Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Zatrzymane wspomienia

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #16
    Odp: Zatrzymane wspomienia

    Napisane przez Nusiakova Pokaż wiadomość
    A my nie zrezygnowaliśmy z kamerzysty i teraz jak odpalam sobie płytkę to
    się cieszę. Widzę emocje ludzi, ich radość, śmiech nie zatrzymane w jednej
    konkretnej chwili ale jako ciąg zdarzeń. Jeszcze Pan który obsługiwał naszą
    imprezę nie był ani nachalny ani w żaden sposób upierdliwy. Najpierw pogadał
    z nami czego oczekujemy i tyle. Fotki też są dla nas ważne, zwłaszcza że z
    fotografem do dziś się przyjaźnimy to jak włączam płytę i pojawiają się
    pierwsze napisy: FILM OPARTY NA PRAWDZIWYCH WYDARZENIACH to coś
    mnie ściska. No nie wiem, może ktoś to uzna za stratę kasy ale ja bym nie
    pamiętała np kazania na mszy a było piękne czy innych ważnych momentów.
    Albo np dzikich tańców, bo mieliśmy DJ a nie zespół więc leciały różne kawałki.
    Ja kazanie pamętam-było piękne.A co do oglądania ślubu przez innych członków rodziny to(wiem z doświadczenia),że w zasadzie nikt go nie ogląda(no moze z wyjątkiem samych ,,młodych" i rodziców).Pozostałych gości bardziej interesuje tojak wygladali i bawili się podczas urodzinowego przyjecia.

    Skomentuj

    •    
         

      #17
      Odp: Zatrzymane wspomienia

      Napisane przez Nusiakova Pokaż wiadomość
      Wiesz, to jest też mankament rozmów na forach, że czasami trzeba dopisać
      co autor miał na myśli bo ktoś może to zrozumieć po swojemu.
      Ale spoko.
      Jak już pisałam, fotki i filmik to świetne pamiątki. A tak nawiązując od zdjęc
      no mamy jedno powiększone nasze takie w plenerku zriobione i Julia któregoś
      dnia tak patrzy na to zdjęcie i mówi: Mama... Tata... a gdzie Julia?
      W sumie to nawet nie wiedziałam co jej powiedzieć Bo wtedy nawet jej
      w planach nie było.
      U nas nie ma takiego problemu,bo nasza córka bawiła się na naszym weselu))

      Skomentuj


        #18
        Odp: Zatrzymane wspomienia

        Napisane przez ewelka21 Pokaż wiadomość
        Ja kazanie pamętam-było piękne.A co do oglądania ślubu przez innych członków rodziny to(wiem z doświadczenia),że w zasadzie nikt go nie ogląda(no moze z wyjątkiem samych ,,młodych" i rodziców).Pozostałych gości bardziej interesuje tojak wygladali i bawili się podczas urodzinowego przyjecia.
        No i spoko, nawet jeśli ich to bardziej interesuje (co wydaje mi się naturalne)
        to też mogą to obejrzeć. Dla mnie ważny jest cały film, dla gości być może i
        sama impreza. Dla każdego coś innego


        Skomentuj


          #19
          Odp: Zatrzymane wspomienia

          Tak zgadza się.Najważniejsze jest to,co z uroczystosci zapamiętamy my sami

          Skomentuj


            #20
            Odp: Zatrzymane wspomienia

            kaseta, płyta i zdjecia....
            czesc mojej rodziny nie było na uroczystosci ze wzgledów na odległość....impreza była swietna i na kasecie świetne kawałeczk są
            do tego sa osoby ktore już nie żyją i moge na nie popatrzec i powspominac...

            Skomentuj


              #21
              Odp: Zatrzymane wspomienia

              Ja również miałam zdjęcia, kamerzystę 4 kasety, kazania nie pamiętam - zresztą z ceremonii kościelnej byłam najmniej zadowolona- pamiętam za to łzy mojego męża jak po wyjściu z kościoła mocno mnie przytulił i popłakał się

              Skomentuj


                #22
                Odp: Zatrzymane wspomienia

                ja swojej płyty z wesela nie oglądałam prawie 2 lata...Niegdys jednak oglądałam ją codziennie...Ale teraz to by mi na pewno serce ścisnęło,gdyś moja świadkowa(siostra) niestety zmarła i nie wiem czy kiedys sie jeszcze odważę obejrzeć tą płytę...

                Skomentuj

                •    
                     

                  #23
                  Odp: Zatrzymane wspomienia

                  Ja też zrezygnowałam z kamerzysty. Uwielbiam zdjęcia, zwłaszcza artystyczne, i cieszę się, że fotografowi udało się zrobić trochę zdjęć z duszą. Uwielbiam zwłaszcza czarno-białe i w sepii.

                  Skomentuj


                    #24
                    Odp: Zatrzymane wspomienia

                    ja jestem zadowolona ze mamy i film i zdjecia to swietna pamiatka!

                    Skomentuj


                      #25
                      Odp: Zatrzymane wspomienia

                      Do filmu z wesela wracamy co kilka miesięcy - po prostu jest co oglądać. MDM Foto zachowało nam najfajniejsze momenty, nie ma żadnej nudy, całość zrealizowana z ciekawy sposób, ze wstawkami muzycznymi, podkładami - aż chce się oglądać. I właśnie tak powinno być ;-)

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #26
                        Odp: Zatrzymane wspomienia

                        Ja weselne wspomnienia zatrzymałam na zdjęciach i płytach. Jest to bardzo fajna pamiątka do której wracamy co jakiś czas i wspominamy ten piękny dzień, a właściwie dni bo na poprawinach też był kamerzysta

                        Skomentuj


                          #27
                          Odp: Zatrzymane wspomienia

                          Nie chciałam kamery, ale rodzina się uparła no i w sumie dobrze

                          Skomentuj


                            #28
                            Odp: Zatrzymane wspomienia

                            Była kamera Jest pamiątka Nie żałuję niczego Wyszło super i jesteśmy z nagrania zadowoleni dawno kasety nie oglądaliśmy ale tak fajnie po kilku latach obejrzeć i wspominać te chwile

                            Skomentuj


                              #29
                              Odp: Zatrzymane wspomienia

                              Miło wracać do tych chwil. Wszystko uwiecznione na taśmie na wieki wieków! Piękna pamiątka, którą wystarczy wyjąć i w każdej chwili można sobie przypomnieć jak to było. A tutaj już stuknęła 3 rocznica Jak ten czas leci... Fajnie tak mieć zapisane takie chwile ! Kiedyś można będzie dzieciom pokazać

                              Skomentuj


                                #30
                                Odp: Zatrzymane wspomienia

                                fajna pamiatka wrócić po latach do filmu zobaczyć się młodym i pięknym a czasem smutno bo już kogoś może zabraknąć

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X