Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

herbatki laktacyjne ?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    herbatki laktacyjne ?

    witam
    kolejne pytanie do mam karmiących swoje maluszki piersią -czy pijacie herbatki ,bądź kawy wspomagające laktacje ? i dlaczego ? czy naprawdę pobudzają one laktację ?
    ja słyszałam różne opinie ,niektóre koleżanki mówią ,że nie widzą różnicy ,niezależnie od tego ,czy je piją czy nie ..inne zaś są zdania ,że to świetny sposób na wspomaganie laktacji .
    osobiście polecam herbatę HIPP'a dla mam karmiących ,w granulkach ..można ją pić zarówno z zimną ,jak i ciepłą wodą -wedle upodobania .szkoda tylko ,że taka puszka jest słabo wydajna ,jeśli chodzi o ilość sporządzonych herbatek ,a kosztuje prawie 20zł (najtaniej chyba w Dayli -dawny Schlecker) .
  •    
       

    #2
    Odp: herbatki laktacyjne ?

    ja stosowalam z HIPPa

    Skomentuj


      #3
      Odp: herbatki laktacyjne ?

      A pamiętacie jeszcze płatki kakaowe?

      Skomentuj


        #4
        Odp: herbatki laktacyjne ?

        piłam troszkę herbatkę laktacyjną ale w moim przypadku nie wspomogła mnie w laktacji, pokarm i tak mi się zmniejszył i mała przestała ssać pierś

        Skomentuj


          #5
          Odp: herbatki laktacyjne ?

          HIPP – Herbatka dla karmiących mam. Herbatka granulowana, Nie jest to jednak herbata ziołowa, ale glukoza z zawartością wyciągu z ziół (ok. 4%). Dla mam dbających o linie i nie słodzących raczej odpada. Plusem na pewno jest łatwość przygotowania i fakt że można ją zalać zimną wodą (szczególnie w upalne dni). (cena ok. 14 zł).

          Skomentuj


            #6
            Odp: herbatki laktacyjne ?

            HIPP – Herbatka dla kobiet karmiących BIO w torebkach do zaparzania. Odpowiednik herbatki granulowanej, ale oczywiście bez glukozy. Pod hasłem BIO, kryję się kontrolowana uprawa ziół, bez sztucznych nawozów. Cena ok. 12zł/20 szt.

            Skomentuj


              #7
              Odp: herbatki laktacyjne ?

              Herbatki dla karmiących mam BABIO. Kolejna herbatka w saszetkach (20 szt.), ja kupiłam ja okazyjnie za 3,50 w aptece, w której była wyprzedaż herbatek tej firmy. Niestety po tej wyprzedaży więcej jej już nie było. Smaczna, również bez dodatków. Herbatka ta jest jednym z produktów firmy czeskiej specjalizującej się w ekologicznej żywności dla dzieci (kaszki, herbatki, mleka).

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Odp: herbatki laktacyjne ?

                HERBAPOL – Herbatka na laktację. Herbata w saszetkach (25 szt.). Ta herbata mnie miło zaskoczyła, jest po prostu smaczna. Atrakcyjna cena, około 7 zł. No i to jest herbata, trzeba zaparzyć, ale nie mamy żadnych innych dodatków oprócz suszonych ziół.

                Skomentuj


                  #9
                  Odp: herbatki laktacyjne ?

                  Herbatki dla karmiących mam HOLLE BIO. Herbatki w saszetkach wykonane w 100% składników ekologicznych. Cena ok. 10 zł/20 szt. W składzie cztery podstawowe zioła wspomagające laktację.

                  Skomentuj


                    #10
                    Odp: herbatki laktacyjne ?

                    ROSSMANN – Bio herbatka dla matek karmiących. Herbata w saszetka, atrakcyjna cena ok. 7 zł/ 20 szt. W odczuciu wielu mam jednak najsłabsza i w smaku trochę mdła.

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      Odp: herbatki laktacyjne ?

                      MEDELA – Herbatka Bocianek na laktację – wydaję się miłą alternatywą smakową (poprzez dodanie owoców jabłka, dzikiej różny i jeżyny) dla średnich zwolenników smaku anyżu i kopru włoskiego. Jest to jedyna herbatka ziołowa dostępna również w formie sypanej. Cena ok. 7 zł/20 szt lub 50 g. Firma ta ma również w swojej ofercie „kawkę” dla karmiących mam wspomagającą laktację, która w składzie oprócz ziół ma prażone nasiona lnu czy korzenia marchwi.

                      Skomentuj


                        #12
                        Odp: herbatki laktacyjne ?

                        Herbatki dla karmiących mam HUMANA – druga po HIPPie granulowana „herbatka”, której podstawą jest cukier. Skład wzbogacony o owoce i witaminę C. Cena ok 17 zł/200g.

                        Skomentuj


                          #13
                          Odp: herbatki laktacyjne ?

                          piłam i w moim przypadku laktacja nie utrzymała się a pokarm zanikł. Także ja nie jestem zadowolona aczkolwiek inne mamy moga mieć odmienne zdanie

                          Skomentuj


                            #14
                            Odp: herbatki laktacyjne ?

                            ja miałam taką z Hipp i nie była dla mnie iidealna, ale może inne mamy stosowały i im pomogły w trakcie laktacji

                            Skomentuj


                              #15
                              Odp: herbatki laktacyjne ?

                              Hipp
                              Attached Files

                              Skomentuj

                                     
                              Working...
                              X