Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Jak o siebie zadbać?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #16
    Odp: Jak o siebie zadbać?

    Dla mnie podstawą jest dbanie od siebie od środka.
    Czyli przede wszystkim zwracam uwagę na to, co jem.
    Kiedyś odczuwałam wieczne xzmęczenie i senność[
    Od kiedy lepiej się odżywiam, zauważyłam sporą poprawę. A o tym, że wypoczęty człowiek lepiej wygląda też na zewnątrz nie muszę chyba nikogo przekonywać
    Last edited by disne; 17-08-2020, 19:24. Powód: link

    Skomentuj

    •    
         

      #17
      Odp: Jak o siebie zadbać?

      Zdrowo się odżywiać, ćwiczyć umysł i ciało i dbać o wygląd zewnętrzny.

      Skomentuj


        #18
        Odp: Jak o siebie zadbać?

        Dbanie o siebie nie jest wcale takie trudne Ja jeszcze jakiś czas temu byłam strasznie zapuszczona a teraz wyglądam coraz lepiej - przynajmniej tak mi się wydaje. Zaczęłam używac kosmetyków, lepiej się ubierać a od tego miesiąca chcę zaczać chodzić do kosmetyczki. Myślałam o tym by najpierw pójść na ten zabieg xxx Paznokcie też sobie zrobię:P Kiedys to co było dla mnie stratą czasu teraz sprawia mi przyjemności i nie wyobrażam sobie powrotu do szarej cery, worków pod oczami, starych,znoszonych ubrań itd.
        Last edited by disne; 17-08-2020, 19:25. Powód: link

        Skomentuj


          #19
          Odp: Jak o siebie zadbać?

          Tylko pytanie jeszcze, jak znaleźć czas na to wszystko

          Skomentuj


            #20
            Odp: Jak o siebie zadbać?

            Koniecznie trzeba się dobrze odżywiać i uprawiać sport. Ja do tego zamierzam dorzucić też jakieś suplementy diety, które pomoga mi szybciej osiągnąć mój wymarzony cel. Konsultant w sklepie z odżywkami polecił mi produkty: xxx]. Mówi, że będą dla mnie idealne aminokwasy, który ochronią moje mięśnie przed spalaniem się.
            Last edited by disne; 17-08-2020, 19:25. Powód: link

            Skomentuj


              #21
              Odp: Jak o siebie zadbać?

              Uprawianie sportu i dieta to podstawa wspaniałęgo samopoczucia. Ja staram się minimum 3 razy w tygodniu ćwiczyć + biegać i oczwyiście próbuję w jak największym stopniu dopasować pod siebie dietę i liczenie kalorii. Dodatkowo ostatnio na Ziko kupiłam jakieś kapsułki z zielonych ziaren kawy, które przyśpieszają spalanie tkani tłuszczowej i jak na razie czuje się wyśmienicie

              Skomentuj


                #22
                Odp: Jak o siebie zadbać?

                Kobieta lepiej się czuje, kiedy kupi sobie coś nowego, jak to: xxx
                Zmiana codziennego ubioru dodaje świeżości i poprawia samoocenę, warto się nad tym zastanowić
                Last edited by disne; 17-08-2020, 19:23. Powód: link

                Skomentuj

                •    
                     

                  #23
                  Odp: Jak o siebie zadbać?

                  Mi zakupy też poprawiają humor
                  zobacz stronę autora

                  Skomentuj


                    #24
                    Odp: Jak o siebie zadbać?

                    Niezależnie od tego jak bardzo jestem zajęta, raz w miesiącu wygospodaruję czas, żeby zaliczyć wizytę u kosmetyczki. Staram się też regularnie ćwiczyć oraz zdrowo jeść. Pod ręką zawsze mam ulubioną czarną herbatę z xxx, która pobudza i wspomaga przemianę materii oraz przekąski w postaci suszonych owoców. Mam szczęście, bo bardzo lubię owoce i warzywa, a nie każdemu smakują.
                    Last edited by disne; 17-08-2020, 19:23. Powód: link

                    Skomentuj


                      #25
                      Odp: Jak o siebie zadbać?

                      Ostatnio odkryłam, że najlepiej się czuję, jak często ćwiczę szczególnie sporo jeżdżę na rowerze i to sprawia mi prawdziwą przyjemność. Wiem, że robię coś dla siebie - dbam o zdrowie, kondycję, ale też figurę. I nawet jak wracam do domu wykończona, to samopoczucie zdecydowanie mi sie poprawia także zachęcam żeby znaleźć dla siebie jakiś sport i poświęcać mu czas

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #26
                        Odp: Jak o siebie zadbać?

                        Też lepiej się czuje jak uprawiam sport, ale najgorsze jest to pare dni rozruchu, dopiero później zaczyna mi to przyjemność sprawiac
                        Chcesz spać lepiej? Zobacz na http://spijlepiej.pl/

                        Skomentuj


                          #27
                          Odp: Jak o siebie zadbać?

                          A ja lubię sobie zrobić ładny makijaż. Nawet jak nigdzie nie wychodzę, o wiele lepiej się czuję umalowana.
                          Od czasu do czasu lubię sobie też kupić coś nowego. To też fajny sposób na poprawę humoru. Ostatnio xxx znalazłam bardzo fajny zestaw pędzli i kusi mnie, żeby w niego zainwestować.
                          Last edited by disne; 17-08-2020, 19:24. Powód: link

                          Skomentuj


                            #28
                            Odp: Jak o siebie zadbać?

                            Ja bardzo staram sie o siebie dbać chociaż nie zawsze mi to wychodzi. Ostatnio zauważyłam, że mam xxx- zapewne odziedziczone po babci i mamie :/ Nie wiem jak sobie z nimi poradzić. Macie jakiś sposób? Latem lubię chodzić bez makijażu a teraz nic z tego.
                            Last edited by disne; 17-08-2020, 19:24. Powód: link

                            Skomentuj


                              #29
                              Odp: Jak o siebie zadbać?

                              będąc w ciąży starałam się dbać o wygląd mojej skóry dlatego też postawiłam na depilację, aby efekt był długotrwały i skuteczny używałam do tego easy wax z veet, polecam przyszłym mamom, naprawdę warto o siebie zadbać.

                              Skomentuj


                                #30
                                Odp: Jak o siebie zadbać?

                                Dla mnie "dbanie o siebie" to zapewnienie sobie komfortu i dobrego samopoczucia. Kiedy w ciąży nachodziły mnie chandry zawsze wybierałam się do fryzjera (choćby na czesanie) - masaż skóy głowy podczas mycia, szmer wody, miłe osoby, z którymi można poplotkować... Jednak często moje złe samopoczucie wywołąne było "ciażymi dolegliwościami ubocznymi" - praktycznie non stop łapałam infekcje pęcherza i okolic intymnych. Na szczęście miałam świetnego ginekologa, który (nie tak jak większość lekarzy) nie wychodził z założenia, że "jakoś muszę się przemeczyć" tylko stosował naturalne i BEZPIECZNE W CIĄŻY leki, które przynosiły szybką ulgę. Na infekcje układu moczowego zapisywał mi preparaty z żurawiną (Urinal) a na swędzenie i pieczenie okolic intymnych (to było najbardziej dokuczliwe!) globulki Vagical. Jeśli któraś z Was cierpi na podobne dolegliwości baaardzo polecam te dwa leki - przetestowałam na sobie i zapewniam, że są bezpieczne i skuteczne! A na chandry - tylko fryzjer! Pozdrawiam

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X