Wróć   Forum Babyonline.pl > Czas dla mamy > Uczucia, związki, seks
Zarejestruj się FAQ Użytkownicy Grupy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz fora jako przeczytane

Uczucia, związki, seks Dorosłe sprawy, czyli świat rodziców.

Co nowego na forum? Zasady na forum.

Kalendarz szczepień dla dzieci od 0 do 18 lat.
Szczepionki chronią dziecko przed wieloma groźnymi chorobami. Eksperci mówią, które szczepienia obowiązkowe i zalecane są najważniejsze.

Konkurs na BRZUSZEK MIESIĄCA!
DODAJ zdjęcie swojego brzuszka w ciąży i WYGRAJ zestaw pościeli dla maluszka!

Porady ekspertów Babyonline.pl
Zapraszamy do zadawania pytań :)

Sprawdź aktualne konkursy dla mam i wygrywaj ciekawe nagrody!
Zmieniamy się dla Was, zajrzyj po szczegóły.

Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 03-12-2013, 09:46
zielonakama zielonakama jest offline
Member

Zobacz mój nowy profil
zielonakama.polki.pl

Domyślnie Odp: Problemy z erekcją u męża

Najlepiej w takich przypadkach spytać się męża, czy ma jakiekolwiek stresy w pracy, czy jest coś co rzeczywiście nie pozwala mu spać spokojnie Jeżeli jest to spróbować zniwelować ten problem wspólnie. Jeżeli nie, to warto wybrać się razem na wizytę do seksuologa(po medycynie) i porozmawiać z nim o tym.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 01-02-2014, 16:47
Gabi-Gw Gabi-Gw jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
Gabi-Gw.polki.pl

Jest taki srodek, zamawia sie go przez internet.
na stronie www.mega-erekcja.com mozna go zamowic.jest rewelacyjny na tego typu przypadlosci, znacznie poprawia jakosc zycia intymnego a co najlepsze sklada sie z samych jaturalnych skladnikow!
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 03-02-2014, 14:22
gosienka2 gosienka2 jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
gosienka2.polki.pl

nie próbowałam ale podobno daje niezapomniane doznania! Najważniejsza chyba informacja jest taka, co i mnie przekonuje do niego, ze jest to specyfik oparty na ziołach a nie na chemii.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 03-02-2014, 15:23
Marcellka1 Marcellka1 jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
Marcellka1.polki.pl

z tym się zgodzę, ludzie maja zawsze większe przekonanie do wszelkiego rodzaju specyfików ziołowych bo one nie szkodzą organizmowi. Jeżeli chodzi o sam suplement mega erekcja to mogę potwierdzić, że doznania są rewelacyjne. Przez 2h intensywnie zabawialiśmy się z mężem, oczywiście jego penis mógł więcej ale to ja już byłam wykończona i marzyłam tylko o śnie Przy następnym razie t ja muszę pomyśleć o jakimś wspomagaczu, żebym znowu blado nie wypadła przy mężu
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 05-02-2014, 22:53
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
Gabi-Gw.polki.pl

Cytat:
Napisał Marcellka1 Zobacz post
z tym się zgodzę, ludzie maja zawsze większe przekonanie do wszelkiego rodzaju specyfików ziołowych bo one nie szkodzą organizmowi. Jeżeli chodzi o sam suplement mega erekcja to mogę potwierdzić, że doznania są rewelacyjne. Przez 2h intensywnie zabawialiśmy się z mężem, oczywiście jego penis mógł więcej ale to ja już byłam wykończona i marzyłam tylko o śnie Przy następnym razie t ja muszę pomyśleć o jakimś wspomagaczu, żebym znowu blado nie wypadła przy mężu
A sa takie dla kobietchetnie sie dowiemco do mega ja slyszlam o kilku takich przypadkach, ze kobitki wymiekaly a maz mogl,mogl i mogl!
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 06-02-2014, 23:39
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
Marcellka1.polki.pl

najlepszym wspomagaczem dla kobiet będzie ogromna ilość wypoczynku przed uprawianiem seksu z mężem Dodatkowo najlepiej zaopatrzyć się w sporą ilość chęci, pragnienia i namiętności .... następnym razem postaram się, żeby tego mi nie zabrakło
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 07-02-2014, 00:13
Bellunia Bellunia jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
Bellunia.polki.pl

a facet do tego wszystkiego niech dołoży spora ilość pieszczot Skoro on będzie cały czas w gotowości po zażyciu mega erekcji to niech zadba o Twój stan No a Ty oczywiście wypocznij wcześniej to zapewne, oboje dacie radę w pełni wykorzystać atuty tej cudownej pigułki
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 07-02-2014, 23:06
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
Marcellka1.polki.pl

tak tak... na ilość pieszczot raczej nie mogłam narzekać. Mąż próbował mnie jeszcze nimi zachęcić ale naprawdę opadłam z sił. Przy kolejnym razie będę mądrzejsza i bardziej przygotowana na igraszki
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 08-02-2014, 23:06
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
Gabi-Gw.polki.pl

Cytat:
Napisał Marcellka1 Zobacz post
najlepszym wspomagaczem dla kobiet będzie ogromna ilość wypoczynku przed uprawianiem seksu z mężem Dodatkowo najlepiej zaopatrzyć się w sporą ilość chęci, pragnienia i namiętności .... następnym razem postaram się, żeby tego mi nie zabrakło
nie zawsze sie tak da, zwlaszcza majac male dziecko, ktore jest w okresie zabkowaniami ciaglego placzu...i mimo checi brakuje sil...ale jakby maz plecki wymasowal wcalebym sie nie obrazila...
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 09-02-2014, 16:20
gerardfresh gerardfresh jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
gerardfresh.polki.pl

na masaz kazda pora jest dobra, a jeszcze jak sa do niego swiece, wino, hjakas fajna nutka to i ochota najdzie adziecko zawsze na chwile mozna do tesciowej oddac:P
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania