Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Prezent dla faceta na 40 urodziny

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #16
    Odp: Prezent dla faceta na 40 urodziny

    40-urodziny ehhh. I mój mąż już nieuchronnie zbliża się do 40-stki. Kozy, o której mowa wcześniej nie mielibyśmy gdzie trzymać ;-). W związku z tym pomyślałam o ekspresie do kawy. Mąż jest zdeklarowanym kawoszem więc wydaje mi się, że powinien się ucieszyć z takiego sprzętu. Ponieważ chcemy złożyć się na prezent w więcej osób to mamy do dyspozycji około 2500zł. Przyznam szczerze, że nie bardzo wiem co wybrać, gdyżxxx mają bardzo zróżnicowane. Czy możecie mi coś podpowiedzieć? Będę bardzo wdzięczna.
    Last edited by disne; 16-07-2020, 20:27. Powód: link

    Skomentuj

    •    
         

      #17
      Odp: Prezent dla faceta na 40 urodziny

      kup mi gitarę chłopak z gitarą byłby dla mnie parą... ale tak na poważnie to xxx są świetnym pomysłem na prezent dla mężczyzny w tym wieku to moze byc bardzo dobry pomysł.
      Last edited by disne; 16-07-2020, 20:27. Powód: link
      Profesjonalnie wykończone kartony klapowe od producenta

      Skomentuj


        #18
        Odp: Prezent dla faceta na 40 urodziny

        Witam.
        Także miałam ostatnio problem z prezentem dla męża. Ostatecznym pomysłem okazała się kamera i był to strzał w dziesiątkę Mąż bardzo się ucieszył, podobnie jak dzieci, które uwielbiają oglądać się na ekranie ))
        Last edited by Redakcja_MamoToJa.pl; 07-04-2014, 16:41.
        Sore wa himitsu desu ^^

        Skomentuj


          #19
          Odp: Prezent dla faceta na 40 urodziny

          To raczej taki prezent dla całej rodziny , a dla męża może jakiś fajny zegarek? Np taki zestaw , tak wiem cena poraża,ale i tak znalezione przez wyprzedaże, choć mój mąz jeszcze długo poczeka na taki prezent

          Skomentuj


            #20
            Odp: Prezent dla faceta na 40 urodziny

            Bez wielkich kosztów, a na pewno prezent, który będzie dla każdego mega satysfakcjonujący, przynajmniej dla każdego faceta w tym wieku - jazda-monster-truck. A wydawałoby się, że coś takiego musi od razu kosztować majątek ;-)

            Skomentuj


              #21
              Odp: Prezent dla faceta na 40 urodziny

              Ja swojemu tacie kupiłam fajny ciuch. A dokładnie kupiłam mu taką fajną koszulkę z Christianem Balem. Tato uwielbia tego aktora i cała serie Batmanów to akurat taka koszulka w sam raz dla niego Koszulka jest trochę mroczna ale faceci lubią takie klimaty. A wam jak się podobają takie koszulki? robicie często zakupy w sklepach internetowych?

              Skomentuj


                #22
                Odp: Prezent dla faceta na 40 urodziny

                Dobry będzie gadżet z jakiegoś kultowego filmu, który facet lubi i będzie mu się kojarzył z młodością. Gwiezdne Wojny? Ojciec Chrzestny?
                W zależności od tego jaki ma gust.

                Skomentuj

                •    
                     

                  #23
                  Odp: Prezent dla faceta na 40 urodziny

                  Jako że mój odnalazł w sobie jakiś czas temu żyłkę surwiwalowca i wyjeżdża co jakiś czas ze swoimi znajomymi pod namiot żyć w dziczy, to chcę mu na 40 urodziny sprawić sprzęt prawdziwego Robinsona, tzn. jakiś kompas z prawdziwego zdarzenia, plus nóż wielofunkcyjny, śpiwór i ociepleniem itp. Mam nadzieję, że będzie zadowolony, bo szczerze mówiąc na nic innego nie mam pomysłu

                  Skomentuj


                    #24
                    Odp: Prezent dla faceta na 40 urodziny

                    Np.xxx
                    Niech to będzie coś zaskakującego, coś wymarzonego. I nie będzie to koszula, skarpety czy zestaw kosmetyków. Postarajcie się trochę ;-)
                    Last edited by disne; 16-07-2020, 20:24. Powód: link

                    Skomentuj


                      #25
                      Odp: Prezent dla faceta na 40 urodziny

                      Napisane przez EmmyZ Pokaż wiadomość
                      Jako że mój odnalazł w sobie jakiś czas temu żyłkę surwiwalowca i wyjeżdża co jakiś czas ze swoimi znajomymi pod namiot żyć w dziczy, to chcę mu na 40 urodziny sprawić sprzęt prawdziwego Robinsona, tzn. jakiś kompas z prawdziwego zdarzenia, plus nóż wielofunkcyjny, śpiwór i ociepleniem itp. Mam nadzieję, że będzie zadowolony, bo szczerze mówiąc na nic innego nie mam pomysłu
                      Mój szwagier ostatnio wrócił do czasów dzieciństwa i pokochał modele rc i taki właśnie mu sprezentowaliśmy

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #26
                        Odp: Prezent dla faceta na 40 urodziny

                        Bajery, gadżety.... to jest to co faceci lubią najbardziej. Na przykład zegarek z tymi wszystkimi pierdołami, co się z telefonem łączy i w ogóle xxx . Ten zegarek właśnie kupiłam i mojemu po prostu się oczy świeciły kiedy go testował
                        Last edited by disne; 16-07-2020, 20:25. Powód: link

                        Skomentuj


                          #27
                          Odp: Prezent dla faceta na 40 urodziny

                          Zegarek, który marzy się mojemu mężczyźnie nie kosztuje niestety 200 a 2000zł, więc taki by go raczej nie zadowolił

                          Skomentuj


                            #28
                            Odp: Prezent dla faceta na 40 urodziny

                            Może i jestem tradycjonalistką ale uważam że najlepsze rzeczy jakie może dostać - w moim przypadku mąż - to rzeczy praktyczne. Pewnych rzeczy cały czas brakuje w szafie, których używa się na co dzień. A że pracuje w urzędzie, brakuje dóbr ekskluzywnych :P xxx okazała się trafem w dziesiątkę. Przynajmniej nie chodzi w dwóch na okrągło Popatrzcie na to z tej perspektywy jeśli chodzi o prezenty.
                            Last edited by disne; 16-07-2020, 20:25. Powód: link

                            Skomentuj


                              #29
                              Odp: Prezent dla faceta na 40 urodziny

                              tia, marynarkę albo inne praktyczne rzeczy? a on ci kupuje mopa na gwiazdkę? ja jestem za tym, by prezent cieszył przede wszystkim - teraz fajną i nie dość opcją są smartwache: xxx - tu artykuł o tym, co to jest myślę, że by się ucieszył, by kupiliśmy taki tacie na 60 urodziny, bardzo mu się spodobał
                              Last edited by disne; 16-07-2020, 20:25. Powód: link

                              Skomentuj


                                #30
                                Odp: Prezent dla faceta na 40 urodziny

                                Ja w tym roku wpadłam na rewolucyjny pomysł i zakupiłam mojemu mężowi wraz z rodziną wspólny prezent - grubościówkę. Starałam się nie kupować byle badziewia i podpytałam jego kolegów, bo osobiście jestem w tym zielona, ale jego koledzy mi pomogli i wybór padł na to cudo: xxx
                                polecam, bo mąż był wniebowzięty po otwarciu prezentu
                                Last edited by disne; 16-07-2020, 20:25. Powód: link

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X