Wróć   Forum Babyonline.pl > Czas dla mamy > Uczucia, związki, seks
Zarejestruj się FAQ Użytkownicy Grupy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz fora jako przeczytane

Uczucia, związki, seks Dorosłe sprawy, czyli świat rodziców.

Co nowego na forum? Zasady na forum.

Kalendarz szczepień dla dzieci od 0 do 18 lat.
Szczepionki chronią dziecko przed wieloma groźnymi chorobami. Eksperci mówią, które szczepienia obowiązkowe i zalecane są najważniejsze.

Konkurs na BRZUSZEK MIESIĄCA!
DODAJ zdjęcie swojego brzuszka w ciąży i WYGRAJ zestaw pościeli dla maluszka!

Porady ekspertów Babyonline.pl
Zapraszamy do zadawania pytań :)

Sprawdź aktualne konkursy dla mam i wygrywaj ciekawe nagrody!
Zmieniamy się dla Was, zajrzyj po szczegóły.

Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 24-06-2017, 15:12
Marlenka33 Marlenka33 jest offline
Member

Zobacz mój nowy profil
Marlenka33.polki.pl

Domyślnie Odp: Brak ochoty...

Tak, niedobrana antykoncepcja często jest przyczyną spadku libido, ale teraz są ultralekkie tabletki vines z minimalną dawką hormonów, po nich takie rzeczy się na pewno nie zdarzają
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 28-06-2017, 18:36
werka69 werka69 jest offline
Member

Zobacz mój nowy profil
werka69.polki.pl

@Anka6 też mam właśnie wkładkę levosert, ale zdecydowałam się na nią z innej przyczyny. Jeśli chodzi o libido to pytałam o to kiedyś mojego ginekologa przy zmianie tabletek. I potwierdził, że antykoncepcja a wlaściwie hormony moga miec znaczacy wplyw na nasz poped. Zerszta za kazdym razem gdy zmienialam tabletki lub je odtsawialam na jakis czas - dawalo sie to odczuc. Tez polecałabym wkladke. Ona uwalnia tylko jeden hormon, który działa w dodatku miejscowo. Może zapytaj swojego ginekologa o takie rozwiazanie?
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 11-07-2017, 19:18
walerka32 walerka32 jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
walerka32.polki.pl

Przyczyny spadku libido mogą być różne. Może przyczynić siędo tego zwykła nuda w sypialni. Dlatego wspólny czas w alkowie dobrze jest czymś sobie urozmaicać. Dziewczyny wcześniej wspominały o gadżetach. Ja mam do zaproponowania grę Live like theatre. To takie słuchowisko,w którym uczestniczy partner i partnerka. Partner stymuluje partnerkę za pomocą dźwięków i prowadzi grę obserwując jej reakcje. Tutaj http://liveliketheatre.com/kama/index.html można dokładnie poznać zasady gry i za darmo zagrać. Myślę, że taka zabawa może poprawić relacje w łóżku.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 17-07-2017, 13:23
malassa malassa jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
malassa.polki.pl

Też mnie to przeraża. Ale podobno ćwiczenie mięśni kegla pomaga przy braku ochoty. Wydaje mi się, że coś w tym jest. Czytałam o tym na http://plumbum.com.pl/pl/i/NAJCZESTSZE-PYTANIA/40 – bardzo ciekawy artykuł. Mam nadzieję, że to Ci pomoże, bo mnie raczej przekonało. Chyba trochę bardziej się zainteresuje tematem
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 18-07-2017, 17:28
Becia88 Becia88 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
Becia88.polki.pl

to może pomyśl o tym, jak mogłabyś rozniecić ogień w waszym współżyciu.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 08-08-2017, 07:57
kajka83 kajka83 jest offline
Member

Zobacz mój nowy profil
kajka83.polki.pl

Dziewczyny. Ale nie ma się czym martwić. Spadki libido się zdarzają i różne mogą być tego przyczyny. Nie ma się jednak co martwić. Tutaj jest sklep intymny, który ma specjalne środki na wzmocnienie libido u kobiet https://fajnefigle.pl/26-wzmocnienie-libido-u-kobiet. Ja bym się nie zastanawiała - sex jest ważny w życiu i jeśli są sposoby by go poprawić, to czemu z nich nie korzystać.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 14-08-2017, 12:54
modele-rc modele-rc jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
modele-rc.polki.pl

Ochota się pojawi tylko trzeba jej pomóc. Kup coś wyzywającego może z tej kategorii https://ekskluzywna.pl/bodystocking na bank pobudzi to nie tylko jego ale i ciebie jak się zobaczysz w lustrze.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 11-09-2017, 10:47
tomasz798 tomasz798 jest offline
Member

Zobacz mój nowy profil
tomasz798.polki.pl

A zastanawialiście się nad tym, by spróbować czegoś nowego? Przecież te problemy mogą wynikać po prostu z rutyny. W sumie mnie to nie dziwi, bo jeśli przez kilka lub kilkanaście lat nic się nie zmienia, to może się pojawić pewne zniechęcenie. Warto spróbować suplement BeLove, który poprawia smak nasienia i kobiecych płynów intymnych. Wiem, że możecie go dostać w http://brolife.pl/ Powinno to pozytywnie wpłynąć na Wasze relacje łóżkowe.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania