Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Sztuczna trawa na balkonie?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #16
    Odp: Sztuczna trawa na balkonie?

    Naturalna żywa trawa i nie tylko trawa daje znakomity efekt i uważam, że nie ma z nią aż tyle roboty. Wystarczy zaopatrzyć się w odpowiedni rodzaj nasion i wiedzieć, jak o nie dbać. Pewne rzeczy bardzo szybko wchodzą w krew. Ja staram się dbać o mój balkonowy ogródek i myślę czy by nie wysiać trawy w doniczce. Ostatnio przeczytałam na stronie http://cnpietrzak.pl o różnych rodzajach mieszanek i będę musiała zapytać, czy któraś nadaje się do posadzenia w doniczce. Pewnie mój kot zaraz się do niej dobierze, ale trudno.

    Skomentuj

    •    
         

      #17
      Odp: Sztuczna trawa na balkonie?

      To całkiem fajny pomysł. Niektóre spośród nich wyglądają bardzo naturalnie, fajne. Sama myślałam o tym kiedy aranżowałam balkon, ale koniec końców zniechęciło mnie coś innego - płytki albo panele można zamieść, umyć. A taki trawnik? Trzeba by zdjąć, trzepać albo odkurzać...

      Skomentuj


        #18
        Odp: Sztuczna trawa na balkonie?

        Może i praktyczny pomysł ale mi się nie podoba, po co sztuczność, nie lepiej natura i jakiś sizalowy dywanik czy coś?

        Skomentuj


          #19
          Odp: Sztuczna trawa na balkonie?

          Ładnie to wygląda, ale dziewczyny wyżej mają rację że za dużo zachodu żeby to utrzymać w czystości

          Skomentuj


            #20
            Odp: Sztuczna trawa na balkonie?

            nieee, okropna jest tuczna trawa, tylko kwiaty na balkonie, natura ma byc a nie plastik

            Skomentuj


              #21
              Odp: Sztuczna trawa na balkonie?

              Miałam taką sztuczną trawę na balkonie w bloku - myślałam, że będzie ona tak ładnie wyglądała, jak czasami na zdjęciach... ale niestety nie. W rzeczywistości nie prezentuje się tak idealnie. Wystarczy niewielki wiatr i już się przesuwa albo podwija. Nawet doniczki nie bardzo ratowały sytuację. Przy pierwszej lepszej okazji, po roku udawania, że jest ładnie, zdjęłam trawę. Z pomocą fachowca położyliśmy płytki i teraz w końcu wygląda tak, jak powinno. Poza tym, w końcu mogę swój balkon udekorować wymarzonymi roślinami, czyli z pomocą wskazówek tego typ https://blog-juniorangin.pl/zakladam...k-na-balkonie/ mam swój mały zielnik. Jeszcze planuję dokupić jakieś warzywka, ale nie wiem czy w tym czy w przyszłym roku. Może teraz balkon jest mniej zielony, ale mi podoba się znacznie bardziej niż z tą uciążliwą i wcale nie taką estetyczną trwa.

              Skomentuj

                     
              Working...
              X