Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Brak ochoty...

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Brak ochoty...

    ja tez ostatnio nie mam ochoty na seks z moim mężem bo bardzo mnie zawiódł, szargał moje zaufanie i nawet przyłapuję się na tym że odsuwam się od niego, kiedy próbuje mnie dotknąć

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Brak ochoty...

      jest tak czasem, zmęczenie, stres, zmartwienia to wszystko ma znaczenie.

      Skomentuj


        Odp: Brak ochoty...

        A nie wydaje Wam sie, ze czasami poza czynnikimi wymionionymi wyzej .. poprostu brakuje jakichs ciekawych pomyslow dotyczacych pozycia? Wydaje mi sie, ze po jakims czasie w wiekszosci zwiazkow poprostu zaczyna panowac monotonia, ktora moze bardzo przyczynic sie do jego powolnego rozkladu. Moja znajoma ostatnio doswiadczyla czegos podobnego. Sporo czasu minelo zanim udalo jej sie znalezc praktyczne rozwiazanie problemu. Wpadla na pomysl zakupienia seksownego kompletu Julitta w sklepie Obsessive ( zdjecia do zobaczenia tutaj xxxxx ktory okazal sie strzalem w dzisiatke. Poczula sie tego wieczoru jakby wszystko zaczelo byc tak jak dawniej. Od tamtej pory co raz czescie siega po produkty tej marki
        Last edited by disne; 23-06-2020, 20:24. Powód: link

        Skomentuj


          Odp: Brak ochoty...

          Zgodzę się z tym co piszesz, gdy wkradnie się monotonia ciężko o chęci do współżycia. Polecam eksperymentowanie, każdy facet ma jakieś skryte fantazje, tak samo jak każda z nas. Spróbujcie je spełniać. Wtedy nie będzie czasu na monotonię

          Skomentuj


            Odp: Brak ochoty...

            Tak, niedobrana antykoncepcja często jest przyczyną spadku libido, ale teraz są ultralekkie tabletki vines z minimalną dawką hormonów, po nich takie rzeczy się na pewno nie zdarzają

            Skomentuj


              Odp: Brak ochoty...

              @Anka6 też mam właśnie wkładkę levosert, ale zdecydowałam się na nią z innej przyczyny. Jeśli chodzi o libido to pytałam o to kiedyś mojego ginekologa przy zmianie tabletek. I potwierdził, że antykoncepcja a wlaściwie hormony moga miec znaczacy wplyw na nasz poped. Zerszta za kazdym razem gdy zmienialam tabletki lub je odtsawialam na jakis czas - dawalo sie to odczuc. Tez polecałabym wkladke. Ona uwalnia tylko jeden hormon, który działa w dodatku miejscowo. Może zapytaj swojego ginekologa o takie rozwiazanie?

              Skomentuj


                Odp: Brak ochoty...

                Też mnie to przeraża. Ale podobno ćwiczenie mięśni kegla pomaga przy braku ochoty. Wydaje mi się, że coś w tym jest. Czytałam o tym na plumbum– bardzo ciekawy artykuł. Mam nadzieję, że to Ci pomoże, bo mnie raczej przekonało. Chyba trochę bardziej się zainteresuje tematem
                Last edited by disne; 23-06-2020, 20:21. Powód: link

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Brak ochoty...

                  to może pomyśl o tym, jak mogłabyś rozniecić ogień w waszym współżyciu.

                  Skomentuj


                    Odp: Brak ochoty...

                    Dziewczyny. Ale nie ma się czym martwić. Spadki libido się zdarzają i różne mogą być tego przyczyny. Nie ma się jednak co martwić. Tutaj jest sklep intymny, który ma specjalne środki na wzmocnienie libido u kobiet xxxx fajnefigle wzmocnienie-libido. Ja bym się nie zastanawiała - sex jest ważny w życiu i jeśli są sposoby by go poprawić, to czemu z nich nie korzystać.
                    Last edited by disne; 23-06-2020, 20:22. Powód: link

                    Skomentuj


                      Odp: Brak ochoty...

                      Ochota się pojawi tylko trzeba jej pomóc. Kup coś wyzywającego może z tej kategorii xxx ekskluzywna na bank pobudzi to nie tylko jego ale i ciebie jak się zobaczysz w lustrze.
                      Last edited by disne; 23-06-2020, 20:22. Powód: link

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Brak ochoty...

                        A zastanawialiście się nad tym, by spróbować czegoś nowego? Przecież te problemy mogą wynikać po prostu z rutyny. W sumie mnie to nie dziwi, bo jeśli przez kilka lub kilkanaście lat nic się nie zmienia, to może się pojawić pewne zniechęcenie. Warto spróbować suplement BeLove, który poprawia smak nasienia i kobiecych płynów intymnych. Wiem, że możecie go dostać w brolife Powinno to pozytywnie wpłynąć na Wasze relacje łóżkowe.
                        Last edited by disne; 23-06-2020, 20:22. Powód: link

                        Skomentuj


                          Odp: Brak ochoty...

                          Porozmawiaj z min o jego potrzebach, może wybierzcie się do specjalisty? A może potrzebujecie jakiegoś urozmaicenia? Polecam ten sex shop xxxx
                          Last edited by disne; 23-06-2020, 20:23. Powód: link

                          Skomentuj


                            Odp: Brak ochoty...

                            Po pierwsze polecam zabawki erotyczne

                            Po drugie wyjazd we dwoje w jakieś fajne miejsce

                            Po trzecie jeśli nic takiego nie pomaga to warto jest wziąć takie tabletki. Wiem wiem,że wiele osób w to nie wierzy ale moim zdaniem warto jest przetestować czy coś takiego właśnie na nas działa czy nie.Na mnie akurat zadziałało. Polecam te tabletki:
                            xxxxx
                            Działanie super
                            Last edited by disne; 23-06-2020, 20:23. Powód: link

                            Skomentuj


                              Odp: Brak ochoty...

                              Proponuje tak jak już ktoś tutaj pisał wprowadzić do sypialni jakieś gadżety erotyczne, tutaj xxxxx masz wielki wybór tego typu zabawek. Kiedys też do tego podchodziłam sceptycznie, ale serio potrafi to być pomocne kiedy ogień w łóźku wygasa.
                              Last edited by disne; 23-06-2020, 20:23. Powód: link

                              Skomentuj


                                Odp: Brak ochoty...

                                Przede wszystkim sugeruję chwilę odpocząć w takich sytuacjach i pogadać z partnerem. Dopiero wtedy, gdy problem trwa dłuższy czas, warto poradzić się psychologa lub seksuologa. Dziś można to zrobić nawet zdalnie, korzystając z oferty typu xxxxx.
                                Last edited by disne; 23-06-2020, 20:23. Powód: link

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X