Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Ile kosztuje dziecko?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Ile kosztuje dziecko?

    Pamiętacie, ile wydawałyście na dziecko w pierwszych miesiącach życia? w jakim wieku dziecko jest najbardziej kosztowne?
  •    
       

    #2
    Odp: Ile kosztuje dziecko?

    Może to trochę straszne ale w każdym wieku dziecko dużo kosztuje najpierw pieluchy, później kredki i kolorowanki, następnie podręczniki (one są bardzo drogie) i to się tak ciągnie. Nad wydatkami lepiej się za bardzo nie zastanawiać bo to może odstraszać. Lepiej skupić się na radości i czasie spędzanym z dzieckiem.


    cms dla przedszkoli

    Skomentuj


      #3
      Odp: Ile kosztuje dziecko?

      mnie mój maluszek kosztuje około 2 tysiące miesięcznie niestety


      __________________________________________________ _________



      Polecam zarządca nieruchomości super strona
      Last edited by Diwiksik; 22-12-2013, 13:55.

      Skomentuj


        #4
        Odp: Ile kosztuje dziecko?

        2000?! przepraszam że pytam ale na co tyle pieniędzy Ci idzie? ja przy bliźniakach tyle nie wydawałam, a byli na butelce a teraz kiedy córka jest na piersi to dopiero max 200 zł, jak kupię słoiczków parę.
        chłopcy mają 4 lata i nawet teraz nie wydaję na nich tyle pieniędzy, a jedzą sporo


        Skomentuj


          #5
          Odp: Ile kosztuje dziecko?

          Dokładnie. Też wydaje przeciętnie 200-300zł na miesiąc.. 2000zł to bardzo dużo...

          Skomentuj


            #6
            Odp: Ile kosztuje dziecko?

            Polecamy artykuł:
            Ile kosztuje dziecko? Tak zaoszczędzisz!
            pozdrawiamy,
            Redakcja MamoToJa.pl

            Skomentuj


              #7
              Odp: Ile kosztuje dziecko?

              ze 2 tys spokojnie...

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Odp: Ile kosztuje dziecko?

                Ja bym jeszcze przeczytała to http://damaztorebka.pl/artykul,160,i...e-dziecko.html
                190 tys zł - tyle wydajemy na utrzymanie dziecka.

                Skomentuj


                  #9
                  Odp: Ile kosztuje dziecko?

                  Moja córka ma dwa lata i wydaje na nią około 250 zł miesięcznie z ubrankami i mlekiem.

                  Skomentuj


                    #10
                    Odp: Ile kosztuje dziecko?

                    Nie da się ukryć, że dziecko wymaga nakładów finansowych. I do tego z wiekiem coraz więcej. Ale nie zmienia to faktu, że posiadanie dziecka, to najlepsza inwestycja

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      Odp: Ile kosztuje dziecko?

                      Napisane przez Diwiksik Pokaż wiadomość
                      mnie mój maluszek kosztuje około 2 tysiące miesięcznie niestety

                      Napisane przez bagnes Pokaż wiadomość
                      2000?! przepraszam że pytam ale na co tyle pieniędzy Ci idzie? ja przy bliźniakach tyle nie wydawałam, a byli na butelce a teraz kiedy córka jest na piersi to dopiero max 200 zł, jak kupię słoiczków parę.
                      chłopcy mają 4 lata i nawet teraz nie wydaję na nich tyle pieniędzy, a jedzą sporo

                      no tak ale może dziecko Diwiksik choruje, no nie wiem jakaś rehabilitacja dojazdy do szpitala i tak się wydaje a pod koniec miesiąca wychodzą 2tyś. nie warto od razu oceniać, pytanie było ile wydawałyśmy

                      a może powiecie na co się wydaje tak dokładniej w ciągu miesiąca na niemowlę, w kwietniu rodzę i jestem ciekawa

                      Skomentuj


                        #12
                        Odp: Ile kosztuje dziecko?

                        Ja mam 14 letnią córkę..Najtańsza nie jest, ale cóż poradzić. Jeśli jest na coś "trend" ona musi to mieć:/ Ostatnio za Air Maxy dałam 500 złoty. A to tak naprawdę zwykłe buty. Szafa jej się nie domyka, a chce cały czas nowe ubrania. Nie przesadze, kiedy napisze, że kosztuje mnie ona 1.5 tyś złotych miesięcznie
                        Moja strona gdzie można znaleźć literki dekoracyjne

                        Skomentuj


                          #13
                          Odp: Ile kosztuje dziecko?

                          Napisane przez kasia_na Pokaż wiadomość
                          Ostatnio za Air Maxy dałam 500 złoty. A to tak naprawdę zwykłe buty.
                          gratuluje, widocznie Ciebie stać :-) my mamy rocznego synka - nie wiem co będzie za 14 lat, może stopa w Polsce wzrośnie i wydatek rzędu 1/3 minimalnej pensji nie będzie dla większości ludzi nie do przeskoczenia :-) oby
                          kocyki dla dzieci - poznaj nasze cudne rękodzieło!
                          kocyk minky dla Twojego maluszka ręcznie robiony!

                          Skomentuj


                            #14
                            Odp: Ile kosztuje dziecko?

                            Wszytsko zależy od dziecka. Córka miał uczulenie na pampersy i musiała mieć orginalne, gdy na świecie pojawił się synek ( 1 i 9 mieś. różnicy) wydatki były bardzo duże bo oboje mieli pampersy i mleko. Zresztą gdy córka była mała jadła bebilon comfort który kosztował 30 zł za puszkę, miesięczny koszt mleka to było 500 zł. W tej chwili średni koszt miesięczny na dwójkę to około 800 zł. Synek na pampersy, mleko bebilon ha ( 34 zł puszka), obiadki i deserki w słoiczkach i do tego seria kosmetyków Emolium ( ze względu na AZS) Córka mleko, jogurty itp. Każde dziecko jest inne, jeśli Twoje nie jest alergikiem itp, To możesz używać najtańszych pampersów, mleka i kosmetyków wtedy wiadomo koszty są dużo niższe








                            Skomentuj


                              #15
                              Ja uważam, że tysiąc złotych miesięcznie to minimum i nie ma różnicy czy to niemowlak przedszkolak czy starsze dziecko

                              ____________________
                              Na tanie zakupy to tylko do nas! dodatki do domu - StrefaRzeczyUlubionych.pl zapraszamy!
                              Last edited by tonyaxxx2684; 21-03-2014, 13:21.

                              Skomentuj

                                     
                              Working...
                              X