Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Szpitale do porodu - województwo mazowieckie

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Szpitale do porodu - województwo mazowieckie

    Witam,
    chciałam podzielić się swoją opinią na temat szpitala Inflancka im. Krysi Niżyńskiej, znajdującego się w Warszawie. Jestem bardzo zadowolona z tego szpitala. W trakcie ciąży miałam dylematy, który szpital wybrać, ale zdecydowałam się właśnie na ten. Jest to miejsce typowo ginekologiczno-położnicze, po remoncie, z wykwalifikowanym personelem i miłą atmosferą. Sale porodowe są jednoosobowe, dzięki czemu nie dzieli nas parawan od kobiety rodzącej obok, a także może odbywać się w niej poród rodzinny. Sala wyposażona jest w łazienkę, drabinkę, piłkę, łóżko dla ciężarnej, fotel dla osoby towarzyszącej, a także zawiera podkłady higieniczne potrzebne po porodzie.
    Miło wspominam swój ostatni pobyt, ponieważ pierwsza moja wizyta była tam w niemiłych okolicznościach...
    Mimo to polecam ten szpital kobietom, które mają wątpliwości
  •    
       

    #2
    Odp: Szpitale do porodu - województwo mazowieckie

    Także rodzilam na Inflanckiej i takze w pelni swiadomie moge polecic. Podpisuje sie pod opisanym przez przedmowczynie wszystkim.

    Skomentuj


      #3
      Odp: Szpitale do porodu - województwo mazowieckie

      A to jest spzital państwowy tak? Czy płaciłaś coś za poród ?

      Skomentuj


        #4
        Odp: Szpitale do porodu - województwo mazowieckie

        Ja rodziłam 3 razy w Wołominie i jestem bardzo zadowolona. Czysto, ładnie, super personel.

        Skomentuj


          #5
          Odp: Szpitale do porodu - województwo mazowieckie

          zrobiłam research i w sumie najlepsze opinie ma rzeczywiście szpital na Inflanckiej i Medicover. Teraz dodatkowo jest umowa w ramach NFZ na bezpłatne porody w ramach pewnej puli.

          Skomentuj


            #6
            Odp: Szpitale do porodu - województwo mazowieckie

            Warszawa błędowaska!

            Skomentuj


              #7
              Odp: Szpitale do porodu - województwo mazowieckie

              Każdy chwali ten szpital na Inflanckiej i ja również uważam ze to swietny szpital


              __________________________________________________ ________________________________

              laser diodowy
              Last edited by Basiakss; 13-12-2013, 10:31.

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Odp: Szpitale do porodu - województwo mazowieckie

                Hej dziewczyny, a czy któraś z forumowiczek rodziła na madalińskiego?

                Skomentuj


                  #9
                  Odp: Szpitale do porodu - województwo mazowieckie

                  Ja właśnie się zastanawiam nad Madalińskiego. Rodziły tam niedawno kuzynka i koleżanka i bardzo chwaliły. Nikt zbytnio nie nadskakiwał, ale co chwilę zaglądali, czy wszystko ok i czuły się bezpiecznie dzięki temu.
                  Inna koleżanka rodziła na Inflanckiej i też chwaliła, ale w porównaniu z jej drugim porodem u św. Zofii, Inflancka nie zachwyca. Największe zastrzeżenia miała do położnej, która nie wspierała jej, młodej dziewczyny rodzącej pierwszy raz, a ciągle marudziła, że nie umie przeć i sobie nie radzi... :/

                  Skomentuj


                    #10
                    Odp: Szpitale do porodu - województwo mazowieckie

                    Siostra mojego mężczyzny rodziła na Inflandzkiej ale robiono wtedy remont porodówki i nie było wtedy tak różowo...personel ponoć bardzo miły...ale warunki wtedy były okropne... Teraz to po remoncie jest i porodówka ma kolejki jak stąd do krakowa...szukałam tam lekarza prowadzącego niestety odmówiono mi ,bo za dużo pacjentek było tam zapisanych...

                    Może ktoś rodził w szpitalu na Karowej??? Tam pracuje mój ginekolog i nie wiem jak tam jest z personelem.. to moja pierwsza ciąża ,a się boję ,że będę traktowana rzeczowo. Już nie jeden lekarz zdążył mnie tak potraktować więc pytam

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      Odp: Szpitale do porodu - województwo mazowieckie

                      moja siostra rodziła swoją pierwszą córeczkę na Żelaznej, ze znieczuleniem, bardzo dobrze wspomina poród, opiekę w trakcie i po - ale to było 5 lat temu, może coś się zmieniło.
                      mało trochę opinii o szpitalach warszawskich/okolicznych, dopisujcie, proszę, może mi się kiedys przyda

                      Skomentuj


                        #12
                        Odp: Szpitale do porodu - województwo mazowieckie

                        Rodziłam tam obie córki (02.2011 i 07.2013) i złego słowa nie powiem Jest tam też ogromna pomoc w karmieniu piersią, nie trzeba zaraz wołać doradcy laktacyjnego bo "zwykłe" pielęgniarki pomagają na prawdę skutecznie. Za drugim razem pani pomogła mi przystawić maluszka zaraz po urodzeniu. Polecam ten szpital

                        Skomentuj


                          #13
                          Odp: Szpitale do porodu - województwo mazowieckie

                          Wątek stary ale pomocny więc od siebie dopiszę, że rodziłam w Warszawie na Inflanckiej i drugi raz też zdecydowałabym się tam rodzić. Sale porodowe bardzo dobrze wyposażone. Po porodzie też wszystko ok i do tego cudowna położna od laktacji.

                          Skomentuj


                            #14
                            Odp: Szpitale do porodu - województwo mazowieckie

                            jak czytałam opinie o szpitalach warszawskich to wyjątkiem były pochwały od kobiet "przypadkowych". Mam tu na myśli takich które trafiły do szpitala w dniu porodu i nie miały opłaconej położnej, osobnego pokoju lub po prostu swojego prowadzącego lekarza pracującego w szpitalu. Osobiście mnie to przeraża, nie stać mnie na poród w Medikoverze a tam mam lekarza, na NFZ miejsca były na grudzień a o ciąży dowiedziałam się w październiku i jeszcze na dodatek krwawiłam więc dobrze ze mam opiekę z pracy, natomiast gorzej z porodem. Już zastanawiam się nad "wykupieniem" opieki położnej albo przeniesieniem prywatnie do jakiegoś lekarza który pracuje w państwowym szpitalu. Jeśli są na forum dziewczyny które rodziły nie mając swojego lekarza położnej czy pokoju proszę o opinie na temat opieki.

                            Skomentuj


                              #15
                              Odp: Szpitale do porodu - województwo mazowieckie

                              Napisane przez ruda90mama Pokaż wiadomość
                              jak czytałam opinie o szpitalach warszawskich to wyjątkiem były pochwały od kobiet "przypadkowych". Mam tu na myśli takich które trafiły do szpitala w dniu porodu i nie miały opłaconej położnej, osobnego pokoju lub po prostu swojego prowadzącego lekarza pracującego w szpitalu. Osobiście mnie to przeraża, nie stać mnie na poród w Medikoverze a tam mam lekarza, na NFZ miejsca były na grudzień a o ciąży dowiedziałam się w październiku i jeszcze na dodatek krwawiłam więc dobrze ze mam opiekę z pracy, natomiast gorzej z porodem. Już zastanawiam się nad "wykupieniem" opieki położnej albo przeniesieniem prywatnie do jakiegoś lekarza który pracuje w państwowym szpitalu. Jeśli są na forum dziewczyny które rodziły nie mając swojego lekarza położnej czy pokoju proszę o opinie na temat opieki.
                              Tak jak już pisałam rodziłam na Inflanckiej. Ciążę prowadził mi prywatnie lekarz z tego szpitala ale nikt się mnie o to nie pytał na izbie przyjęć więc ewentualnie położne mogły poznać po jego bazgrołach bo nawet nazwiska ni było szansy odczytać. Rodziłam naturalnie a on był przydzielany do cesarek więc zajrzał do mnie z gratulacjami już po wszystkim. Położnych w tym szpitalu się nie wykupuje z tego co wiem a mimo to wszyscy są bardzo pomocni więc ja gorąco polecam.

                              Skomentuj

                                     
                              Working...
                              X