Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Prezent dla mamy

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #91
    Odp: Prezent dla mamy

    Może kup mamie biżuterie. Polecę Ci bardzo fajną firmę, która działa już bardzo długo w branży biżuteryjnej i posiada świetne produkty http://janinaart.pl/. Możesz zamówić indywidualny projekt lub już wcześniej wykonany, polecam naprawdę!

    Skomentuj

    •    
         

      #92
      Odp: Prezent dla mamy

      Na Prezent Marzeń macie jeszcze wycieczki - może w tym kierunku idźcie?
      Ale nie chodzi o wyjazdy za kilka tysięcy, tylko coś klimatycznego za kilkadziesiąt złotych. Nie sądzicie, że to będzie lepszy kierunek?

      Skomentuj


        #93
        Odp: Prezent dla mamy

        Ja mamie kupiłam bon do apartu. Wiem, że podobała jej się tam biżuteria. Ma kolczyki i chciałaby do nich coś sobie dokupić, więc to rozwiązanie wydało mi się idealne.

        Skomentuj


          #94
          Odp: Prezent dla mamy

          Kupiliśmy kiedyś na prezent teściowej kolczyki. Ona kilka dni temu jednego zgubiła i stwierdziła ze lepiej nie dostawać drogich prezentów bo jak się coś zgubi to później jest przykro. Lepiej by było gdyby za te pieniądze pojechała sobie z teściem na wyjazd. Więc teraz mąż powiedział że połączy kilka okazji razem i wyślemy ich na parę dni na urlop od domu, Niech sobie odpoczną zobaczą trochę Polski. Co zobaczą to ich

          Skomentuj


            #95
            Odp: Prezent dla mamy

            Napisane przez teresa211186 Pokaż wiadomość
            Kupiliśmy kiedyś na prezent teściowej kolczyki. Ona kilka dni temu jednego zgubiła i stwierdziła ze lepiej nie dostawać drogich prezentów bo jak się coś zgubi to później jest przykro. Lepiej by było gdyby za te pieniądze pojechała sobie z teściem na wyjazd. Więc teraz mąż powiedział że połączy kilka okazji razem i wyślemy ich na parę dni na urlop od domu, Niech sobie odpoczną zobaczą trochę Polski. Co zobaczą to ich
            Fajny pomysł, ale nie zawsze się sprawdza. Raz, że to spory wydatek, a dwa gdy rodzice mają zwierzęta, to już nie jest tak hop siup, spakować się i wyjechać, a dzieci nie zawsze są w stanie wziąć wolne i się nimi zająć.

            Skomentuj


              #96
              Odp: Prezent dla mamy

              Napisane przez wyakin Pokaż wiadomość
              Fajny pomysł, ale nie zawsze się sprawdza. Raz, że to spory wydatek, a dwa gdy rodzice mają zwierzęta, to już nie jest tak hop siup, spakować się i wyjechać, a dzieci nie zawsze są w stanie wziąć wolne i się nimi zająć.
              O właśnie u nas jest odwieczny problem zwierząt, bo teście mają gospodarkę, ale raz w roku mogą sobie od zwierząt odpocząć. My chcemy ich wysłać na weekend i np dwa dni z tygodnia. I nie chodzi tu o jakiś drogi wyjazd. Taki wyjazd np. do Karpacza bo od nas blisko. My rezerwujemy nocleg ze śniadaniem, a reszte rodzice sami sobie kupują. Mamy sprawdzone miejsce w którym sami byliśmy i taki nocleg za 2 osoby ze śniadaniem to 110 zł X 5 nocy wychodzi 550 zł a za dobrą biżuterie też tyle musimy dać

              Skomentuj


                #97
                Odp: Prezent dla mamy

                W czerwcu moja mama leci do Dubaju, więc kupię jej coś pod kątem tego wyjazdu. Może coś do opalania, bo czytam, co zrobić, aby opalać się bezpiecznie http://www.puls-zdrowia.pl/zdrowie/bezpieczne-opalanie Pewnie jej się taki prezent przyda.

                Skomentuj

                •    
                     

                  #98
                  Odp: Prezent dla mamy

                  Napisane przez lucencia Pokaż wiadomość
                  W czerwcu moja mama leci do Dubaju, więc kupię jej coś pod kątem tego wyjazdu. Może coś do opalania, bo czytam, co zrobić, aby opalać się bezpiecznie http://www.puls-zdrowia.pl/zdrowie/bezpieczne-opalanie Pewnie jej się taki prezent przyda.
                  Przyda się na pewno, bardzo lubię takie praktyczne prezenty, a jednocześnie przyjemne. Fajnie kupować coś, gdy ma się już do czegoś odniesienie.

                  Skomentuj


                    #99
                    Odp: Prezent dla mamy

                    Prezent Marzeń - tam macie całe pakiety i na to po prostu stawiajcie.
                    Jakiś relaks, odpoczynek, basen czy spa. Aby tylko to były tematy spełniające oczekiwania. Byle jakie prezenty niczego nie rozwiązują.

                    Skomentuj


                      Odp: Prezent dla mamy

                      Ja ostatnio kupiłam mojej mamie piżamę ze strony https://missisleepy.pl/pizamy-damskie. Bardzo jej się ten pomysł spodobał bo ona lubi praktyczne prezenty. Była zadowolona

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Prezent dla mamy

                        Ja też mam problem z prezentem dla mamy ona nigdy nic nie potrzebuje ale w tym roku wspomniała coś, że zbiera pieniążki na pralkę (chce taką drogą z firmy miele ) i postanowiłam Mamusi włożyć w kopertę pieniążki - przyczynie się do spełnienia jej marzenia

                        Skomentuj


                          Odp: Prezent dla mamy

                          A co sądzicie o odkurzaczu? Ja lubię raczej kupować praktyczne prezenty, a ten odkurzacz, który ma teraz mama, to już ledwo żyje Myślałam, żeby złożyć się z bratem i kupić np. taki http://www.hoover.pl/maly_sprzet/pro...4-at70_at30011 . Znając mamę, to pewnie jeszcze by długo zwlekała z kupnem nowego, a tak to dostanie od nas

                          Skomentuj


                            Odp: Prezent dla mamy

                            Napisane przez maggiczna_ Pokaż wiadomość
                            A co sądzicie o odkurzaczu? Ja lubię raczej kupować praktyczne prezenty, a ten odkurzacz, który ma teraz mama, to już ledwo żyje Myślałam, żeby złożyć się z bratem i kupić np. taki http://www.hoover.pl/maly_sprzet/pro...4-at70_at30011 . Znając mamę, to pewnie jeszcze by długo zwlekała z kupnem nowego, a tak to dostanie od nas
                            Myślę, że praktyczne prezenty wcale nie są złe, ja sama takie lubię, szczególnie gdy coś mi się popsuło. Więc bardzo fajny pomysł, mama bedzie na pewno zadowolona.

                            Skomentuj


                              Odp: Prezent dla mamy

                              Ja w tym roku dałam dla mamusi pieniążki bo wiem, że zbiera na pralkę, więc jej się przyda i pomogę jej w spełnieniu marzenia o drogiej pralce z firmy Miele
                              Prezent najlepiej dobierać indywidualne lub zapytać o coś co może akurat jest potrzeba albo coś się zepsuło

                              Skomentuj


                                Odp: Prezent dla mamy

                                Mama będzie zadowolona ze wszystkiego co jej podarujesz. W koncu najważniejsza jest pamięć a nie ptasieto jaki jej dasz prezent.... Jesli chcesz aby było to coś wyjątkowego to może zastanów się nad czymś co sama możesz stworzyć?

                                Na stronie Wedla jest na przykład opcja zaprojektowania ptasiego mleczka. Jest tam konfigurator. Możesz dać tam wybrane przez siebie zdjęcie, napis. Potem wyślą to na adres jaki wskażesz. Zrobiłam jakiś czas temu taką niespodziankę mamie na jej urodziny. Była bardzo zaskoczona.

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X