Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Kosmetyki dla dziecka

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Kosmetyki dla dziecka

    Skóra dziecka jest szczególnie narażona na podrażnienia i wysuszenie dlatego też trzeba dbać o nią za pomocą odpowiednich kosmetyków.

    Tylko jaki kosmetyk wybrać? Ten, który dobrze się wchłania, czy raczej ten, po posmarowaniu którym skóra dziecka jest biała? Kosmetyk przyjemnie pachnący czy zupełnie bezzapachowy?


    W tym dziale zamieszczamy wąki dotyczące sprawdzonych kosmetyków dla dziecka.

    Zachęcamy do udziału w dyskusjach.

  •    
       

    #2
    Odp: Kosmetyki dla dziecka

    Z całą odpowiedzialnościa polecam Mustela żel+szampon do mycia ciała i włosów. Jest bardzo delikatny i jakże wydajny. jeszcze będąc w ciąży kupiłam 2 butelki po 500 ml każda. i do tej pory nie zużyłam jeszcze nawet jednej. A Filipek ma juz 6,5 miesiąca. Zaznaczam, ze kąpię go i myję mu włosy codziennie.

    Skomentuj


      #3
      Odp: Kosmetyki dla dziecka

      A ja polecam johnson's baby top to toe płyn do kąpieli i mycia dzieciaczków - super!! Delikatny - myję malutką całą i jej główkę a czasem także dodam do wody. Używamy także z tej firmy komplet kosmetyków naturals (zielone opakowania) - mają przyjemny zapach.
      aredzimska

      Skomentuj


        #4
        Odp: Kosmetyki dla dziecka

        Ja przetestowalam juz prawie wszystkie produkty Musteli,Klorane,Nivea,Bioderma i kilku innych dostepnych tutaj firm.Nic mnie specjalnie nie rozwczarowalo ani nie zachwycilo;Mustela,owszem ma fajne szampony zwlaszcza te typu 2w1 szmpon i zel do mycia cialka,fajnie pachnie ale w niczym nie ustepuje Nivea...takie moje zdanie...co do kremow do pupy to Nivea jest w fr.chwalony za sklad,kremu do buzi i cialka Musteli fajnie pachna,Klorane (z wyciagiem z nagietka)smierdza tania francuska woda kolonska...
        Uwazam ze jesli kogos stac na Mustele czy Bioderme to polecam glownie ze wzgledu na wielkosc opakowania(nie wiem jak w pl ale tu mozna kupic szampon 2 w 1, 500 ml ),jesli jednak kupujecie swoim dzieciom np. nivea,bambino czy ziaja to nie znaczy ze maluchy sa gorzej pielegnowane.Dzis kosmetyki dla dzieci pddawane sa tak wielu testom ze wydaje mi sie ze wszystkie sa dobre...

        Skomentuj


          #5
          Odp: Kosmetyki dla dziecka

          Ja kupiłam raz szampon Musteli i niestety nie powalił mnie na kolana
          a osobiście nie lubię dużych opakowań, mało poręczne wolę malutkie
          i jakoś johson mi najbardziej pasuje teraz mamy żel z oliwką i już niczym nie smarujemy po kapieli, a włoski myjemy też z johsona szamponem z rumiankiem cudnie pachnie (zresztą starsza tez go uzywa był okres innego szamponu ale ten jest najlepszy dla nas)

          był okres nivea nutri sensitiv jak mała miała stasznie wysuszoną skórę i też sobie chwale tą serię, ale uważam że jak dziecko ma już zdrową skórę lepiej używać "normalnych" kosmetyków.
          No i wyznaję zasadę im mniej tym lepiej


          JULA

          MAJA

          OLGA

          Skomentuj


            #6
            Odp: Kosmetyki dla dziecka

            Witajcie
            Ja polecam zestaw do pielęgnacji nivea sensitive - rewelacja!
            Pozdrawiam
            A.

            Skomentuj


              #7
              Odp: Kosmetyki dla dziecka

              ja mogę polecić całą serię cleanic kindii, od chusteczek, przez płatki i patyczki do uszu po szampony, kremy, płyny i oliwki... u nas te kosmetyki sprawdzają sie rewelacyjnie, zero uczuleń, sliczna miękka skóra, śliczny zapach, sama czasem synkowi podbieram

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Odp: Kosmetyki dla dziecka

                Ja równiez używam kosmetyków Cleanic Kindii. Wogóle sama lubie serię kosmetyków dla kobiet cleanic i dlatego uważam że to dobry wybór dla dziecka. a patyczki ... to najlepsze z dzidziusia

                Skomentuj


                  #9
                  Odp: Kosmetyki dla dziecka

                  i te płatki duże też są fajne

                  Skomentuj


                    #10
                    Odp: Kosmetyki dla dziecka

                    tak to chyba jedyna forma która ma w swojej ofercie odpowiedni rozmiar płatków kosmetycznych

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      Odp: Kosmetyki dla dziecka

                      hehe, no fakt, nie spotkałam się z innymi takimi duzymi... a z mojego punktu widzenia są niezastąpione po porodzie i dla mamy i dla dziecka

                      Skomentuj


                        #12
                        Odp: Kosmetyki dla dziecka

                        z Mustellą nie spotkałam się w sumie może dlatego że przeważnie szukam kosmetyków wytestowanych i takich co sie sprawdziły gdy je stosowałam . Ale chętnie rozejrzę się podczas kolejnych zakupów

                        Skomentuj


                          #13
                          Odp: Kosmetyki dla dziecka

                          Dla mnie numerem jeden od pierwszych dni było mydełko Bambino! Potem doszedł jeszcze szampon i oliwka tej firmy. Oczywiście krem Bambino również polecam!

                          Skomentuj


                            #14
                            Odp: Kosmetyki dla dziecka

                            bambino jest świetną firmą dbającą o maluszków, ja w sumie stosuje prócz oliwki płyn do kąpieli dla starszego synka, szamponu nie miałam jeszcze okazji testować

                            Skomentuj


                              #15
                              Odp: Kosmetyki dla dziecka

                              Jak najbardziej Mustela, Nivea, Ziaja, a co do bambino to akurat u nas się nie sprawdził, tylko mydełko mi służy do dopierania ubranek. Z bambino fajna jest za to oliwka.

                              Skomentuj

                                     
                              Working...
                              X