Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

farbowanie brwi

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #16
    Odp: farbowanie brwi

    Farbować nie farbuję, ale jakbym musiała wolałabym wypróbować preparat do brwi. On wygląda jak zwykła maskara, ale nie jest tak mocno napigmentowany. Fajnie tez ujarzmia niesforne włoski.

    Skomentuj

    •    
         

      #17
      Odp: farbowanie brwi

      Ja nie farbuję, ale myślałam o kupieniu takiego zestawu do brwi https://pl.oriflame.com/products/product?code=32031 . Też mam dość jasne brwi i chciałabym je jakoś podkreślić. Używacie czegoś takiego?

      Skomentuj


        #18
        Odp: farbowanie brwi

        Ja mam z natury bardzo ciemne brwi i ich nie farbuje ale moim zdaniem lepiej w takiej sytuacji jak ty masz podkreślić je kredką, to da lepszy efekt niż ufarbowanie

        Skomentuj


          #19
          Odp: farbowanie brwi

          farbowanie brzmi groźnie zrób sobie henne, na pierwszy raz możesz iść do kosmetyczki a później robić sobie sama w domu albo koleżanką. Jeżeli chcesz je malować czy uzupełniac ubytki a jesteś początkuja, polecam produkty z Golden Rose - kredkę lub cień do brwi jak już dojdziesz do wprawy pomadę. Pamiętaj, by nie były za grube i nie za czarne

          Obejrzyj sobie filmiki na youtubie pełno tam jest tutoriali!

          Skomentuj


            #20
            Odp: farbowanie brwi

            Hm, ja na początku robiłam hennę, ale co mi po ładnym kolorze jak włosków mam tylko kilka- nieciekawie to wygląda. Poczytałam o makijażu permanentnym i zdecydowałam się na ten zabieg w salonie "Jest Pięknie" Super sprawa, pani Dominika doradziła mi kolor, kształt, zrobiła mi brwi 'ombre' i powiem szczerze, że nie sądziłam, że moje rzadkie z natury brewki mogą przejść taką metamorfozę

            Skomentuj


              #21
              Odp: farbowanie brwi

              Farbować nie farbuję ale często robię hennę i regulację brwi. Mam sprawdzony salon Magia Dla Ciała http://www.magiadlaciala.pl/regulacja-brwi.php , gdzie można wykonać profesjonalny zabieg na brwi i rzęsy. Moim zdaniem henna jest lepsza niż farbowanie bo jest naturalna. Farby bałabym się położyć na brwi.

              Skomentuj


                #22
                Odp: farbowanie brwi

                Ja używam tuszu do brwi. Efekt jest bardzo naturalny, a też łatwo się nim maluje, więc same plusy

                Skomentuj

                •    
                     

                  #23
                  Odp: farbowanie brwi

                  dajcie sobie spokój z henną i innymi takimi. Szkoda czasu i pieniędzy bo efekt i tak jest marny. Makijaż permanentny to jest to! Wejdźcie sobie na fanpage Jest Pięknie w Warszawie. Tam są prace Dominiki Kossakowskiej i zobaczcie jak wyglądają brwi po makijażu permanentny i porównajcie sobie do henny

                  Skomentuj


                    #24
                    Odp: farbowanie brwi

                    Super, dzięki wielkie za sprawdzone porady Jestem pewien, że mi się one przydadzą
                    Spytano mędrca, dlaczego nasi przyjaciele nieraz zmieniają się w nieprzyjaciół, ale nasi wrogowie pozostają wrogami. Odpowiedział, że łatwiej zburzyć dom, niż go zbudować, i łatwiej rozbić dzban, niż go skleić, i łatwiej wydać pieniądze, niż je zarobić.

                    Skomentuj


                      #25
                      Odp: farbowanie brwi

                      Farbowanie brwi? O czymś takim nie słyszałam jeszcze.

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #26
                        Odp: farbowanie brwi

                        Zachęcam do wykonywania makijażu permanentnego. Efekt jest naprawdę bardzo ciekawy. Polecam wybrać się w tym celu do Vici Clinic w Krakowie. Kolory nie blakną, bardzo fajnie taki makijaż prezentuje się w wielu różnych sytuacjach.

                        Skomentuj


                          #27
                          Odp: farbowanie brwi

                          zgadzam się w 100% z opinią kiermaszki Ja też zrobiłam sobie brwi u Dominiki w Jest Pięknie i teraz żałuję tylko, że zdecydowałam się na to tak pozno Świetna i doświadczona linergistka, bardzo naturalny efekt

                          Skomentuj


                            #28
                            Odp: farbowanie brwi

                            Ja do podkreślania brwi używam tylko i wyłącznie. Swego czasu stosowałam jeszcze pomadę i wosk, fajna sprawa. Kiedyś zrobiłam sobie hennę ale średnio mi się podobał efekt - może trafiłam na złą kosmetyczkę.
                            Zabawki dla dzieci https://malesmyki.pl

                            Skomentuj


                              #29
                              Odp: farbowanie brwi

                              A nie wolicie robić sobie same brwi w domu? Ja po przeczytaniu tego artykułu: https://sklep.gabriellenails.pl/blog...i-ksztalt.html zamówiłam sobie hennę Refectocil i sama zaczęłam stylizować swoje brwi. Efekt jest naprawdę zadowalający

                              Skomentuj


                                #30
                                Odp: farbowanie brwi

                                Na brwi robi sie hennę, albo makijaż permanentny. Ja polecam reglanie henna brwi plus przedłużanie rzęs https://topro.pl/product-category/sy...temy-alarmowe/ pięknie oko wtedy wygląda

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X