Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

odchudzanie

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #16
    Odp: odchudzanie

    Tak, dużo ćwiczeń i odpowiednia dieta się sprawdzają. Dodatkowo można coś dla ducha zrobić. Ja chodzę na jogę. Mam nawet swoją matę. maty do jogi[/url] można kupić za niedużą kwotę od różnych producentów, a co najważniejsze maty są dobrej jakości. Każda aktywność fizyczna daje dużo, tylko trzeba mieć chęci i motywować się.
    Last edited by Redakcja_MamoToJa.pl; 22-04-2014, 19:32.

    Skomentuj

    •    
         

      #17
      Odp: odchudzanie

      Ja mam teraz taki problem, że przytyło mi się ostatnio (siedzący tryb życia robi swoje :/) i mąż mi się nie pozwala odchudzać, bo staramy się o dziecko i faktycznie dobrze, żeby nie pozbawiać teraz organizmu witamin, minerałów i składników odżywczych, ale w czerwcu jedziemy do Chorwacji i ja nie wyjdę w kostiumie, bo nie potrafię jak niektóre babki nie przejmować się tymi wszystkimi fałdkami tłuszczu Zainwestowałam w sprzęt, zobaczymy, czy zdziała cuda, ćwiczę codziennie, choć nie powiem - czasem ciężko się zmobilizować po całym ciężkim dniu :P No i jeszcze staram się nie jeść po godzinie 19, z tym też różnie bywa, bo największy apetyt mam w okolicach 22:00 ;P
      Last edited by Redakcja_MamoToJa.pl; 22-04-2014, 19:32.

      Skomentuj


        #18
        Odp: odchudzanie

        Ja właśnie zaczełam sie odchudzać po ciązy jako że karmie piersią nie biore żadnych tabletek.Co drugi dzień ćwicze na stepperze i robie brzuszki,przysiady wszystko co mi do głowy przyjdzie.W sumie narazie całkowicie odstawiłam słodycze,staram sie tak do 2 godzin przed pójsciem spac juz nic nie jesc.Pilnuje tego żebym codziennie jadła owoce i warzywa,robie sobie musli lub kupuje i dorzucam do niego owoce.Kupuje ciemne pieczywo albo jakies z ziarnami.Na przekąske jem jakies chrupkie pieczywo.Pije wode niegazowaną.Ogólnie staram sie mniej jeść.Nie używam masła,majonezu.Na śniadanie staram sie żeby zawsze na kanapce wylądowało jakies warzywo.Kiedyś schudłam tak 18 kilo.

        Skomentuj


          #19
          Odp: odchudzanie

          Ja działam kompleksowo, bowiem uważam, że same preparaty na odchudzanie wiele nie zdziałają. Poza nimi należy również zwrócić uwagę na to, że naszemu ciału potrzebny jest ruch, dlatego ćwiczę tak dużo jak mogę.

          Skomentuj


            #20
            Odp: odchudzanie

            Ja ćwiczę od trzech dni i staram się zdrowo odżywiać. Dzisiaj waga pokazała 81 kg czyli dwa na plusie! Załamałam się trochę i postanowiłam zmienić dietę. Zamówię produkty i będę je stosowała przez miesiąc. Ma być smacznie ale nie kalorycznie. Zobaczymy co mi z tego wyjdzie.
            Last edited by Redakcja_MamoToJa.pl; 22-04-2014, 19:33.

            Skomentuj


              #21
              Odp: odchudzanie

              Dużo sportu i regularne jedzenie małych, pełnowartościowych porcji to klucz do sukcesu!

              Skomentuj


                #22
                Odp: odchudzanie

                Napisane przez MariPoznan Pokaż wiadomość
                Dużo sportu i regularne jedzenie małych, pełnowartościowych porcji to klucz do sukcesu!
                Zgadzam się, od niedawna wprowadziłam tę metodę w życie i schudłam już 4kg Do mojego celu zostały tylko 3

                Skomentuj

                •    
                     

                  #23
                  Odp: odchudzanie

                  Najważniejsze jest utrzymanie systematyczności - dieta nie na 2 tygodnie, tylko zmieny na zawsze. Odsyłam was do bloga na którym się wzorowałam - [zjadamy reklamy] To właśnie dzięki temu straciłam 16 kg. Metoda prosta, ale z drugiej strony - wymagająca.
                  Last edited by Redakcja_MamoToJa.pl; 22-04-2014, 19:33.

                  Skomentuj


                    #24
                    Odp: odchudzanie

                    Ćwiczenia, ruch i jeszcze raz ćwiczenia, niestety chudnie się troszkę wolniej niż tyje Dlatego zawsze kiedy zabieramy się za odchudzanie uzbrojmy się w cierpliwość bo co nagle to po diable i zostaną np. rozstępy. Proces jest męczący i żmudny ale realny, takrze do dzieła bo wiosna już

                    Skomentuj


                      #25
                      Odp: odchudzanie

                      Tak zgadzam się mniej jeść, nie przekraczać zapotrzebowania kalorycznego organizmu, co oczywiście zależy tez od aktywności fizycznej i się zmienia.
                      Cud tabletek nie ma i trzeba by je brać całe życie, wiec co to by było za życie . Zapasy tłuszczu odkładają się nie tylko pod skórą ale też na organach wewnętrznych stąd widać to najbardziej w okolicach tali i brzucha. I same ćwiczenia na brzuch nic tu nie pomogą. Potrzebna jest aktywność ogólnie spalająca kalorie, bieganie, pływanie, a nie na określona partię ciała chyba że budujemy mięśnie i rzeźbimy i ujemy bilans kaloryczny. Prze całe życie
                      Last edited by cwiklak; 12-04-2014, 10:44.

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #26
                        Odp: odchudzanie

                        Na odchudzanie najlepiej stosować niskokaloryczne przepisy kulinarne[/URL] zawierające wysoką wartość odżywczą np. sałatki z dodatkiem białka, ciemny ryż, ciemne pieczywo, ciemne makarony itd.
                        Last edited by Redakcja_MamoToJa.pl; 22-04-2014, 19:34.

                        Skomentuj


                          #27
                          Odp: odchudzanie

                          Mam postanowienie, zacznę odchudzać się po świętach. Zmienię dietę, ograniczę jedzenie, będę ćwiczyć regularnie trzymajcie za mnie kciuki

                          Skomentuj


                            #28
                            Odp: odchudzanie

                            Hej dziewczyny,
                            Podzielę się z wami moim nowym odkryciem a propo diet. Otóż w rozpaczy szukając diety znalazłam artykuł: xxxx dieta okresowy post polega na tym, że pościmy i jemy na zmianę, np jedna z opcji czyli przez 16 godzin w ciągu doby pościmy, a kolejno 8 godzin mamy możliwość jedzenia. Posiłki będą spożywane ze znacznie większym apetytem i możemy je rozdzielić na 2-3 większe porcje, w trakcie postu organizm korzysta z własnych zasobów energetycznych, czyli tkanki tłuszczowej, czyli spala ją Przeczytajcie sobie ten artykuł i zastosujcie. Ja zastosowałam mimo średniej wiary w powodzenie i dieta naprawdę jest dobra i co ważne przyjemna.Jedną z największych zalet jest brak presji ze strony posiłków i większa swoboda ich przyjmowania, jak dla mnie super, dlatego i wam polecam
                            Last edited by disne; 09-07-2020, 21:02. Powód: link

                            Skomentuj


                              #29
                              Odp: odchudzanie

                              Zdecydowanie najważniejsza jest odpowiednia dieta i żywienie - bez tych dwóch czynników nie uda Wam się schudnąć. Niemniej można się oczywiście wspomóc na przykład biorąc środki na odchudzanie. Pigułeczki takie sprawiają, że nasz organizm o wiele lepiej reaguje na ćwiczenia i dietę i łatwiej nam jest zrzucić zbędne kilogramy.
                              Szczerze to na początku trochę w to nie wierzyłam ale po czasie przekonałam się, że jednak jest to prawda.
                              Kupiłam sobie reklamowany Asystor Slim:
                              xxx
                              Nie jest drogi ale skuteczny. W ciągu 3 miesięcy schudłam ponad 4 kg i czuję się o wiele lżejsza.
                              Last edited by disne; 09-07-2020, 21:03. Powód: link

                              Skomentuj


                                #30
                                Odp: odchudzanie

                                Ja tam nie wierzę żadnym pigułkom.
                                Wierzę w ćwiczenia i racjonalne odżywianie się.

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X