Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

kremy na rozstępy w czasie ciąży

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #46
    Odp: kremy na rozstępy w czasie ciąży

    ja myślałam, żeby zapisać się też na jogę dla kobiet w ciąży. Aktywność fizyczna + naturalne kosmetyki myślę, że pomogą utrzymać ciało w dobrej kondycji.

    Skomentuj

    •    
         

      #47
      Odp: kremy na rozstępy w czasie ciąży

      Żel do masażu od HB. Używacie tego systematycznie przez całą ciążę, odpowiednio pielęgnujecie brzuch i wtedy wszystko jest ok. Aktualnie jest dobrze, nie mam żadnych pozostałości po ciąży, tak więc w praktyce wszystko można ogarnąć absolutnie podstawowymi krokami.

      Skomentuj


        #48
        Odp: kremy na rozstępy w czasie ciąży

        Zdecydowanie Mustela - zero rozstępów przez całą ciążę, mimo skłonności pachnie bardzo neutralnie w porównaniu z innymi kremami, co ma znaczenie przy mdłościach najlepiej kupić w aptekach internetowych ze względu na cenę.

        Skomentuj


          #49
          Odp: kremy na rozstępy w czasie ciąży

          Ja używałam bio oil i też uważam że nie ma lepszego środka na zapobieganie rozstępom, też ani śladu rozstępów na brzuchu, poza tym działa też na te istniejące więc jeśli takie masz zacznij smarować te miejsca a może pomoże

          Skomentuj


            #50
            Odp: kremy na rozstępy w czasie ciąży

            Używajcie po prostu żelu do masażu HB - wszystko będzie w porządku i żadne ślady nie powinny się pojawić. Ogólnie to tutaj chodzi o podstawowe, absolutnie podstawowe kwestie. Jeśli będzie systematyczność, to też nie pojawią się przy tym wszystkim żadne problemy i komplikacje. Zapanuje normalność i tego przede wszystkim pilnujcie.

            Skomentuj


              #51
              zobacz olejek na rozstępy - super działa przeciwko ich pojawieniu się i uelastycznia skórę, super nawilża
              a ja też stosowałam miejscami balsam sos- nigdy tak pięknie nawilżonej skóry nie miałam, całe piersi i brzuszek smarowałam
              Last edited by gagatka; 28-09-2020, 14:49. Powód: linki

              Skomentuj


                #52
                Ciekawe wskazówki i porady dajecie odnośnie kremów na rozstępy, ja jestem w trakcie ciąży i cały czas się martwię o to żeby mnie nie dopadły.

                Last edited by gagatka; 20-10-2020, 11:01. Powód: link

                Skomentuj

                       
                Working...
                X