, ciąża poród /

                            Skomentuj


                              #15
                              Odp: Co macie w swojej kosmetyczce?

                              Ostatnio mam niewiele. Ale zawsze mam tusz do rzęs, husteczki, perfumę, błyszczyk.

                              Skomentuj

                                     
                              Working...
                              X