Wróć   Forum Babyonline.pl > Czas dla mamy > Zdrowie i uroda
Zarejestruj się FAQ Użytkownicy Grupy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz fora jako przeczytane

Zdrowie i uroda Jak w chwilach wolnych od macierzyńskich obowiązków zadbać o siebie?

Co nowego na forum? Zasady na forum.

Kalendarz szczepień dla dzieci od 0 do 18 lat.
Szczepionki chronią dziecko przed wieloma groźnymi chorobami. Eksperci mówią, które szczepienia obowiązkowe i zalecane są najważniejsze.

Konkurs na BRZUSZEK MIESIĄCA!
DODAJ zdjęcie swojego brzuszka w ciąży i WYGRAJ zestaw pościeli dla maluszka!

Porady ekspertów Babyonline.pl
Zapraszamy do zadawania pytań :)

Sprawdź aktualne konkursy dla mam i wygrywaj ciekawe nagrody!
Zmieniamy się dla Was, zajrzyj po szczegóły.

Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 28-11-2017, 21:56
matylda80 matylda80 jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
matylda80.polki.pl

Domyślnie Odp: Zniszczone włosy

nawet mi nie mówcie na teamt zniszczonych włosów. Kilka dni temu postanowiłam zrobić dekoloryzację (od lat farbuje na ciemny brąz więc było co robić). Wszystko było ok, póki baba nie zdjęła "sreberek" ... masakra. Miałam włosy normalnie jak Pani Jesień... Druty takie, że bałam się, ze sie połamią. W salonie się rozpłakałam, nawet już nie chciałam, żeby mi kładła farbę bo bałam się, że serio wyjdę łysa. W czapce wróciłam do domu. Dobrze, że następnego dnia nie musiałam isć do pracy bo chyba urlop na żądanie jak nic ;/ Szukałam sposobu na przywrócenie włosom normalnego (albo chociaż namiastki) koloru i to bez wychodzenia z domu. Wyszperałam w sieci adres mobilnego salonu fryzjerskiego www.mobilesalon.net/ . Zadzwoniłam, powiedziałam w czym rzecz i Pani jeszcze w tym samym dniu przyjechała z odsieczą. Udało się uratować nadszarpniętą kondycję włosów i przywrócić im całkiem niezły kolor (pani miała przy sobie ogromny wybór farb). Teraz juz tylko będę korzystać z tego fryzjera w domu - naprawdę pełen profesjonalizm.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 29-11-2017, 17:23
smerfetkaaa8 smerfetkaaa8 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
smerfetkaaa8.polki.pl

Ja na szczęście aż takich problemów nie mam. I bardzo pomaga mi olejowanie.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 01-12-2017, 15:06
malenka1996 malenka1996 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
malenka1996.polki.pl

A stosuje ktoś z Was może naturalne kosmetyki z Rosji? Na http://zielonewarkocze.pl/ jest ich spory wybór. A gdzieś w TV słyszałam, że na zniszczone włosy najlepiej pomaga czarna maska marokańska. To niby ta:

Ktoś z Was zna ten kosmetyk?
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 04-12-2017, 17:08
smerfetkaaa8 smerfetkaaa8 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
smerfetkaaa8.polki.pl

Nie widziałam ich jeszcze nigdy. Ale po babuszce Agafii zraziłam się do tych popularnych, rosyjskich kosmetyków.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 04-12-2017, 20:16
linka44 linka44 jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
linka44.polki.pl

Może warto spróbować maseczki domowe bądź sklepowa. Do tego jedwab do włosów. Może jakiś suplement diety z witaminami.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 05-12-2017, 15:22
malenka1996 malenka1996 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
malenka1996.polki.pl

Cytat:
Napisał smerfetkaaa8 Zobacz post
Nie widziałam ich jeszcze nigdy. Ale po babuszce Agafii zraziłam się do tych popularnych, rosyjskich kosmetyków.
No nie do końca każdemu służą kosmetyki tak samo jest z naszymi kosmetykami krajowymi. Kosmetyk trzeba dobrać dokładnie pod siebie, bo jednym będzie służył innym nie. Ja kupiłam tą czarną maskę, bo jest darmowa wysyłka w Zielonych Warkoczach. Droga nie jest więc wypróbuję.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 06-12-2017, 13:30
elabarbara elabarbara jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
elabarbara.polki.pl

A słyszeliście o olejowaniu włosów ? Ja tutaj znalazłam ciekawe informacje o tym http://bialamagia.pl/na-czym-polega-olejowanie-wlosow/ . Tę metodę praktykują od dawna Hinduski i Arabki – tak, ich zdrowe i piękne włosy są zasługą między innymi stosowania oleju.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 07-12-2017, 15:59
zwycczzaj zwycczzaj jest offline
Member

Zobacz mój nowy profil
zwycczzaj.polki.pl

Łupież może przytrafić się każdemu, nawet jeśli bardzo dbamy o włosy. Jeśli chcesz pozbyć się go szybko i na zawsze, nie musisz używać drogich szamponów. Sporo ciekawych metod pozbycia się łupieżu znajdziesz na http://zdrowieplusuroda.pl/jak-pozby...wych-sposobow/
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary Dzisiaj, 08:20
happypuppy happypuppy jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
happypuppy.polki.pl

Ja chodzę do salonu Gnatyshyn na warszawskim Ursynowie i jestem bardzo zadowolona. Miałam bardzo zniszczone włosy po nieumiejętnym rozjaśnianiu. Dzięki regularnym wizytom w ich salonie, kondycja moich włosów znacznie się poprawiła.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania