Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Biżuteria na wiosnę

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Biżuteria na wiosnę

    Sama komponuję biżuterię. Dobieram , zamieniam, miksuję. Kupuję koraliki i charmsy w sklepie "Niebieski-koralik" ,a później tworzę. Dzięki najnowszej kolekcji szykuje się niezła zabawa, jako jedyni mają koraliki z bursztynu oraz największy wybór na rynku koralików z kamieniami półszlachetnymi. W połączeniu będą tworzyć fajną bransoletkę na wiosnę. Wszystkie koraliki są wykonane ręcznie i są włoskiej marki Biagi.
  •    
       

    #2
    Odp: Biżuteria na wiosnę

    podziwiam wszystkich, którzy potrafią robić takie rzeczy. Sama nigdy nie próbowałam, bo chyba brak mi pewności siebie może troszkę czasu szkoda na gromadzenie tych koralików.

    Skomentuj


      #3
      Odp: Biżuteria na wiosnę

      ceny w tym sklepie to jakas masakra...


      ELENA ZUZANNA ur.12.09.2008r godz. 07:00 mierzyła 56cm ważyła 3660g




      IGOR SEBASTIAN ur.16.06.2010r godz. 06:10 mierzył 59cm ważył 4350g



      ---------------------------------------------------

      Moderator działów: Walentynki / Dzień Babci i Dziadka / Czekając na dziecko, ciąża poród /

      Skomentuj


        #4
        Odp: Biżuteria na wiosnę

        ceny w tym sklepie to jakaś masakra... a poza tym zauważyłam, że wszędzie reklamujecie (bo raz jako Pani, raz jako Pan...) dwa sklepy... czyżby zwykła naciągająca reklama???


        ELENA ZUZANNA ur.12.09.2008r godz. 07:00 mierzyła 56cm ważyła 3660g




        IGOR SEBASTIAN ur.16.06.2010r godz. 06:10 mierzył 59cm ważył 4350g



        ---------------------------------------------------

        Moderator działów: Walentynki / Dzień Babci i Dziadka / Czekając na dziecko, ciąża poród /

        Skomentuj


          #5
          Odp: Biżuteria na wiosnę

          Ja aktualnie szukam jakiejś ładnej bransoletki na wiosnę.Macie może jakies pomysły na to co warto jest kupić?

          Skomentuj


            #6
            Odp: Biżuteria na wiosnę

            A bransoletka ma być złota czy może srebrna? Bo jeśli srebrna to modne są takie modele z kamieniami:


            Może nie są takie tanie ale są bardzo solidne, pieknie leżą na ręce no i jest to bardzo ładna ozdoba. Zerknij sobie na stronę:
            http://www.jubiler.pl/category/bransoletki-srebrne

            W sklepie jakiś czas temu zamawiałam taką bransoletkę dla siebie.Mają tam dobre ceny na tego typu dodatki.

            Skomentuj


              #7
              Odp: Biżuteria na wiosnę

              chyba nie idę wcale za modą bo szczerze mówiąc nie miałam pojęcia, że modne są takie z kamieniami ale przyznam że bardzo ładna

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Odp: Biżuteria na wiosnę

                Mam teraz sporo czasu, więc postanowiłam spróbować zrobić biżuterię. Na http://coolkishop.com/14-koraliki widziałam możliwość kupienia koralików. Poszukam w sieci jakichś wskazówek i zacznę coś tworzyć. Może wyjdzie mi coś fajnego

                Skomentuj


                  #9
                  Odp: Biżuteria na wiosnę

                  ja też lubię sama sobie komponować taką biżu

                  Skomentuj


                    #10
                    Odp: Biżuteria na wiosnę

                    mi sie najbardziej podobaja proste i srebrne, typu https://www.ekokarat.pl/pl/pandora_bransoletki_srebrne kamienie wyszly z mody moim zdaniem

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      Odp: Biżuteria na wiosnę

                      Ja też nie lubię kamieni. Jestem fanką biżuterii Lilou.

                      Skomentuj


                        #12
                        Odp: Biżuteria na wiosnę

                        Ja za taką elegancką biżuterią nie przepadam. Noszę naszyjniki, najlepiej kolorowe, z różnymi dodatkami, takie dłuższe np. .
                        Pasują do wiosennych i letnich ciuszków - i do bluzek, sukienek, kurteczki jeansowej. Poza tym bardzo przypadły mi też do gustu zestawy prostych pierścionków, takie że można kilka nosić i tworzą całość. W rossmannie mają świetne.

                        Skomentuj


                          #13
                          Odp: Biżuteria na wiosnę

                          Takiej biżuterii jeszcze nie znałam. Bardzo mi sie podoba, ale sama nie wiem czy bym sie dobrze w niej czuła. Na kimś innym to zawsze wszystko mi się podoba. Do letnich ciuszków wręcz idealna.

                          Skomentuj


                            #14
                            Odp: Biżuteria na wiosnę

                            Podziwiam osoby, które potrafią zrobić sobie i nie tylko sobie taką piękną biżuterię Ja jednak jestem zwolenniczką tradycji i jakoś siebie w niej nie widzę...może gdybym jeszcze była młodsza Wydaje mi się, ze taką biżuterie noszą właśnie młode dziewczyny w szkołach

                            Skomentuj


                              #15
                              Odp: Biżuteria na wiosnę

                              Moja siostra robi różną biżuterię i czasami coś tam u niej sobie zamówię. Na wiosnę najfajniejsze są takie żywe kolory, w ogóle lubię kolorowa biżuterię.

                              Skomentuj

                                     
                              Working...
                              X