Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

orgazm

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #46
    Odp: orgazm

    ja mam go zawsze jak się kocham , ale nie z mężem

    Skomentuj

    •    
         

      #47
      Odp: orgazm

      Różnie z tym bywa prawda jest taka, że to czy kobieta ma orgazm czy nie często nie jest w ogóle zależne od jej partnera tylko bardziej od tego co Ona ma w głowie. Erotyczne fantazje i bóg wie jakie wyobrażenie o partnerze sprawiają, że orgazm nie będzie praktycznie możliwy do osiągnięcia przez taką kobietę. Moim zdaniem tutaj jest dość duże pole żeby użyć akcesoria erotyczne masa tego jest w sexshopach. Tylko poszukać.

      Skomentuj


        #48
        Odp: orgazm

        A jak ktoś szuka innych podniet to to przypadkiem nie wróży końca związku

        Skomentuj


          #49
          Odp: orgazm

          Trzeba ćwiczyć i tyle

          Skomentuj


            #50
            Odp: orgazm

            Aby był orgazm to wcale żadne gadżety erotyczne nie są potrzebne. Kobietki my lubimy być kochane i nie tylko wieczorem jak panowie nas miło proszą, a właśnie codziennie od rana do wieczora jeśli są dla nas kochani to i w łóżku iskrzy

            Skomentuj


              #51
              Odp: orgazm

              U mnie czasami się zdarzy, choć zależy to od dnia i partnera, który jak się postara to doprowadzi sprawę do końca.
              Mam też swoje sposoby jak osiągnąć orgazm.

              Skomentuj


                #52
                Odp: orgazm

                ja tez zawsze, w sumei w 3 pozycjach, ale zawsze jest. Najgorzej ze maz nigdy nei dochodzi w tym samym czasie i potrzebuje go znacznei wiecej, a ja juz chwile po dojsciu jakos czuje sie wypompowana i ma mochote zakonczyc juz....

                Skomentuj

                •    
                     

                  #53
                  Odp: orgazm

                  Ja nie mam z tym problemu od kiedy stosuje http://intymnosc.pl/aff/mag1ik/elixi...cha-p-745.html tani produkt na długo wystarczaa potrafi tak rozgrzać nas że każdy dochodzi

                  Skomentuj


                    #54
                    Odp: orgazm

                    Ja nie lubie o tym gadać. Dla mnie nawet z mężem temat krępujący ....

                    Skomentuj


                      #55
                      Odp: orgazm

                      Jeżeli kobiety chcą bardziej odczuwać orgazm, to czas w końcu coś w tym kierunku zrobić. Bo przecież nie wystarczy jedynie wyczekiwać tego "zaszczytu". Ja na początku miałam małe trudności z nim z moim partnerem, ale próbowaliśmy jakoś się przełamać, zaczęłam używać żel Orgasmxx z erozkosz. pl, działanie jest rewelacyjne. A nasze łózkowe wariacje przybierają na sile

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #56
                        Odp: orgazm

                        ja mam bardzo różnie, czasami mozemy się kochać przez godzinę i nie mogę dostać, to zwykle tak tuż przed okresem a czasami dostaję 5 razy ech, na samą myśl robi mi się przyjemnie

                        Skomentuj


                          #57
                          Odp: orgazm

                          Jestem w stanie siebie sama doprowadzić pod prysznicem do orgazmu stymulując łechtaczkę. Ale nie jest w stanie tego zrobić mój mąż. Miałam z nim orgazm dosłownie kilka razy w ciągu kilkuletniego związku co go smuci i denerwuje. Nie wiem czemu tak jest. Czy to niedostateczne podniecenie czy on nieodpowiednio mnie stymuluje.
                          Co robić?
                          http://forum.mamotoja.pl/

                          Skomentuj


                            #58
                            Odp: orgazm

                            Napisane przez taiwona Pokaż wiadomość
                            Jestem w stanie siebie sama doprowadzić pod prysznicem do orgazmu stymulując łechtaczkę. Ale nie jest w stanie tego zrobić mój mąż. Miałam z nim orgazm dosłownie kilka razy w ciągu kilkuletniego związku co go smuci i denerwuje. Nie wiem czemu tak jest. Czy to niedostateczne podniecenie czy on nieodpowiednio mnie stymuluje.
                            Co robić?
                            Ale wcześniej mialaś z nim orgazm czy coś takiego nastąpiło jakiś czas temu Czy wcześniej nie mialaś takich problemów? Moze musisz być bardziej podniecona? Ze swojej strony proponuje sprobować sobie sex elixir. Jest to hiszpańska mucha, afrodyzjak.

                            Skomentuj


                              #59
                              Odp: orgazm

                              Tak ale równiez niezbyt często. Boję się po prostu ,że nie dobraliśmy sie seksualnie ;/ Seks to bardzo ważna część małżeństwa i jedna wolałabym aby wszystko było ok. Szczegolnie,ze zauwazyamże dla niego jest to bardzo ważne ( dla mnie raczej mniej). Ten sex elixir gdzie jest do kupienia? Masz może jakieś zdjęcia?
                              http://forum.mamotoja.pl/

                              Skomentuj


                                #60
                                Odp: orgazm

                                Napisane przez taiwona Pokaż wiadomość
                                Tak ale równiez niezbyt często. Boję się po prostu ,że nie dobraliśmy sie seksualnie ;/ Seks to bardzo ważna część małżeństwa i jedna wolałabym aby wszystko było ok. Szczegolnie,ze zauwazyamże dla niego jest to bardzo ważne ( dla mnie raczej mniej). Ten sex elixir gdzie jest do kupienia? Masz może jakieś zdjęcia?
                                Jeśli sama nawet masz problem z osiągnięciem orgazmu to nie jest to problem z jego strony ale raczej z Twojej. Po prostu nie masz odpowiedniego podniecenia. Sex elixir jest do kupienia w sieci. W wielu miejscach zresztą. Możesz sobie zobaczyć na przykład tutaj:
                                http://intymnosc.pl/elixir-spanish-4...tis-p-746.html
                                ewentualne na allegro:
                                http://allegro.pl/listing/listing.ph...e-uni-1-1-0613

                                Zasada jest prosta. Im mniej uprawiasz seksu tym mniej Ci się chce. Im wiecej seksu uprawiasz tym masz wiekszą ochotę. Jest to bardzo częste.

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X