Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Brak ochoty...

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #31
    Odp: Brak ochoty...

    Jak jedna strona nie ma ochoty na seks to zawsze można wzbudzić tą iskrę pożądania - czasami wystarczy seksowna bielizna bądź urozmaicenie zabaw łóżkowych. Zawsze też można wykorzystać feromony i cieszyć się tym jak druga połówka się do nas lepi Sama wypróbowałam na swoim facecie i muszę przyznać, że było naprawdę ostro...
    Last edited by disne; 23-06-2020, 20:40. Powód: link

    Skomentuj

    •    
         

      #32
      Odp: Brak ochoty...

      Swieta slowa, na sole nie da rady chocby wziac nawet najlepsze pihulki swiata...co do facetow i ich checi.moim zdaniem facet tez czlowiek i nie zawsze musi miec ochote i byc gotowy.znacie slynny bol glowy w lozku?moze od czasu do czasu i facetowi przysluguje?

      Skomentuj


        #33
        Odp: Brak ochoty...

        pewnie że przysługuje ale żeby nie trwał on w nieskończoność Bo inaczej coś będzie trzeba z tym zrobić!

        Skomentuj


          #34
          Odp: Brak ochoty...

          Napisane przez gerardfresh Pokaż wiadomość
          Swieta slowa, na sole nie da rady chocby wziac nawet najlepsze pihulki swiata...co do facetow i ich checi.moim zdaniem facet tez czlowiek i nie zawsze musi miec ochote i byc gotowy.znacie slynny bol glowy w lozku?moze od czasu do czasu i facetowi przysluguje?
          niby masz racje, ale spojrz na to oczami tej dziewczyny...jest zmartwiona co sie dzieje z jej mezem...troche wyrozumiqlosci..to nie jest tez tak, ze facet musi zawsze ale jak zmienia sie cos na niekorzysc to od razu mozna tomzauwazyc i czlowiek zastanawia sie gdzie lezy przyczyna...

          Skomentuj


            #35
            Odp: Brak ochoty...

            Bo kobiety ogolnie tak maja, ze zaraz wymyslaja nie wiadomo co. Troszke bardziej niz zwykle czuje sie facet zmeczony, ma wiecej problemow w pracy, wkurza go pogoda a w glowie niejednej juz kochanka na boku...ech dziewczyny...kupcie mu mega erekcje i wszystko przejdzie a checi bedzie mial ze hohoho

            Skomentuj


              #36
              Odp: Brak ochoty...

              z doświadczenia wiem, że po mega erekcji chęci u faceta przychodzą ogromne

              Skomentuj


                #37
                Odp: Brak ochoty...

                coś już wiem na ten temat ...

                Skomentuj

                •    
                     

                  #38
                  Odp: Brak ochoty...

                  i ja też wielu fajnych rzeczy o niej sie dowiedziałam!

                  Skomentuj


                    #39
                    Odp: Brak ochoty...

                    no to może pochwalmy się nimi?? Niech wszyscy się dowiedzą, że to fajny specyfik, któremu warto zaufać w momencie gdy pojawiają się męskie problemy.

                    Skomentuj


                      #40
                      Odp: Brak ochoty...

                      Ja z mega erekcji tez korzystam i wcale sie nie wstydze o tym powiedziec glosno.tez mowie otwarcie, ze jest fajna, pomaga tak jak to ludzie i producent opisuje...fajna rzecz, warto zamowic!

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #41
                        Odp: Brak ochoty...

                        ja
                        również się do tego dołanczam mój facet chce a ja jestem zmęczona i
                        najchętniej bym poszła spać i odpoczeła po całym dniu.... ale itak mu
                        ulegam hihi

                        Skomentuj


                          #42
                          Odp: Brak ochoty...

                          jak tak czytam o tej mega erekcji to zaczynam nabierać coraz większej ochoty na jej zamówienie. Nie to, żebym przeżywała w swoim związku jakieś problemy, po prostu ot tak sobie dla lepszego posmaku, dla frajdy

                          Skomentuj


                            #43
                            Odp: Brak ochoty...

                            Napisane przez Papryczka13 Pokaż wiadomość
                            jak tak czytam o tej mega erekcji to zaczynam nabierać coraz większej ochoty na jej zamówienie. Nie to, żebym przeżywała w swoim związku jakieś problemy, po prostu ot tak sobie dla lepszego posmaku, dla frajdy
                            Też miałam ochotę kiedyś to zamówić, żeby zobaczyć jak to działa, ale później mi przeszło.
                            Mieliśmy w małżeństwie taki moment że ja miałam ogromną ochotę na seks a mąż nie, a wszystko było spowodowane tym ze ja nie pracowałam i byłam wypoczęta a mąż od rana do nocy pracował i po powrocie do domu nie miał na nic siły. Po jakimś czasie nawał pracy się zmniejszył i ochota powróciła

                            Skomentuj


                              #44
                              Odp: Brak ochoty...

                              Witaj

                              Jest tylko kilka możliwości przez które mąż nie ma ochoty na seks:

                              - zła dieta, używki, brak sportu
                              - problem natury psychologicznej - problemy w pracy lub w życiu osobistym
                              - ostatnie najgorsze: zdradza Cię lub okłamuje w kwestii twojego wyglądu.

                              Skomentuj


                                #45
                                Odp: Brak ochoty...

                                Oj tak nadmiar pracy, niewyspanie- potrafi zabić libido u każdego., i długotrwały stres, bo takie chwilowy skok ciśnienia spowodowany nerwami moze zakończyć się odstresowaniem w sypialni.

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X