Wróć   Forum Babyonline.pl > Czekając na dziecko > Ciąża i poród > Szpitale i lekarze
Zarejestruj się FAQ Użytkownicy Grupy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz fora jako przeczytane

Szpitale i lekarze Gdzie rodzić? Opinie na temat szpitali, w których rodziłyście.

Co nowego na forum? Zasady na forum.

Kalendarz szczepień dla dzieci od 0 do 18 lat.
Szczepionki chronią dziecko przed wieloma groźnymi chorobami. Eksperci mówią, które szczepienia obowiązkowe i zalecane są najważniejsze.

Konkurs na BRZUSZEK MIESIĄCA!
DODAJ zdjęcie swojego brzuszka w ciąży i WYGRAJ zestaw pościeli dla maluszka!

Porady ekspertów Babyonline.pl
Zapraszamy do zadawania pytań :)

Sprawdź aktualne konkursy dla mam i wygrywaj ciekawe nagrody!
Zmieniamy się dla Was, zajrzyj po szczegóły.

Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 18-08-2014, 18:11
rastea's Avatar
rastea rastea jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
rastea.polki.pl

Miasto: Malbork
Exclamation Dobry ginekolog Gdańsk/Elbląg/Malbork. Pomóżcie!

Witam! Jestem tutaj nowa więc z góry przepraszam jeśli dodałam temat w złym miejscu.
Do rzeczy: Szukam bardzo dobrego ginekologa z Gdańska/Malborka/Elbląga i okolic, który przyjmuje na fundusz. Wczorajszy test wyszedł pozytywny i chciałabym żeby lekarz, który potwierdzi ciążę będzie ją także prowadził. Dobrze by lekarz był rzetelny, robił wszystkie potrzebne badania, był miły i aby konkretnie podchodził do sprawy. Ostatnio byłam w Malborku u dr. Wojciecha Wernera i nawet mnie nie przebadał tylko przepisał tabletki (duphaston), wizyta trwała krócej niż 5 minut...

Z góry dziękuje za odpowiedzi, będe bardzo wdzięczna!

Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 22-07-2015, 11:43
sylwusia8 sylwusia8 jest offline
Member

Zobacz mój nowy profil
sylwusia8.polki.pl

Domyślnie Odp: Dobry ginekolog Gdańsk/Elbląg/Malbork. Pomóżcie!

Dziewczyny odświeżam, przede wszystkim zwracajcie uwagę na to jak wygląda gabinet, do którego jesteście przyjmowane, jeśli np. sam fotel ginekologiczny jest stary i ledwo się trzyma a nie nowoczesny jak tutaj , aparat do usg już zżółkniety, a podołoga i ściany dawno nie odnawiane to, powinien być to znak ostrzegawczy. Druga kwestia to oczywiście podejście osoby, nie nawidzę nie ludzkiego traktowania w stylu 5 minut i następny, to powinno od razu dyskredytować lekarza...
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 28-08-2015, 19:28
zoffinnka zoffinnka jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
zoffinnka.polki.pl

Jeśli któaś z was szuka ginekologa z Warszawy to mogę polecić specjalistów z http://medichouse.pl/specjalista/ginekolog-warszawa/ Mają bardzo duże doświadczenie i świetne podejście do pacjentek. Mozna tam leczyć niepłodność, prowadzić ciażę i leczyć pcos oraz inne kobiece choroby.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 03-03-2016, 07:30
mileymila mileymila jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
mileymila.polki.pl

Z Gdańska najlepszy jest dr Gaweł Polecam wszystkim. Jestem jego pacjentką od ładnych paru lat i nigdy nie mogłam powiedzieć o nim złego słowa.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 07-10-2016, 12:31
jolaz132 jolaz132 jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
jolaz132.polki.pl

Nie wiem czy temat dalej aktualny, ale ja korzystam w Warszawie z http://www.medica2000.com.pl/specjalisci/ginekolodzy/ i bardzo sobie chwalę. Bardzo dobrze dobrał mi antykoncepcję, a jak ją odstawiłam to bez problemu zaszłam w ciążę. I ciążę też bardzo dobrze poprowadzili.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 29-12-2016, 10:21
mileymila mileymila jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
mileymila.polki.pl

ostatnio byłam pierwszy raz u dr Jana Grążawskiego z Pio i zmieniam zdanie- według mnie najlepszy u jakiego byłam.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania