Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

ślubne problemy i nie tylko

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #31
    Odp: ślubne problemy i nie tylko

    A ja zastanawiam czy dobra będzie fotobudka na wesele, o taka http://crazybox.com.pl/ jak myślicie? Chciałabym mieć coś innego, a podobno to całkiem fajna atrakcja. Spotkałyście się z tym? Macie może jakąś opinię? Chętnie posłucham

    Skomentuj

    •    
         

      #32
      Odp: ślubne problemy i nie tylko

      ja mam ślub w kwietniu, jest mega stres, jeszcze dużo rzeczy do załatwienia i na domiar złego ksiądz zaczął nam robić problemy natury formalnej.

      Skomentuj


        #33
        Odp: ślubne problemy i nie tylko

        Jak się myśli o wszystkim na ostatni moment, to potem wychodzą takie rzeczy, więc się nie dziw. A ja z mojej strony mogę Wam powiedzieć, że jeśli bierzecie ślub, to koniecznie zamawiajcie fotografa w stylu http://jasnykadr.pl/oferta/ Ten dzień powinien być uwieczniony tak dobrze, jak tylko się da. Nie ma sensu wynajmować partaczy.

        Skomentuj


          #34
          Odp: ślubne problemy i nie tylko

          Na wesele wybralibyście dj, czy zespół. Ja uważam, że dj to bardzo ciekawa opcja. Na http://3-dj.pl/ znalazłam ofertę dj Daro, który robi naprawdę świetne imprezy. Organizują imprezy na śląsku więc jeśli szukacie dj w okolicy, to możecie sobie sprawdzić jego usługi.

          Skomentuj


            #35
            Odp: ślubne problemy i nie tylko

            U nas był zespół, ale byłam na weselach, gdzie był dj i bardzo fajnie się bawiliśmy. Facet była na prawdę dobry i bardzo fajnie zabawił wszystkich gosci. Takze takie rozwiazanie też polecam.

            Skomentuj


              #36
              Odp: ślubne problemy i nie tylko

              my jak na razie nie mamy tego kłopotu ale z pewnością sami wyłożymy na tą uroczystość, żeby potem nie było że jeden rodzic da a drugi nie. Będzie bez kłopotu i bez nieprzyjemności

              Skomentuj


                #37
                Odp: ślubne problemy i nie tylko

                Jak dla mnie organizacja wesela to trudny temat, strasznie dużo drobiazgów do ogarnięcia, no ale raz się żyje, więc warto Jeśli chodzi o strój Pana Młodego, to może szarpniecie się na porzadny garnitur szyty na miarę ?

                Skomentuj

                •    
                     

                  #38
                  Odp: ślubne problemy i nie tylko

                  Ja byłam i na takich weselach, na których grał DJ i na takich, gdzie była orkiestra. Każde z nich miało swój urok. Z jednej strony DJ zapewnia wysoką jakość muzyki, w sensie, to co zostało nagrane to zostanie puszczone. Ale zazwyczaj taka osoba nie zabawiała już "publiczności". To zadanie było przydzielone już komuś innemu. Za to orkiestra nie dość, że gra na żywo (co jest dużym plusem, o ile wybierzemy kogoś, kto ma odrobinę słuchu i potrafi dobrać repertuar do swoich umiejętności) to jeszcze bawi zaproszonych gości, organizuje konkursy i wspólne zabawy/tańce itp. Wszystko zależy od tego jaki efekt końcowy chcemy uzyskać. Wiadomo można wybrać połączenie obu opcji, ale to zwykle więcej kosztuje, przynajmniej teoretycznie

                  Skomentuj


                    #39
                    Odp: ślubne problemy i nie tylko

                    Wybierając orkiestrę bądź Dj dobrze jest sprawdzić jak grają. My podczas wyboru orkiestry mieliśmy możliwość posłuchać jak grają na innych weselach. Orkiestra podała nam w jakiej restauracji gra i mogliśmy jechać żeby posłuchać.
                    Podobnie można zrobić z Dj
                    Na naszym weselu grała orkiestra a na weselu brata DJ i goście na obydwóch dobrze sie bawili. Nie spotkałam wcześniej takiego DJ jak ten który grał na weselu u brata, on grał, śpiewał i zabawiał gości.

                    Skomentuj


                      #40
                      Odp: ślubne problemy i nie tylko

                      Teraz to bardziej wodzirej niż dj, bo własnie nie tylko gra ale prowadzi całą imprezę. W jednym i drugim przypadku nie należy brać w ciemno, często jest możliwość podjechania nawet na obce wesele i posłuchania ich, jak grają.

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #41
                        Odp: ślubne problemy i nie tylko

                        Napisane przez wyakin Pokaż wiadomość
                        Teraz to bardziej wodzirej niż dj, bo własnie nie tylko gra ale prowadzi całą imprezę. W jednym i drugim przypadku nie należy brać w ciemno, często jest możliwość podjechania nawet na obce wesele i posłuchania ich, jak grają.
                        Masz rację najlepiej zobaczyć na żywo, bo nawet jeśli ktoś zachwala to może mieć inny gust i nam się może nie podobać

                        Skomentuj


                          #42
                          Odp: ślubne problemy i nie tylko

                          No właśnie. A dobry zespół czy dj to podstawa udanego wesela. Byliśmy na weselu, gdzie zespół to tragedia i od razu całe wesele ma już słabe wspomnienia.

                          Skomentuj


                            #43
                            Odp: ślubne problemy i nie tylko

                            Napisane przez wyakin Pokaż wiadomość
                            No właśnie. A dobry zespół czy dj to podstawa udanego wesela. Byliśmy na weselu, gdzie zespół to tragedia i od razu całe wesele ma już słabe wspomnienia.
                            Oj też byłam na takim weselu. Zespół wykasował młodych a gral beznadziejnie. Taką muzykę ze nie wiadomo jak tańczyć i wszyscy zamiast się bawić siedzieli na dworze na placu zabaw i rozmawiali.

                            Skomentuj


                              #44
                              Odp: ślubne problemy i nie tylko

                              Ja zostałam zaproszona na wesele siostry i mam u niej robić zdjęcia. Zgodziłam się żeby paradować cały czas z aparatem, ale problem mam taki, że żadna torba na sprzęt foto nie będzie mi pasować do sukienki. Już nie mówię o tym, że nie będzie mnie na zdjęciach, tylko na filmie..

                              Skomentuj


                                #45
                                Odp: ślubne problemy i nie tylko

                                Dokładnie najlepiej wybierać sprawdzony zespół lub dj Byłam raz na takim weselu, ze wodzirej pobił się z jednym z gości weselnych to dopiero katastrofa dla młodych, bo wszyscy później chcieli go bić...a wódka też robi swoje niestety

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X