Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

jak dbamy o swoje zdrowie?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #91
    Odp: jak dbamy o swoje zdrowie?

    ja odkąd jestem w ciąży (póki co początek 1 trymestru) to stosuję dicofer, bo mam straszne niedobory żelaza, no i to tego kwas foliowy i magnez, ale oczywiście, nie wszytko razem, bo magnezu nie łączy się z żelazem

    Skomentuj

    •    
         

      #92
      Odp: jak dbamy o swoje zdrowie?

      Ja zaopatruję się w odpowiednie, dietetyczne potrawy serwowane przez xxx . Kolejny krokiem jest zadbanie o zdrowie poprzez wysiłek fizyczyny. Wieczorem, po powrocie z pracy zakładam słuchawki i zaczynam biegać. Efekty są widoczne, nie wspominając o lepszym samopoczuciu jakie dostarczyło mi połączenie zdrowej żywności z pyszną dietą.
      Last edited by disne; 21-07-2020, 20:25. Powód: link

      Skomentuj


        #93
        Odp: jak dbamy o swoje zdrowie?

        Ja staram się przede wszystkim zdrowo się odżywiać, bo uważam, że podstawą do zdrowia i dobrego samopoczucia jest zdrowa dieta. Jest wiele teorii, które mówią, że jesteśmy tym co jemy i jestem skłonna im wierzyć, bo widzę jak sama się zmieniłam od momentu, w którym zaczęłam zdrowo się odżywiać. Ostatnio nawet zaczęłam tu xxx kupować herbaty lecznicze, po którym dużo lepiej się czuje.
        Last edited by disne; 21-07-2020, 20:25. Powód: link

        Skomentuj


          #94
          Odp: jak dbamy o swoje zdrowie?

          Już nie przesadzajcie, jeśli chodzi o nogi nie trzeba od razy jechać do lekarza. U mnie też dzieciaki miały jakieś wady stóp, ale sam lekarz (pediatra) polecił zakupienie wkładek do butów i obserwowanie takich - xxx - pomogło. Więc jak widzicie jakieś odchylenia od normy to reagujcie, a uda na pewno się problem rozwiązać.
          Last edited by disne; 21-07-2020, 20:25. Powód: link

          Skomentuj


            #95
            Odp: jak dbamy o swoje zdrowie?

            wiele osób niestety nie dba o siebie, a szkoda bo lepiej teraz to zrobić odpowiednio się odżywiając i uprawiając jakieś sporty. Ja dodatkowo przyjmuję suplement dicofer, żeby nie zabrakło mi ważnego pierwiastka jakim jest żelazo

            Skomentuj


              #96
              Odp: jak dbamy o swoje zdrowie?

              To chyba normalna rzecz, że profilaktyka zawsze sprawdza się lepiej niż leczenie. Własnie dlatego gdy tylko zauważycie niepokojące objawy związane z Waszymi stopami, to warto od razu wybrać sie do gabinetu xxxTo pozwoli Wam na sprawne wyleczenie powstającego schorzenia.
              Last edited by disne; 21-07-2020, 20:25. Powód: link

              Skomentuj


                #97
                Odp: jak dbamy o swoje zdrowie?

                Witaminki, zdrowe jedzenie i kontrole u lekarza. Tak się czuje pewniej.

                Skomentuj

                •    
                     

                  #98
                  Odp: jak dbamy o swoje zdrowie?

                  Dbanie o siebie to podstawa. Bo silna, zdrowa mama ma więcej sił, aby opiekować się dziećmi oraz pokonywać związane z macierzyństwem trudy. Wszak macierzyństwo jest piękne, jednak nie jest zawsze usłane różami .
                  Dbajmy o siebieto daje powera

                  Skomentuj


                    #99
                    Odp: jak dbamy o swoje zdrowie?

                    dużo osób zapomina jak kluczowy jest sen, odpoczynek i relaks w dbaniu o zdrowie.
                    Staram się właśnie dbać o te sfery. Poza tym odpowiednia dieta, ćwiczenia i regularne badania to podstawa.

                    Skomentuj


                      Odp: jak dbamy o swoje zdrowie?

                      Ja przede wszystkim inwestuje w odpowiednią odzież -xxx. Już niejeden raz przyczyną choroby był zbyt lekki ubiór. Naprawdę nie warto tego ignorować i ubierać się odpowiednio do temperatury
                      Last edited by disne; 21-07-2020, 20:25. Powód: link

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: jak dbamy o swoje zdrowie?

                        Mam wrażenie, że mało osób troszczy się o swoje zdrowie tak, jak to tego wymaga. Przykładowo nauczyciele i inne zawody "pracujące głosem" - nie myślą o tym, by się o niego zatroszczyć. To dziwi. Koniecznie trzeba ich informować o takich poradniach: xxx . To w nich pomagają radzić sobie z problemami z fonią.
                        Last edited by disne; 21-07-2020, 20:24. Powód: link

                        Skomentuj


                          Odp: jak dbamy o swoje zdrowie?

                          Ja mam często niedobór magnezu i muszę posiłkować się tabletkami czego bardzo nie lubię. Ale ostatnio trafiłam na super sprawę - magnez w kosmetykach! Magnez o wiele szybciej wchłania się przez skórę niż przez żołądek. Można pielęgnować ciało przy jednoczesnym uzupełnianiu niedoboru magnezu. Zerknijcie na xxx, znajdziecie tam dokładne info o tych produktach. Sama zastanawia się nad kupnem olejku z magnezem, bo naprawdę mam dość pigułek.
                          Last edited by disne; 21-07-2020, 20:24. Powód: link

                          Skomentuj


                            Odp: jak dbamy o swoje zdrowie?

                            Staram się zdrowo odżywiać i to sprawia, że czuje się lepiej.

                            Skomentuj


                              Odp: jak dbamy o swoje zdrowie?

                              Ostatnio staram się częściej ćwiczyć. To w bardzo dużym stopniu wpływa na zdrowie.

                              Skomentuj


                                Odp: jak dbamy o swoje zdrowie?

                                Dbać o zdrowie można na wiele różnych sposobów. Można na przykład pojechać na jakiś turnus rehabilitacyjny do sanatorium, ja sama tak jeżdżę czasami, bo akurat muszę. A sanatoriów nie brakuje, chociażby w Polanicy Zdrój: xxx, a w ogóle kierunek górski wydaje mi się najlepszy, choć wiadomo, że wiele osób zdecydowanie bardziej preferowałoby wypad nad morze.
                                Last edited by disne; 21-07-2020, 20:24. Powód: link

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X