Wróć   Forum Babyonline.pl > Czas dla mamy > Uczucia, związki, seks
Zarejestruj się FAQ Użytkownicy Grupy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz fora jako przeczytane

Uczucia, związki, seks Dorosłe sprawy, czyli świat rodziców.

Co nowego na forum? Zasady na forum.

Kalendarz szczepień dla dzieci od 0 do 18 lat.
Szczepionki chronią dziecko przed wieloma groźnymi chorobami. Eksperci mówią, które szczepienia obowiązkowe i zalecane są najważniejsze.

Konkurs na BRZUSZEK MIESIĄCA!
DODAJ zdjęcie swojego brzuszka w ciąży i WYGRAJ zestaw pościeli dla maluszka!

Porady ekspertów Babyonline.pl
Zapraszamy do zadawania pytań :)

Sprawdź aktualne konkursy dla mam i wygrywaj ciekawe nagrody!
Zmieniamy się dla Was, zajrzyj po szczegóły.

Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 29-11-2008, 12:31
promyczek17 promyczek17 jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
promyczek17.polki.pl

Domyślnie

Kiedy ja byłam w ciąży to kochaliśmy się z moim narzeczonym często i też na końcu ciąży i mi się nic nie stało i małemu też w zupełności nic , przy porodzie też ze mną był widział cały poród co się dzieje i jak to wygląda i jakoś nie ma odrzucenia czy obrzydzenia ani do mnie ani do synka(4 latka) kocha się ze mną jak zawsze i nawet po ciąży wiadomo kształty się troche zmieniają to mówi że jestem dla niego bardziej kobieca, i to właśnie on namówił mnie na drugie dziecko , gdzie ja już więcej nie chciałam dzieci a teraz się staramy!
Stary 15-12-2008, 17:09
mirek20091 mirek20091 jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
mirek20091.polki.pl

Domyślnie

Hej Umnie Jest Tak Ze Maz Ma Wieksza Ochote Niz Ja Jestem Juz 18miesiecy Po Cesarce A Nadal Boje Sie Kochac Bo Strasznie Mnie Boli Dul Brzuch I Jest Mi Z Tego Powodu Przyikro Ze Tak Musze Czesto Odmawiac
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 15-12-2008, 20:13
WikuniaN0408 WikuniaN0408 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
WikuniaN0408.polki.pl

Domyślnie

U mnie nie ma problemu MAz byl przy porodzie meczylam sie 18godz i strasznie to przezl a zwlaszcza ze mnie na koniec kroili bo poszlam pod noz.ale chyba czestotliwosc naszego pozyia wychodzi z tego ze nie ma go w domu 1,5mies a pozniej jest tylko tydzien i nadrabiamy stracone dni moj maz jest nie do zdarcia kiedys kochalismy sie 9razy za cala noc i pol dni,ech wariactwoA po ciazy nie widze roznicy nawet troche lepiej bo ja mam czesciej ochote i bolacy brzuch po cesarce nie przeszkadza zawsze mozna dobrac odpowiedznia pozycje,dalej sie tak bardzo oboje pragniemy i pozeramy,zycze tego wszystkim mamom.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 15-12-2008, 20:38
misio100 misio100 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
misio100.polki.pl

Zdjęcia: 1
Domyślnie

Cytat:
Napisał Isabel_13 Zobacz post
Pewnie każda z Was,która zobaczyła tytuł tego wątku pomyślała,że to ja nie mam ochoty....no nie?
A mi chodzi o to,że to mój mąż nie ma ochoty, a jak już sie ze mną kocha,to wydaje mi się,że dlatego,bo wie, że ja tego chce.....a on to chyba nie za bardzo...
Jestem 3 miesiące po porodzie....może już mu się nie podobam....ALe mowi,że jestem piękna...
Ja to mam ognisty temperament, a mężowi chyba starczy razna miesiąc....
A jak jest u Was?
My lubimy seks - jestem w ciąży i mam większą ochotę na łózkowe szaleństwa...oby po porodzie było dobrze
zobaczymy
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 15-12-2008, 20:52
glizdabecia glizdabecia jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
glizdabecia.polki.pl

Domyślnie

U mnie też mąż ma częściej ochotę, ja jestem padnięta po całym dniu z dzieciakiem. Kiedy byłam w ciąży nie kochaliśmy się w ogóle, na samym początku dostałam krwawienia i mąż się bał o dzieciątko. Po porodzie...no cóż. Wiem że mu się bardzo nie podobam, bo mam parę kilo więcej i go to brzydzi chociaż twierdzi że nie jest tak źle. Ja niestety widzę że jest źle i jeśli się kochamy to tylko dlatego że czasem trzeba choćby dla lepszego samopoczucia, nic ponad to. Może wreszcie uda mi się zrzucić ten tłuszcz.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 19-09-2009, 22:39
elasia83's Avatar
elasia83 elasia83 jest offline
Member

Zobacz mój nowy profil
elasia83.polki.pl

Zdjęcia: 8
Domyślnie zazdroszczę...

Trochę Wam zazdroszczę.... Przed pierszym dzieckiem z mężem mieliśmy ochotę prawie cały czas i wszędzie. W ciąży też było fajnie, po porodzie już osłabłam. Mąż niestety nie.... Po trzech latach znów zaszłam w ciąże, ochota bardzo osłabła, a teraz po porodzie to już wogóle nie mam ani ochoty ani siły. Szczęśliwie padam "twarzą" wieczorem w poduszkę i myślę żeby bobas za szybko nie zgłodniał i dał pospać. Nawet myślę że ze mną coś nie tak, a mąż robi mi wyrzuty i wpędza w poczucie winy....
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 19-09-2009, 22:55
ciupcius1281 ciupcius1281 jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
ciupcius1281.polki.pl

Zdjęcia: 169
Domyślnie

jestem 4ty miesiac po porodzie iiiii nie mamy zadnych problemow nie prawda ze gdy maz bywa przy porodzie potem moze miec jakis uraz wrecz przeciwnie moj maz wspieral mnie do samego konca powiedzial mi nawet ze teraz kocha mnie jeszcze bardziej....Moze obawia się że tam jeszcze się wszystko nieunormowalo?po porodzie a propo był z tobą gdy rodzilaAS?
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 29-09-2009, 10:49
dede21 dede21 jest offline
Member

Zobacz mój nowy profil
dede21.polki.pl

Domyślnie

ja tez sie moge pod tym podapisac...choc ja urodzilam dopiero jedno dziecko ale tez nie bylo problemu z sexem poczatki jakies z 3 miesiace nie bylo nic bo sie balam ale jak potem lekarz mi powiedzial ze jak ciaza nie jest zagrozona ani nc to nie ma obaw zeby sie bac sex nawet jest wskazany wiec posluchalam i do 9 miesiaca ciazy sie kochalismy przytylam tylko 7 kg wiec ciezko mi nie bylo i moj maz wcae nie mial oporow
nie przeszkadzal mu przuch duze piersi
sam chcial sam nalegal a ja nie odmawialam i po porodzie tez nie bylo problemu nawet nie przeszkadzala mu blizna po cesarce choc nie powiem ze mnie krepowala
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 29-09-2009, 21:28
kika143 kika143 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
kika143.polki.pl

Zdjęcia: 2
Domyślnie

U mnie to bylo tak:
-przed ciaza normalnie
-w czasie ciazy mi sie wiecznie chcialo, a jemu nie, bo on zmeczony albo jeszcze co innego ( z obaw o dziecko go wyleczylam akurat), mam wrazenie, ze mu sie nie podobalam jako ciezarna
-a teraz to jemu sie wiecznie chce a mnie nie...nie pamietam kiedy mialam taka porzadna "chcice", w ogole jej nie odczuwam...A to zawsze ja bylam ta bardziej temperamentna w tym zwiazku...
Nie ma to jak hormony...

A z facetem po prostu pogadaj...Jakis powod moze ma...
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 02-02-2011, 17:12
krysiaklaska krysiaklaska jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
krysiaklaska.polki.pl

Domyślnie Odp: Brak ochoty...

Całkowicie się z Tobą zgadzam,mam tak samo... Co mnie bardzo martwi.Czasami nawet myślę żeby iść do jakiegoś seksuologa czy coś...Jestem po porodzie dwa lata,więc myśle że to trochę zadługo... Chociaż szczerze się przyznam,że boję się po prostu kolejnej ciązy...
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania