Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Wymarzone domy

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #46
    Odp: Wymarzone domy

    Każdy pewnie marzy o własnym domu i każdy pewnie ma względem niego inne wyobrażenia, ale pomysłów i projektów domów jest tyle, że da się to chyba do każdego dopasować

    Skomentuj

    •    
         

      #47
      Odp: Wymarzone domy

      A czy jesteście w stanie doradzić coś w kwestii okien energooszczędnych? Moi znajomi z Chorzowa kupowali tutaj takie okna http://roleter.pl/ i bardzo sobie to rozwiązanie chwalą. Czy ktoś z Was miał z nimi styczność i jest w stanie powiedzieć, czy jest to inwestycja warta swojej ceny?
      Kiedy człowiek zagubi się w takim gąszczu spraw, czasami zajmuje mu dłuższą chwilę, nim uświadomi sobie, że się zgubił.

      Skomentuj


        #48
        Odp: Wymarzone domy

        Napisane przez Patris38 Pokaż wiadomość
        Każdy pewnie marzy o własnym domu i każdy pewnie ma względem niego inne wyobrażenia, ale pomysłów i projektów domów jest tyle, że da się to chyba do każdego dopasować
        A ja właśnie nie do końca bo zdecydowanie bardziej podoba mi się mieszkanie w bloku - często wyjeźdżam - bardzo fajna sprawa to mieszkania w takich miejscach jak to - http://www.radnych2.pl/ bliskość lasu Kabackiego na parterze macie ogrody do mieszkań, także taka namiastka domu.

        Skomentuj


          #49
          Odp: Wymarzone domy

          W moim wymarzonym domu będzie zrobiona całkowita wentylacja. Uwielbiam mieć świeże powietrze w domu ale nie lubię zimna dlatego odpada otwieranie okien. Zrobię sobie taką mega wentylację z prawdziwego zdarzenia

          Skomentuj


            #50
            Odp: Wymarzone domy

            W moim wymarzonym domu z pewnoscia pojawilyby sie systemy kominowe Schiedel, które gwarantują najwyższy stopień funkcjonalności i bezpieczeństwa w odprowadzaniu spali. Jakość, bezpieczeństwo i funkcjonalność.

            Skomentuj


              #51
              Odp: Wymarzone domy

              Ja w swoim domu musiałam remontować kuchnię.
              Dzieci upatrzyły sobie to pomieszczenie jako idealne do zabaw,
              nie tylko z jedzeniem Teraz już kupiłam fartuszki kuchenne dla dzieci więc nie będą chociaż brudzić siebie. Ale z kuchnią wciąż nie wiem co zrobić

              Skomentuj


                #52
                Odp: Wymarzone domy

                Mnie marzy się energooszczędny, nowoczesny dom.

                Skomentuj

                •    
                     

                  #53
                  Odp: Wymarzone domy

                  Mi się z kolei marzy w tym momencie mieszkanie od http://www.mojdom.com.pl/lokale-mieszkalne/ - planujemy z mężem kupić w końcu swoje własne cztery kąty. Od dawna tego bardzo chcieliśmy

                  Skomentuj


                    #54
                    Odp: Wymarzone domy

                    mój dom jest wymarzony, bo jest ciepły i przytulny. Rok temu z mężem spełniliśmy swoje marzenie o własnym domu. Wynajęliśmy fachowców, którzy wszystko zrobili jak należy, zaproponowali nam też bardzo fajne ocieplenie, a mianowicie system Carbon z włóknem węglowym od Caparola. Jest on wytrzymały na uderzenia nawet

                    Skomentuj


                      #55
                      Odp: Wymarzone domy

                      Ja swój wymarzony dom zaczęłam budować. W sumie można powiedzieć, że zostało nam wykończenie. Dwupiętrówka z tarasem i balkonikiem. Zastanawiam się, gdzie najlepiej kupić akcesoria typu puszki elektryczne itd. W internecie znalazłam egsystem-sklep. Czy ktoś od nich kupował? Jak się u was sprawdzały ich produkty?

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #56
                        Odp: Wymarzone domy

                        W moim wymarzonym domu na pewno zrobię systemy wentylacji mechanicznej. Nie trzeba się matrwić uchylaniem okien, wietrzeniem czy tym podobnymi.

                        Skomentuj


                          #57
                          Odp: Wymarzone domy

                          My właśnie zastanawiamy się nad zamontowaniem klimatyzacji w domu, któraś z Was ma i może się wypowiedzieć? Mąż mówi, że to gadżet dla wygody, a mi się wydaje że ma praktyczne zastosowanie. Znalazłam tutaj cały potrzebny sprzęt w jednym miejscu i przystępnych cenach: http://bh-res.sitey.me/ Co myślicie?

                          Skomentuj


                            #58
                            Odp: Wymarzone domy

                            Ciekawe propozycje!

                            Skomentuj


                              #59
                              Odp: Wymarzone domy

                              Moim marzeniem jest mieszkanie w Trójmieście, takie jak apartamenty gdańsk oliwa w pobliżu ogrodów i zabytkowego Parku. Kiedyś takie marzenie było nie do zrealizowania, teraz stało się realne, za sprawą nowej inwestycji Oliwski Park.

                              Skomentuj


                                #60
                                Odp: Wymarzone domy

                                Mnie się marzy przeprowadzka z mieszkania do domu. Dla mnie wymarzony dom to po prostu ten własny
                                Podobają mi się bardzo domki stawiane przez HB Inwestycje w miejscowości Banino: http://www.hbinwestycje.pl . No ale niestety, najpierw trzeba się zastanowić, z czego mogę sfinansować to marzenie

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X