Wróć   Forum Babyonline.pl > Czas dla mamy > Uczucia, związki, seks
Zarejestruj się FAQ Użytkownicy Grupy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz fora jako przeczytane

Uczucia, związki, seks Dorosłe sprawy, czyli świat rodziców.

Co nowego na forum? Zasady na forum.

Kalendarz szczepień dla dzieci od 0 do 18 lat.
Szczepionki chronią dziecko przed wieloma groźnymi chorobami. Eksperci mówią, które szczepienia obowiązkowe i zalecane są najważniejsze.

Konkurs na BRZUSZEK MIESIĄCA!
DODAJ zdjęcie swojego brzuszka w ciąży i WYGRAJ zestaw pościeli dla maluszka!

Porady ekspertów Babyonline.pl
Zapraszamy do zadawania pytań :)

Sprawdź aktualne konkursy dla mam i wygrywaj ciekawe nagrody!
Zmieniamy się dla Was, zajrzyj po szczegóły.

Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 14-05-2017, 10:06
versia90's Avatar
versia90 versia90 jest offline
Member

Zobacz mój nowy profil
versia90.polki.pl

Domyślnie Odp: jak oszczedzać

Myślę że najlepsze konta bankowe to dobre rozwiązanie. Można wybrać konto oszczędnościowe i odkładać pieniądze na nie. Takie konto możesz sprawdzić na http://rankingifinansowe.pl/
Stary 16-05-2017, 11:09
Patris38 Patris38 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
Patris38.polki.pl

Ja nie mam z tym większych problemów, pilnuje swoich finansów i potrafię z miesiąca na miesiąc coś odłożyć
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 16-05-2017, 13:12
guska5 guska5 jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
guska5.polki.pl

Na mnie najlepiej podziałało tworzenie list zakupów i robienia tabelek w excelu na zapisywanie większych wydatków. Dzięki temu mogę zawsze wrócić do takich zakupów i widzę na co sobie mogę pozwolić w następnym miesiącu.
Na zakupach też już nie szaleję tak jak kiedyś i nie kupuję wszystkiego co popadnie. Ale to przyszło jakoś samo z siebie, po prostu wiele rzeczy mi się już nie podoba, a jak mam coś kupić, to zastanawiam się kilka razy czy w ogóle jest mi to potrzebne
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 18-05-2017, 12:15
iamklaudka iamklaudka jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
iamklaudka.polki.pl

Cytat:
Napisał PchlaSzachrajka Zobacz post
Takimi "domowymi" sposobami jakie tu wymieniacie warto oszczędzać, ale nie bez końca. To nie chodzi o to, żeby już do końca życia zaciskać pasa, tylko żeby mieć na wszystko. Dlatego uważam, że jak już się trochę zaoszczędzi, to warto zacząć inwestować, np. w obligacje korporacyjne i pomnażać to co się już ma.
Jestem tego samego zdania. Uważam, że nie zawsze jest sens tylko i wyłącznie oszczędzać. Warto inwestować zgromadzone pieniądze, aby procentowały. Zarabiać na nich. Do tego najlepszym sposobem wydają się właśnie obligacje korporacyjne. Tutaj: http://bestcapital.pl/dla-inwestorow...-korporacyjne/ przeczytacie znacznie więcej na ich temat. Znajdziecie również doradców, którzy w tym Wam pomogą.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 19-05-2017, 13:08
magdaa856 magdaa856 jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
magdaa856.polki.pl

Ograniczyc konsumpcjonizm.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 21-05-2017, 14:41
gilza gilza jest offline
Member

Zobacz mój nowy profil
gilza.polki.pl

Oszczędzać można na wiele sposobów. Ja na przykład zdecydowałam się na regularne oszczędzanie w http://www.viennalife.pl/. Do wybory dwa pakiety Vital Saver lub Optimum Saver. Proste i jasne warunki, minimalna kwota wpłaty od 200 zł miesięcznie. Polecam sprawdzić szczegółową ofertę na stronie. Poza oszczędzaniem proponują także ciekawe ubezpieczenia i usługi inwestycyjne.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 21-05-2017, 19:51
roksana0592 roksana0592 jest offline
Member

Zobacz mój nowy profil
roksana0592.polki.pl

Wielu ludziom ciężko jest oszczędzać pieniądze trzeba się nauczyć dobrego zarządzania pieniędzmi ja tez kiedyś miałam z tym problem, jednak udało mi się nauczyć sposobu zarządzania moimi finansami by wystarczyło na wszystko i jeszcze zostało ale nauczyłam się tego tylko dzięki czytaniu książek http://bonito.pl/l-1127-0-psychologia-motywacja wszystko zaczyna się od samorozwoju
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 26-05-2017, 08:59
donnaaa donnaaa jest offline
Member

Zobacz mój nowy profil
donnaaa.polki.pl

Mi też bardzo trudno jest oszczędzać. Mam wielki problem z rozporządzaniem pieniędzmi. Byłam nawet na takich warsztatach o tym jak zarządzać i budować domowy budżet. Od tego czasu się pilnuję. Co miesiąc siadam z mężem i planujemy nasz budżet na dany miesiąc. W tym postanowiliśmy, że jednak zainwestujemy w naszą przyszłość i założymy fundusz. Postanowiliśmy założyć go na leggmason a dokładniejsze informacje o nim znaleźliśmy na http://www.dodaj-strone.com.pl/legg-mason-tfi-fundusze-inwestycyjne-s-49253.html zaczynamy od tego miesiąca.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 01-06-2017, 18:21
mariola991 mariola991 jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
mariola991.polki.pl

Najlepiej pobrac sobie jakis darmowy program do monitorowania swoich finansow, a napewno bedzie latwiej cos zaoszczedzic
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 05-06-2017, 12:06
kryska87 kryska87 jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
kryska87.polki.pl

Tak, ale program ci tylko monitoruje a nie pomnaża. Dlatego dobrym pomysłem są np lokaty długoterminowe, pozwalają na pomnożenie kasy, wiem, że fajną ofertę ma Toyota Bank
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania