Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Uwielbiam słodycze

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Uwielbiam słodycze

    Ja ostatnio robię sobie zdrowe słodkości. Trzeba się w końcu za siebie zabrać.

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Uwielbiam słodycze

      My z okazji końca wakacji wybieramy się dziś do cukierni Sweet Home na Saską Kępę na lody Mają przepyszne lody, a dziś z dziećmi chyba sobie pozwolimy nawet na podwójną porcję

      Skomentuj


        Odp: Uwielbiam słodycze

        Polecam upiec te muffinki z borówkami:
        przepisy.pl/

        Szczególnie,że w sklepach są świeże borówki , a jednak sezon niedługo się skończy i trzeba będzie kupować importowane ( które nie mają takiego aromatu....).
        Muffiny pycha, nie mają tyle cukru i bez wątpienia sa zdrowsze niż kupowane słodycze.
        Last edited by disne; 29-06-2020, 20:22. Powód: link

        Skomentuj


          Odp: Uwielbiam słodycze

          Domowe muffiny na pewno pyszne! Sama czasem robię, na jesień to obowiązkowo marchewkowe. Dla zabieganych polecam muffiny kupne, ostatnio widziałam takie w gazetce Piotr i Paweł xxx próbowałam i są całkiem całkiem, ale wiadomo nie będą tak samo dobre jak te domowe
          Last edited by disne; 29-06-2020, 20:22. Powód: link

          Skomentuj


            Odp: Uwielbiam słodycze

            Ja najbardziej lubię muffiny marchewkowe. I są szybkie w przygotowaniu.

            Skomentuj


              Odp: Uwielbiam słodycze

              Ja też uwielbiam słodycze chociaż ostatnio staram się je trochę ograniczać bo niestety waga idzie w górę. Ciasta, ciasteczka batony mogłabym jeść na okrągło. A czasami jak mnie najdzie ochota to wręcz muszę zjeść jakiegoś słodycza.
              Zabawki dla dzieci https://malesmyki.pl

              Skomentuj


                Odp: Uwielbiam słodycze

                A ja ostatnio zajadałam się czekodżemem łowicza Pycha, mocno czekoladowy z truskawką albo sliwką , oba smaki dobre, do tego świeża chałka .... Mniam

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Uwielbiam słodycze

                  Ja zrobiłam sobie chałwę. I przepyszna mi wyszła.

                  Skomentuj


                    Odp: Uwielbiam słodycze

                    ja swoje słodycze muszę ostrożnie dobierać bo mam uczulenie na gluten ;/ i długo byłam skazana na ich praktyczny brak lub takie które średnio mi smakowały, aż trafiłam na super krówkę są pycha i bez glutenu Dostępne normalnie nawet w Rossmannie wiec tez nie trzeba ekstra szukać gdzieś ale sami się przekonajcie, a jak chcecie się upewnić, że dla was też będą ok zostawiam linka do stronki gdzie mają wszystko ładnie i czytelnie opisane xxx
                    Last edited by disne; 29-06-2020, 20:20. Powód: link

                    Skomentuj


                      Odp: Uwielbiam słodycze

                      Ja często sama robię różne słodkości. Są jednak dużo zdrowsze niż te kupne.

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Uwielbiam słodycze

                        No to jest akurat prawda. Robiąc samemu ciasto, czy deser wystarczy zamienić biały cukier na miód i już mamy bardzo zdrową słodycz. A tak samo smaczną jak kupną. Słodycze to chyba lubi każdy, ale faktycznie warto zrobić coś samemu niż sięgać po te przetworzone z olejem palmowym ze sklepu. Naxxxx czy innych blogach przepisów jest masa. Można ciasto upiec a są nawet takie przepisy gdzie pieczenia nie wymagają. Cenowo zawsze wyjdzie korzystniej no i smaczniej to na pewno.
                        Last edited by disne; 29-06-2020, 20:20. Powód: link

                        Skomentuj


                          Odp: Uwielbiam słodycze

                          Ja mam słabość do oreo... Ale wiem, że te ciasteczka są niezdrowe i staram się ich za często nie jeść.

                          Skomentuj


                            Odp: Uwielbiam słodycze

                            Nie robiłam jeszcze takiej. Z chęcią wypróbuje ten przepis.

                            Skomentuj


                              Odp: Uwielbiam słodycze

                              Napisane przez kasiula87
                              Osobiście uwielbiam babkę olejową, robi ją się bardzo szybko i nie znam osoby , której by nie wyszła Podrzucam przepis xxxx. Dajcie znać czy wam wyszła
                              Ciekawy przepis na pewno wypróbuję
                              Last edited by disne; 29-06-2020, 20:21. Powód: link

                              Skomentuj


                                Odp: Uwielbiam słodycze

                                A kto nie uwielbia slodyczy?

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X