Wróć   Forum Babyonline.pl > Czekając na dziecko > Ciąża i poród > Szpitale i lekarze
Zarejestruj się FAQ Użytkownicy Grupy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz fora jako przeczytane

Szpitale i lekarze Gdzie rodzić? Opinie na temat szpitali, w których rodziłyście.

Co nowego na forum? Zasady na forum.

Kalendarz szczepień dla dzieci od 0 do 18 lat.
Szczepionki chronią dziecko przed wieloma groźnymi chorobami. Eksperci mówią, które szczepienia obowiązkowe i zalecane są najważniejsze.

Konkurs na BRZUSZEK MIESIĄCA!
DODAJ zdjęcie swojego brzuszka w ciąży i WYGRAJ zestaw pościeli dla maluszka!

Porady ekspertów Babyonline.pl
Zapraszamy do zadawania pytań :)

Sprawdź aktualne konkursy dla mam i wygrywaj ciekawe nagrody!
Zmieniamy się dla Was, zajrzyj po szczegóły.

Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 02-04-2014, 23:27
zielone_oko zielone_oko jest offline
Member

Zobacz mój nowy profil
zielone_oko.polki.pl

Domyślnie Odp: Szpitale do porodu - województwo mazowieckie

moja siostra rodziła swoją pierwszą córeczkę na Żelaznej, ze znieczuleniem, bardzo dobrze wspomina poród, opiekę w trakcie i po - ale to było 5 lat temu, może coś się zmieniło.
mało trochę opinii o szpitalach warszawskich/okolicznych, dopisujcie, proszę, może mi się kiedys przyda
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 16-04-2014, 14:23
martuchaen martuchaen jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
martuchaen.polki.pl

Rodziłam tam obie córki (02.2011 i 07.2013) i złego słowa nie powiem Jest tam też ogromna pomoc w karmieniu piersią, nie trzeba zaraz wołać doradcy laktacyjnego bo "zwykłe" pielęgniarki pomagają na prawdę skutecznie. Za drugim razem pani pomogła mi przystawić maluszka zaraz po urodzeniu. Polecam ten szpital
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 22-02-2015, 09:01
pradip pradip jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
pradip.polki.pl

Zdjęcia: 36

Wątek stary ale pomocny więc od siebie dopiszę, że rodziłam w Warszawie na Inflanckiej i drugi raz też zdecydowałabym się tam rodzić. Sale porodowe bardzo dobrze wyposażone. Po porodzie też wszystko ok i do tego cudowna położna od laktacji.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 24-02-2015, 15:09
ruda90mama ruda90mama jest offline
Member

Zobacz mój nowy profil
ruda90mama.polki.pl

Miasto: Warszawa

jak czytałam opinie o szpitalach warszawskich to wyjątkiem były pochwały od kobiet "przypadkowych". Mam tu na myśli takich które trafiły do szpitala w dniu porodu i nie miały opłaconej położnej, osobnego pokoju lub po prostu swojego prowadzącego lekarza pracującego w szpitalu. Osobiście mnie to przeraża, nie stać mnie na poród w Medikoverze a tam mam lekarza, na NFZ miejsca były na grudzień a o ciąży dowiedziałam się w październiku i jeszcze na dodatek krwawiłam więc dobrze ze mam opiekę z pracy, natomiast gorzej z porodem. Już zastanawiam się nad "wykupieniem" opieki położnej albo przeniesieniem prywatnie do jakiegoś lekarza który pracuje w państwowym szpitalu. Jeśli są na forum dziewczyny które rodziły nie mając swojego lekarza położnej czy pokoju proszę o opinie na temat opieki.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 24-02-2015, 15:31
pradip pradip jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
pradip.polki.pl

Zdjęcia: 36

Cytat:
Napisał ruda90mama Zobacz post
jak czytałam opinie o szpitalach warszawskich to wyjątkiem były pochwały od kobiet "przypadkowych". Mam tu na myśli takich które trafiły do szpitala w dniu porodu i nie miały opłaconej położnej, osobnego pokoju lub po prostu swojego prowadzącego lekarza pracującego w szpitalu. Osobiście mnie to przeraża, nie stać mnie na poród w Medikoverze a tam mam lekarza, na NFZ miejsca były na grudzień a o ciąży dowiedziałam się w październiku i jeszcze na dodatek krwawiłam więc dobrze ze mam opiekę z pracy, natomiast gorzej z porodem. Już zastanawiam się nad "wykupieniem" opieki położnej albo przeniesieniem prywatnie do jakiegoś lekarza który pracuje w państwowym szpitalu. Jeśli są na forum dziewczyny które rodziły nie mając swojego lekarza położnej czy pokoju proszę o opinie na temat opieki.
Tak jak już pisałam rodziłam na Inflanckiej. Ciążę prowadził mi prywatnie lekarz z tego szpitala ale nikt się mnie o to nie pytał na izbie przyjęć więc ewentualnie położne mogły poznać po jego bazgrołach bo nawet nazwiska ni było szansy odczytać. Rodziłam naturalnie a on był przydzielany do cesarek więc zajrzał do mnie z gratulacjami już po wszystkim. Położnych w tym szpitalu się nie wykupuje z tego co wiem a mimo to wszyscy są bardzo pomocni więc ja gorąco polecam.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 26-11-2015, 13:59
necia_2812 necia_2812 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
necia_2812.polki.pl

Zdjęcia: 6

Ja rodziłam na Starynkiewicza w Warszawie. Mimo, iż początkowo nie byłam do końca przekonana czy powinnam rodzić właśnie tam to ostatecznie bardzo się cieszę, że podjęłam taką a nie inną decyzję ponieważ podczas porodu wystąpiły spore komplikacje i musiałam na cito mieć wykonaną cc. Lekarze bardzo szybko zareagowali na to co się zaczęło dziać z moim dzieckiem i tylko dzięki temu moja córka urodziła się żywa i zdrowa. Po porodzie dodatkowo okazało się jeszcze, że mamy z córką konflikt serologiczny przez co córka miała poważną żółtaczkę. W szpitalu na Starynkiewicza mają b. dobry oddział neonatologii który stanął na wysokości zadania i jak to tylko było możliwe szybko postawił córcię na nogi Jestem zadowolona że wybrałam właśnie ten szpital mimo, iż nie jest on nowy i super wyremontowany to najważniejsze ma bardzo dobrą i kompetentną kadrę lekarzy i położnych. Szczerze polecam.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania