Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Poranna kawa

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Poranna kawa

    witam Was.
    Czy u Was też tak dziś słonecznie?
    Bo u nas fajnie jest ale zimno trochę przez wiatr, ale tak fajnie ze słonko.
    Młoda moja tworzy dzieła sztuki a ja mam szycie i szydełkowanie bo obiecałam ozdoby na szydełku do włosów zrobić dla dziewczynek. Ciekawe czy coś z tego wyjdzie mi.
    Patrycja pytałaś o Patrycję małą -rośnie, jeszt po badaniach w poradni neonatologicznej, u okulisty i jak na razie jest dobrze. Przybrała też już ponad kg więc jest taka już inna. W lutym chrzciny będą.

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Poranna kawa

      Hej
      Ja też mam kontakt z Teresą i z Asią - też dzięki jej stronie
      A ja też muszę się pochwalić że od niedawna mam swojego bloga. Hm .. chyba też Ci podsyłalam zaproszenie ale już nie pamiętam
      W razie czego zapraszam
      http://lulankowo.pl/
      Oczywiście najlepiej polubić na FB tym bardziej że niedługo u mnie też konkurs się szykuje
      Szymek w przedszkolu choć dziś mam go w domu bo ma katar;p
      Ja za 2 tyg do pracy wracam ;( Stresa trochę mam. Nikuś zostanie w domu chwilowo z moją mamą a będzie szukać żłobka od września.

      Pozdrawiam !



      Napisane przez 27otsifem Pokaż wiadomość
      Dominika skład tutaj raczej stary z forum mam jeszcze kontakt z Teresa a to raczej na fb. Z Magda wiem co i jak z jej strony na fb jak z Asia także - majowamama. Ciekawe co u jjamki dawno jej nie było.
      Jak chopcy? Szymek przedszkolak z tego co pamiętam a Nikodem żłobek?

      Skomentuj


        Odp: Poranna kawa

        Witam,
        U nas dziś mroźne ale słonko jest. Na budowie się tworzy hydraulika nareszcie. I najgorsze jak człek się nie zna. I nie wiem co i jak z grzaniem. Chyba będzie tylko gaz bo jak przeliczalismy to i jak pytalam bo znajomych co mają gazowe to na to samo wychodzi. A teraz jeszcze zaoszczyli wymogi dot. palenia węglem i drzewem bo my pod Krakowem mieszkamy.
        Dominika blog polubiony . Moja Zosia właśnie wróciła do przedszkola po tygodniu choroby. W tym tygodniu mają przedstawić dla babć i dziadków jasełka.

        Skomentuj


          Odp: Poranna kawa

          Ja bym poszukał na ten temat porad w Internecie. Moim zdaniem jest to naprawdę dość dobre rozwiązanie

          Skomentuj


            Odp: Poranna kawa

            Witam Was i Dominika również ciebie po przerwie na fb polubiłam twój blog i powodzenia w prowadzeniu
            Ja jak zwykle czasu nie mam a jeszcze komputer jak się zatnie to masakra
            Z Laurą muszę na szczepienie jechać tylko się umówić muszę dokładnie kiedy
            Ziiiiimno strasznie aż się nic nie chce

            Skomentuj


              Odp: Poranna kawa

              Pięknie dziękuję za polubienie :*********
              Oj u nas też zimno ale nie ma śniegu. Synuś rozpacza bo w tym roku jeszcze śniegu nie widział a on czeka żeby na sankach pojeździć

              Skomentuj


                Odp: Poranna kawa

                Witam Was.
                U nas znów słońce i ciut śniegu tylko na sanki nie ma szans co smuci Zoske strasznie
                U nas hydraulika skończona tzn pierwszy etap drugi po tynkach. I stanęło na tylko gazie do ogrzewania plus kominek. Beata u Was macie kominek bo kojarzę ten cudny piec kaflowy Twój?
                Beata jak tak szaro i buro to rzeczywiscie nic się nie chce, ale jak słońce to jakoś więcej człowiek zrobi
                Dominika teraz zima strasznie kiepska, a potem bedzue się ciągła tak bo kwietnia tak jak w tamtym roku

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Poranna kawa

                  Hej!

                  U nas znów chorobowo. Ola chodzi do przedszkola na szczęście zdrowa, a Jaś mi znów zaczął kaszleć...byłam u lekarza-podobno tylko przeziębienie, ale już się niepokoję. Stawiacie dzieciom bańki? W naszej rodzinie dzieci w koło strasznie chorują, najmłodszy kuzyn podobno ma krztusiec, biedne maleństwo (ma miesiąć), szpitale przepełnione... niech przychodzi mróz i wymrozi te zarazki, albo już wiosna-jeszcze tylko dwa miesiące.

                  Justyna
                  -kiedy Jasełka? u nas dopiero w lutym dzień babci i dziadka. Dużo osob stawia teraz na gaz, a kominek jako dodatkowe źródło ciepła bardzo dobre rozwiązanie gdyby coś się zadziało z tym pierwszym. U nas miesiąc temu z piecem był problem i grzaliśmy się właśnie kominkiem naszym, z tym, że jest on bez żadnych płaszczy wodnych i innych bajerów, ale filar idzie tak że grzeje nam salon i jedną sypialnię.

                  Domnika-pozdrawiam Cię ciepło Blog polubiony, powodzenia w blogowaniu

                  Beata-czas leci jak szalony, a już wieczór gdy dzieci idą spać to już zupełnie, jak 5 minut, a zawsze tyle planuję zrobić, a ostatnio nawet laptopa nie chce mi się włączyć. Jak po szczepieniu?

                  Skomentuj


                    Odp: Poranna kawa

                    witam,
                    ja szydełkuje spinki dodatkowe bo spodobały się i jeszcze siostrze obiecałam dla dziewczyn
                    Patrycjau nas jasełka jutro, dzieciaki dzielnie ćwiczą,
                    Zośka wczoraj coś wczoraj znów pokasływała, ale poszła i chyba powrócą inhalacje z soli, właśnie krztusiec panuje bo tutaj w szkole też dzieci były chore... jedna dziewczyna przez miesiąc była w szpitalu bo początkowo zle była leczona, druga szybciej doszła do siebie.
                    Hydraulika skończona - w sumie półtora dnia im to zajęło, teraz dalsza część elektryki - ale to końcówka i tynki ale to dopiero kwiecień/maj. Nie planuje kominka z płaszczem, tylko z rozprowadzeniem ciepła - taki sposób jest u moich rodziców, że kominek zasila w sumie 5 pokoi.
                    Dla Jasia i maleństwa z Waszej rodziny zdrowia

                    Skomentuj


                      Odp: Poranna kawa

                      Hej

                      Justyna- intrygują mnie te spineczki na szydełku, jak masz ochotę wrzuć proszę zdjęcie
                      I jak Jasełka? Zosia chętnie występowała?

                      Nie doszedł nam kalendarz na czas na dzień babci, pech, trzeba będzie coś na szybko kombinować samodzielnie żeby z pustymi rękami nie iść, a fotokalendarz damy na tygodniu. Jasiek kaszle dalej, znów czeka nas wizyta u lekarza.

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Poranna kawa

                        Patrycja zdrówka dla Jasia. Szkoda z tym prezentem. U nas Zosia w przedszkolu robila laurki fajne i prezent taki od nas tez musiala juz dac bo nie wytrzymalo dziecie. Występy udane, Zosia ładnie powiedziała swoją rolę, reszta dzieci także super w sumie jeden chłopczyk nie wyszedł bo się stresować i płakał. Zosi było przykro bo stąd babcia nie przyszła bo była u lekarza choć teść zawinił bo on mógł po nią jechać ale tesciu jak tesciu jemu na rękę było bo ani on nie przyszedł mimo że był w domu ale sam nie pójdzie.
                        Foto zalacze z laptopa bo z tel nie idzie mi to. Spinki bardzo proste w wyglądzie jeszcze muszę gdzieś kupić guziki materiałowe i z guzukami zrobić
                        Attached Files

                        Skomentuj


                          Odp: Poranna kawa

                          Hej!

                          W niedziele zaliczyłam z Jaśkiem pogotowie, bo się wystraszyłam furczenia i tego, że na oskrzela mu poszło, ale na szczęście nie był to aż tak poważny stan. Dziś kontrola u naszego pediatry i Jaś dostał do regularnego stosowania wziewnego leki. Więc walczymy dalej z chorobami.

                          Justyna- Bardzo fajnie wyglądają te spineczki. Są urocze i niepowtarzalne, nie przesadzone i gustowne, super opcja dla tych nieszczęsnych sklepowych plastików Szkoda, że moje dziecko nie lubi spinek i opasek, jedynie gumki toleruje ale też tylko niektóre.
                          Z Oluśką zrobiłyśmy mydełka dla dziadków, nie miałam w ogóle pomysłu na zastępy prezent. I pewnie wzrusz był oglądać jak Zosia występuje, to był jej pierwszy taki występ?

                          Skomentuj


                            Odp: Poranna kawa

                            Witam
                            Wczoraj napisałam tyle i jak zawsze :///
                            Dzieci mam chore siedzimy w domu Dzisiejsza noc chociaz przespana
                            Patrycja współczuję ci :/ Oby tylko do wiosny Wydaje mi się że każda kolejna zima jest coraz gorsza pod względem chorób
                            Justyna spineczki cudowne są a co do pieca to tak kaflowy to u mnie jest i jest mały i taki ukryty a kominek to po prostu jest zabudowany
                            Attached Files

                            Skomentuj


                              Odp: Poranna kawa

                              Hej!

                              Beata- dziękuję i dla Was zdrówka! Na szczęście tfu! tfu! Ola się trzyma i chodzi do przedszkola 2 tydzień, a to rekord mały Kiedy u Was ferie? U nas trwają właśnie, ale Ole i tak puszczam do przedszkola, nie nudzi jej się tak, bo z chorym Jasiem i tak bardzo nie mam gdzie jej zabrać, więc jest skazana na domowy areszt wtedy. Ten piec kaflowy daje uroku kuchni Inni mają czego zazdrościć, bo to niepowtarzalne, a i teraz widzę, że jest tendencja do porzucania nowoczesnych designów wraca się do takich rustykalnych elementów, które nadają fajnego charakteru wnętrzu No i ten czas leci, za miesiąc kończy mi się macierzyński. NIe czuje, kiedy mi ten rok zleciał.

                              Skomentuj


                                Odp: Poranna kawa

                                Witam Was.
                                Super że spinki się Wam podobają mi też choć do perfekcji im brakuje. Zawsze mi się podobały takie tylko cena na necie nie fajna jak dla mnie i udało się stworzyć coś podobnego za kilka groszy.
                                Do chorujących przyłącza się Zosia pokaszluje od wczoraj i zostaje w domu. Będzie nie pocieszenia. A wogole malutki ich chodziło przez ten tygodniem bo na 40 dzieciaków 18 tylko. A jutro mieli mieć zdjęcia w przedszkolu.
                                Patrycja zdrowia dla Was. U nas ferie od 12.02. Jeśli będzie możliwość tutaj iż będą zajęcia Zosia też pójdzie. Zobaczymy u nas trochę czasu jeszcze do ferii. I co po macierzyńskim? Ja miała bym pracę już od teraz ( za chwilę koncze umowe z firma gdzie pracowalam wczesniej bo jestem na wypoeiedzeniu) tylko ciut daleko i problem z tym aby Zoske zaprowadzić jest na najwczesniejsza godz 7:15 i odebrac o 16:30 bo nie mam szans z dojazdem. A teściowa nie da rady przyprowadzic i odebrac. Moi rodzice też odpadają bo pracuja i dojazd ich tutaj też mija się z celem. Ale jest nadzieja, że oddział zostanie przeniesiony bliżej i wówczas oby miejsce pracy tutaj bliżej było dla mnie. Oby było.
                                Beata dzięki za zdjęcia fajnie macie barek w kuchni nie kojarzylam go wcześniej. Piec kaflowy super sprawa. Powiem Wam że tutaj jako że jesteśmy pod Krakowem to za chwilę nie będzie czym palić w piecach. I kawałek sofy z salonie widać moje kolory. Już niedługo rok będzie jak mieszkacie na swoim - fajnie Wam bo swoje cztery kąty to swoje.

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X