Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Problemy z zajściem w ciążę.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #31
    Odp: dlaczego nie mogę zajść w ciążę?

    My z mężem też staramy się od wielu, wielu miesięcy. Na razie bez skutku. Początkowo próbowaliśmy własnych sposób, wyczytanych z internetu i for, ale po jakimś czasie zgłosiliśmy się do kliniki leczenia niepłodności. Najpierw leczyłam się w Novum w Warszawie, ale nie byłam zadowolona z ich opieki. Teraz przenieśliśmy się do invicta w Gdańsku i czujemy tam wsparcie. Moja koleżanka ma maluszka dzięki nim. Jesteśmy już po jednym ICSI, niedługo czeka nas drugie. Zobaczymy, co z tego wyjdzie. Czekamy z utęsknieniem na dzidziusia i liczymy, że niedługo się uda Już mamy gotowy pokoik, teraz wystarczy tylko, aby dzidzia pojawiła się na świecie. Dodam tylko, że choruje na tarczycę a mąż ma nieprawidłowe parametry nasienia

    Skomentuj

    •    
         

      #32
      Odp: dlaczego nie mogę zajść w ciążę?

      Byłam u dr Łukaszuka! Możliwe, że już pod koniec marca czeka mnie ICSI. Jeszcze nie jestem pewna, ale tak się cieszę!

      Skomentuj


        #33
        Odp: dlaczego nie mogę zajść w ciążę?

        My kobiety mamy wiele pytań, na które poszukujemy odpowiedzi... Być może warto udać się na II Warszawski Dzień Promocji Zdrowia Seksualnego organizowany przez Fundację Promocji Zdrowia Seksualnego (12 czerwca w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie) Będzie to cykl wykładów popularno-naukowych skierowanych do pacjentów, na które będzie mógł przyjść każdy zainteresowany. Wstęp na wykłady jest bezpłatny. Początek imprezy – godz. 10.00. Wśród wielu interesujących wykładów prowadzonych przez specjalistów również: Niepłodność - współczesne możliwości leczenia – prof. Grzegorz Jakiel

        Skomentuj


          #34
          Odp: dlaczego nie mogę zajść w ciążę?

          Pewnie niewiele Ci to może, ale nóż widelczyk zawsze coś. Tutaj znalazłam artykuł w którym są wymienione najczęstsze przyczyny niepłodności . A swoją drogą drogą to masz kochana rację z tymi lekarzami, że jak jest dobrze to każdy lekarz jest super i ciążę poprowadzi, ale jak tylko pojawiają się problemy to albo załamują ręce, albo odsyłają na kolejne badania, z których później i tak nic rozsądnego nie wynika. Najlepiej to zmienić lekarza i tyle, chociaż tak naprawdę dobrego specjalistę który przyjmie Cię na rejonie za darmo, to teraz ze świeczką można szukać ;// Tak czy owak powodzenia życzę )

          Skomentuj


            #35
            Odp: dlaczego nie mogę zajść w ciążę?

            Pocieszę Cię, z mężem również staramy się o dziecko już od dłuższego czasu i niestety nic. Boli mnie to tym bardziej, że oboje jesteśmy zdrowi ( chodź ciężko było go namówić na badania, wiadomo - męska duma ) , a jako pielęgniarka znam się dobrze na temat fizjologi etc. 30stka na karku więc najwyższy czas na dziecko...Biegam po lekarzach, przyjmuję progesteron, ale zastanawiam się nad zmianą taktyki...

            Skomentuj


              #36
              Odp: dlaczego nie mogę zajść w ciążę?

              Viollka wiesz co...ja używam takiego komputerka Cyclotest 2 Plus, co prawda jako metodę antykoncepcji, ale to bez znaczenia...Wykryje Ci dni płodne i najlepiej jak w dzień owulacji będziesz się starać o dziecko...zdaję sobie sprawę, że wiesz "jak to działa" ale zawsze możesz spróbować, a on nie jest w cale taki drogi...Jakbyś chciała to ten cyclotest jest też w wersji typowej dla strarających się o dziecko Powodzenia w staraniach

              Skomentuj


                #37
                Odp: dlaczego nie mogę zajść w ciążę?

                Nie martw się na każdego przyjdzie pora, wiadomo że to jest lęk ale trzeba pozytywnie patrzeć w przyszłość.

                Skomentuj

                •    
                     

                  #38
                  Odp: dlaczego nie mogę zajść w ciążę?

                  Napisane przez myszkamoja Pokaż wiadomość
                  jestem zdrowa i szczęśliwa ale ... od kilku miesięcy staramy się o dziecko i nic z tego nie wychodzi. Jaka może być tego przyczyna?
                  Czy brałaś wcześniej antykoncepcję hormonalną?

                  Skomentuj


                    #39
                    Odp: dlaczego nie mogę zajść w ciążę?

                    Napisane przez katarzyna02 Pokaż wiadomość
                    Nie martw się na każdego przyjdzie pora, wiadomo że to jest lęk ale trzeba pozytywnie patrzeć w przyszłość.
                    Masz racje Katarzyno najważniejsze to pozytywne myślenie. Jesteśmy z mezem po pierwszej konsultacji u dr Szlachcica w Krakowie. Lekarz był bardzo mily i zaszczepil w nas nadzieje, ze się uda.

                    Skomentuj


                      #40
                      Odp: dlaczego nie mogę zajść w ciążę?

                      Dziewczyny, dzisiaj tak żyjemy w biegu, że stres może sprawić nawet, że nie bedzie łatwo zajść w ciążę. Do tego długotrwałe zażywanie tabletek antykoncepcyjnych powoduje spustoszenie w organizmie. http://linkbaby.pl/artykuly/czytaj/c...koncepcja.html
                      Jeśli marzycie o tym, by kiedyś zostac mamami, nie zazywajcie tabsow! Sa inne metody antykoncepcji i nie mysle o kalendarzyku. ;P

                      Powodzenia w staraniach! Jestem pewna, że się Wam uda! Trzymam kciuki!
                      Kalendarz ciąży

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #41
                        Odp: dlaczego nie mogę zajść w ciążę?

                        a słyszałyscie o Naprotechnologii, jest to technika dokladnego diagnozowania powodow nieplodnosci pary, podobno pierwsza wizyta to ok 400zl ale sa w to wliczone wszystkie podstawowe badania kobiety i faceta, kliniki ktore sie tym zajmuja robia takze udraznianie jajowodow itp,-nie szukalam klinik, bo nie chce robic nikomu reklamy,
                        trafilam gdzies na obszerna prace na temat tej techniki diagnnostyki, nie jest latwa ale duzo par ma dzieci poczete naturalnie po wyleczeniu chorob czy np wyeliminowaniu alergii(bo i takie przypadki wylapuja - bezplodnosc przez alergie pokarmowa),

                        Skomentuj


                          #42
                          Odp: dlaczego nie mogę zajść w ciążę?

                          witam
                          Ja i mój mąż staramy się o drugie dziecko, niestety mogą by z tym problemy - sprawdziłam poziom prolaktyny - wyniki dośc podwyższone, niebawem zrobie kolejne badanie na prolaktyne - trochę się boję , no ale cóz. Jeśli miałyście podobne doświadczenia, to proszę podzielcie się nimi (dodam tylko, że kiedy staraliśmy się o pierwsze dziecko, to nie mieliśmy takich problemów).

                          Skomentuj


                            #43
                            Odp: dlaczego nie mogę zajść w ciążę?

                            Witam drogie Panie! Chyba jestem tutaj rekordzistką? Staram się o dzidzie już 2,5 roku, próbuję wszystkiego. ciągły bój z naturą.. Brakuje sił a trudno nie myśleć i odpuścić jak się chce tak bardzo dziecko...

                            Skomentuj


                              #44
                              Odp: dlaczego nie mogę zajść w ciążę?

                              Cierpliwość i odpuszczenie sobie, dzieci powstają z miłości a nie z "robienia" ich. Ja też bardzo chciałam szybko zajść w ciążę. Pomogła wizyta u ginekologa tj. dowiedziałam się, że ze mną wszystko ok., nerwy opadły, przestaliśmy planować, liczyć i za miesiąc byłam w ciąży jak się później okazało bliźniaczej a teraz po prawie 4 latach znów jestem mamą małej Niespodziewanki Powodzenia co ma być to będzie!!! Kochajcie się a dzieci przyjdą same!

                              Skomentuj


                                #45
                                Odp: dlaczego nie mogę zajść w ciążę?

                                jusi2bl w pełni się z Tobą zgadzam, ale czasami chyba i miłości i naturze trzeba pomóc.
                                Ja jestem mężatką od 3 lat, nigdy nie stosowałam antykoncepcji i mimo kochania i miłości dziecka nie ma .
                                Ale u mnie przynajmniej została odnaleziona przyczyna, mam zaburzenia z hormonem prolaktyny, której nie mogę zbić.

                                Zła jestem na lekarzy, gdyż już po 4 mies miałam poczucie że coś jest nie tak, że nie ma ciąży. A znam dobrze metody naturalne i swój organizm, jednak nikt nie chciał ze mną gadać, każdy lekarz mówił że trzeba poczekać na rok nieudanych prób. Nie chcieli mnie skierować na żadne badania itp.

                                No i okazało się to dużą strata czasu.

                                Czasami niestety trzeba powalczyć. Nie zawsze rzeczywistośc jest tak piękna i opiera się tylko na miłości, ale trzeba włączyć też technikę.

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X