Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

karmienie piersią a smoczek uspokajacz

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    karmienie piersią a smoczek uspokajacz

    czy Wasze maluszki karmione piersią, zaakceptowały smoczek? Jeśli tak, powiedzcie jakiej marki.Moja córcia przetestowała ich wiele, a pokochała ten jeden.Cieszę się, bo córa to mały-wielki ssak, non stop wisiałaby u piersi.Smoczek pozwolił nam znaleźć czas dla pozostałych dzieci w domu
    Taka podpowiedź może przydać się takim mamom jak ja.
    Moja córcia używa smoczka firmy mam 0-2 miesięcy.
  •    
       

    #2
    Odp: karmienie piersią a smoczek uspokajacz

    No właśnie mój synek nie akceptuje smoczka. Od czasu do czasu possie kciuk.

    Skomentuj


      #3
      Odp: karmienie piersią a smoczek uspokajacz

      nasza mała też akceptuje go teraz z łaski na uciechę, a czasem miło by było czymś innym niż piersią uspokoić malca

      Skomentuj


        #4
        Odp: karmienie piersią a smoczek uspokajacz

        mój syn smoczków nie uznaje ;/
        chwilkę go utrzyma i wypluwa... że tak powiem nic na siłe :P
        a ja odciągam pokarm do butelek...

        Skomentuj


          #5
          Odp: karmienie piersią a smoczek uspokajacz

          Na początku myślałam, że obejdzie się u nas bez smoczka, ale będąc w szpitalu z młodym sytuacja zmusiła mnie by podać mu tego niesfornego uspokajacza - podałam i teraz co jakiś czas dalej wykorzystuje ten patent w kryzysowych sytuacjach. U nas sprawdził się smoczek z aventu.

          Skomentuj


            #6
            Odp: karmienie piersią a smoczek uspokajacz

            Moje malenstwo karmione piersia akceptowalo rowniez cumelek uspokajacz lecz musial miec tylko i wylacznie z firmy NUK

            Skomentuj


              #7
              Odp: karmienie piersią a smoczek uspokajacz

              Moja córcia akceptuje smoczek firmy NUK, sprawdza się np. w czasie ubierania po kąpieli, bo wtedy jest okropny płacz

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Odp: karmienie piersią a smoczek uspokajacz

                moja corka karmiona piersia nie chciala sie zlapac smoczkow z nuka, ale z canpol baby jest taki "symetryczny" smoczek, plaski jak piers, i jedynie tego ssala.... polecam, stosowalam naprawde wszystkie mozliwe marki ale to akurat nie o marke chodzi lecz o ksztal wygodny dla malca i jego buzkipodaje link do tych smoczkow jak wygladaja przy okazji mozesz jakis zamowic najlepsze silikonowe, kauczukowe szybko sie robia klejace i takie miekkie.... http://allegro.pl/listing/listing.ph...ek+symetryczny

                Skomentuj


                  #9
                  Odp: karmienie piersią a smoczek uspokajacz

                  Witam,
                  Moja córka też nie chce smoczka. Czasem possie palec. Ale jednak pierś to pierś... Też mam z tym spory problem, bo mogłaby ssać prawie 24h/d... Mam smoka z canpol babies. Czasem jak przytrzymam jej go delikatnie w buzi to zassie - i widzę wtedy jakby ulgę na jej buźce, że może possać , ale po jakimś czasie wypluwa Chyba muszę spróbować jakiejś innej firmy. A czy któraś z Was miała smoczek z firmy LOVI? Możecie napisać coś o tej firmie?
                  Z góry dzięki za odpowiedzi
                  Pozdrawiam!!



                  Skomentuj


                    #10
                    Odp: karmienie piersią a smoczek uspokajacz

                    My od kilku dni używamy smoczka tommee tippee i był to strzał w 10

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      Odp: karmienie piersią a smoczek uspokajacz

                      Moja córka początkowo również nie chciała się przekonać do smoczka, najważniejsza dla niej była pierś. Jednak z czasem udało się ją trochę "oszukać" i jedynym smoczkiem jaki chciała to był smoczek firm Lovi taki w kształcie kuleczki. Ale dostawała go tylko sporadycznie.

                      Skomentuj


                        #12
                        Odp: karmienie piersią a smoczek uspokajacz

                        U nas było cieżko ze smoczkiem. On raczej przeszkadzał niż pomagał. Czasem go chwyciła na chwilę ale przy płaczu czy zasypianiu nie pomagał za bardzo

                        Skomentuj


                          #13
                          Odp: karmienie piersią a smoczek uspokajacz

                          Moje starsze dzieciaki nie chciały smoczka. Najmłodsza ma smoczka marki Canpol Babies i korzysta z niego głównie do spania.




                          Skomentuj


                            #14
                            Odp: karmienie piersią a smoczek uspokajacz

                            Ja długo szukałam odpowiedniego smoczka, chciałam aby był najlepszy. Po rozmowie z koleżankami i pediatrą wybrałam Chicco Physio soft, kształtem jest podobny do piersi mamy i jest cały mięciutki Także u nas się sprawdził i w później będziemy zmieniać na wersje dla szarych dzieci

                            Skomentuj


                              #15
                              Odp: karmienie piersią a smoczek uspokajacz

                              U nas najlepszy okazał się firmy lovi. Próbowaliśmy też ten z canpola, ale on ciągle wypadał. Smoczki różnią się kształtem, więc dziecko samo wybiera, który my bardziej odpowiada, trzeba próbować

                              Skomentuj

                                     
                              Working...
                              X