Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Tapety, po których można malować

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Tapety, po których można malować

    kliknij w zdjęcie
    pozdrawiamy,
    Redakcja MamoToJa.pl
  •    
       

    #2
    Odp: Tapety, po których można malować

    Rewelacja naprawde produkt pomocny dla mamy ścierającej ściany.
    Ja osobiście mojej Oli pomalowałam ściany duluxem bo to idealna farba dla malarza 3 letniego.Jest ścieralna i się sprawdza. Jak były urodziny Oli jedną z zabaw było malowanie po ścianach lecz przywiesiłam arkusze szarego papieru i doskonale się sprawdziły dla małych artystów.Wybrałam papier grubszy z jednej strony woskowany (koszt 1.50 arkusz)dzieci malowały czym się dało, farbki ,kredki ,mazaki.
    Tapety z wesołymi obrazkami-wspaniała sprawa


    Skomentuj


      #3
      Odp: Tapety, po których można malować

      Swietny pomysl moja corka maluje wszedzie gdzie sie da po scianach podlogach itp. to jest rewelacyjne rozwiazanie dla wszystkich mam malych artystow








      Skomentuj


        #4
        Odp: Tapety, po których można malować

        ta... w sumie to takimi sposabami uczymy dziecko malowac gdzie sie da...
        ja osobiscie myslalam kiedys o wyklejeniu scian do pewnego poziomu kartkami... ale szybko pomysl wybilam sobie z glowy, gdy tylko powiesilam dwie spore kartki a potem dzieciaki malowaly po scianach wszedzie i u innych tez...
        skonczylam z tym, od malowania sa kartki polozone na stoliku lub podlodze i juz... moim nie dalo sie wytlumaczyc, ze moga malowac tylko u siebie w pokoiku...


        ELENA ZUZANNA ur.12.09.2008r godz. 07:00 mierzyła 56cm ważyła 3660g




        IGOR SEBASTIAN ur.16.06.2010r godz. 06:10 mierzył 59cm ważył 4350g



        ---------------------------------------------------

        Moderator działów: Walentynki / Dzień Babci i Dziadka / Czekając na dziecko, ciąża poród /

        Skomentuj


          #5
          Odp: Tapety, po których można malować

          To może farba tablicowa i coś takiego
          Attached Files

          Skomentuj


            #6
            Odp: Tapety, po których można malować

            zastanawiałam się co zrobić na ścianach u mojego malucha i to wydaje mi się super opcją, ale też uważam, że nie można dziecko uczyć malować wszędzie, wydzielę strefę w pokoju z tą tapetą w której można malować i będę egzekwować, by maluszek się tego trzymał.

            Skomentuj


              #7
              Odp: Tapety, po których można malować

              Przypomniała mi się sytuacja u kuzynki która wręcz namawiała córkę do rysowania po ścianie
              A ona nie chciała więc dzieci wolą to co zakazane my często malujemy na podłodZe na dużych arkusZach polecam fajna zabawa

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Odp: Tapety, po których można malować

                Tylko jak przekonać dziecko do malowania na arkuszach na podłodze,skoro ono woli na ścianie? Właśnie dlatego przydaje się taka specjalna farba,moim zdaniem to w praktyce bardzo dobrze zdaje egzamin

                Skomentuj


                  #9
                  Odp: Tapety, po których można malować

                  Nie wiem jak to się nazywa, ale u nas w pokoju dziecka mamy w części pomieszczenia coś takiego, a reszta jest malowana. W sumie to sami na to nie wpadliśmy, ci od remontu - http://kapitanremont.pl/ dali nam przykładowe zdjęcia pokoików dziecięcych. I tak wyszło. Obawialiśmy się, że dziecko wpadnie na pomysł malowania po wszystkich - na szczęście nie wpadło ;-)

                  Skomentuj


                    #10
                    Odp: Tapety, po których można malować

                    Wystarczy przykleić arkusz na ścianie i po sprawie,dziecko spokojnie może anim malować nie uszkadzając faktycznej powierzchni czy tapety. Wiem bo sami przerabialiśmy podobny patent

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      Odp: Tapety, po których można malować

                      Właśnie, właśnie... jak przekonać dziecko do malowania na tapecie a nie na ścianie. To jest cieżki temat w naszym przypadku, bo ściany już mają kreseczki zrobione długopisem przez synka.

                      Skomentuj


                        #12
                        Odp: Tapety, po których można malować

                        Ja też raczej bym się bała że dziecko zacznie malować po całych ścianach w domu. CHya najlepiej jest uczyć że maluje się tylko na kartkach

                        Skomentuj


                          #13
                          Odp: Tapety, po których można malować

                          Ja też jestem tego samego zdania. Chociaż wszystko zależy od dziecka i od tego ile latek już ma. Nasz jest jeszcze za mały, aby to zrozumieć.

                          Skomentuj


                            #14
                            Odp: Tapety, po których można malować

                            Myślę że dużo lepszym pomysłem są takie duże kartonowe, rozkładane domki dla dzieci przeznaczone właśnie do malowania. Dla starszych jest to super zabawa

                            Skomentuj


                              #15
                              Odp: Tapety, po których można malować

                              Oooo te kartonowe domki to naprawdę super sprawa. Teraz można też kupić takie duże plakaty do kolorowania. Nie sa drogie a dziecko naprawdę będzie miało fajną zabawę i na długo wystarczy.

                              Skomentuj

                                     
                              Working...
                              X