Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Walentynki!!!!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #16
    Froch napewno sie pochwale .. no ale to juz na innym watku

    Laura 12.o2.2oo9/19:45 (4o5og 59cm)

    Skomentuj

    •    
         

      #17
      my też nie obchodzimy walentynek, dzień jak co dzień
      dwa lata temu w nocy z walentynek na 15 lutego na świat pchał się mój synek, z miesięcznym wyprzedzeniem.
      dlatego dla nas świętem jest 15 lutego
      Julek 15.o2.2oo7r



      Skomentuj


        #18
        Jak ja nie znosze tego "swieta", wrecz nienbawidze. Komercja, komercja i jeszcze raz komercja! Chlopak 14 lutego powie dziewczynie, ze ja kocha, a ta uszczesliwiona na caly rok, bo pozniej juz wogole nie wyzna jej tych uczuc. Jak sie kocha to caly rok. Dla mnie slowa "kocham cie" maja wieksza wartosc wypowiedziane w grudniu po poludniu, a nie 14 lutego, bo wypada, bo tak trzeba, bo kadzy dzisiaj tak robi. Rany cos strasznego. Teraz jestem sama wiec mnie to omija, ale jak bylam z kims iu sie zblizaly walentynki to zaznaczalam, ze ich nie obchodze i zeby ode mnie niczego nie oczekiwac.

        Kilka lat temu dostalam na walentynki szczura (zywego) od kolegi tak sie usmialam, ze na chwile ten dzien polubilam. Oboje mamy takie samo podejscie do walentynek wiec sobie z nich jaja zrobilismy, ze tak to ujme.
        Miłość matki do dziecka to jedyna, prawdziwa bezinteresowana miłość...

        Skomentuj


          #19
          My za to obchodzimy Walentynki.
          Myślę, że skoro zazwyczaj to on coś organizuje, tym razem ja się wykazę inicjatywą
          Myślę o tym, żeby dzieci wzięli dziadkowie na weekend, a już w piątek przywitam go w jakiejś seksi bieliźnie, z butelką vermuta w ręce i z przewiązaną czerwoną wstążką kostką u nogi (albo szyją, jeszcze nie wiem), a kiedy zapyta dlaczego dziś, powiem, że z nim mam Walentynki każdego dnia, więc może obeszlibyśmy je w ciągu najbliższego weekendu

          Skomentuj


            #20
            A ja sie zastanawiam czemu Walentynki kojarza sie z seksem. Przeciez milosc to nie tylko to, ba smiem sadzic ze istnieje milosc bez seksu.

            Skomentuj


              #21
              goplana
              bo może niektórzy faceci maja seks tylko w walentynki? hi hi
              Żyj tak by innym zrobiło się nudno gdy umrzesz!

              Skomentuj


                #22
                A my Walentynki obchodzimy. Co prawda nie kupujemy sobie nic, wychodzimy
                do restauracji albo kina czy teatru. W tamtym roku byliśmy na kolacji
                i w teatrze, więc w tym roku pewnie kino.
                Zgadzam się, że nie ma nic bardziej skomercjalizowanego niż to "święto",
                ale u nas jest bardzo dobrym pretekstem, żeby wybrać się gdzieś tylko
                we dwoje. Bo na dobrą sprawę mało kiedy zostawiam Malucha u dziadków.
                szczerze jak mam go zostawić to odechciewa mi się gdziekolwiek wychodzić
                ale nie dlatego, że u dziadków jest be, po prostu moja pępowina
                jeszcze nie została przecięta

                Skomentuj

                •    
                     

                  #23
                  ja mysle ze to boze narodzenie jest najbardziej komercyjne.
                  walentynek to jakos nigdy szczegolnie nie obchodzilismy ale bardzo celebrujemy rocznice naszego poczatku
                  shannon

                  Skomentuj


                    #24
                    shannon U Was może tak (moja szwagierka jest w W. Brytanii to tam
                    już w październiku ozdabia się witryny) u nas póki co w listopadzie się
                    pojawiły świąteczne reklamy Powiem szczerze, że tak jak w tamtym roku
                    to jeszcze nigdy tak nie było

                    Skomentuj


                      #25
                      no i dzieki bogu ze w polsce swieta to boze narodzenie a nie gwiazdka!bo juz myslalam ze niestety i w kraju ojcow moich()juz jest tak strasznie.
                      shannon

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #26
                        Jezeli chodiz o Boze arodzenie to kwestia indywidualnego podejscia,dla mnie nie jest świetem komercyjnym, kojarzy mis ie z tradycja.

                        Goplana sluszna uwaga z tym sexem, jakby do teatru nie mozna bylo isc tylko do lozka. Jest tyle sposob i dni na okazanie milosci, a ludzie bawia sie w walentynki.
                        Miłość matki do dziecka to jedyna, prawdziwa bezinteresowana miłość...

                        Skomentuj


                          #27
                          Według mnie miłość powinno się nie tylko okazywać gestami ale i słowami.
                          Walentynki nie są do tego potrzebne , to prawda.
                          Podejrzewam , że większość par spędzi je wspólnie po czym udadzą się do łoża wyznawać sobie miłość ciałami
                          Powinno się zrobić coś innego.Może wrócić do czasów kiedy było się młodym i trochę po warjować.Bądź wyjście z przyjaciółmi na koncert , do pubu itp

                          Ale wspomniana wcześniej kąpiel by mi się przydała (ale to już sama)

                          Colleen co do pierwszych reklam świątecznych , to padła pod koniec października firmy Fa
                          Amelia 12.03.08

                          Skomentuj


                            #28
                            My z mężem nie byliśmy dawno nigdzie sami więc wieczorkiem napewno wybierzemy się do kina,potem na jakiś spacernapewno dostane róże-uwielbiam jea mężowi hmm tez mu wymyślę jakąś niespodziankę,ja uwielbiam to święto,wszędzie tak czerwono
                            ...Każda z karmiących piersi matki
                            jest ożywczym źródłem kwiatu szczęścia,
                            Błogosławionym szczęściem...

                            Skomentuj


                              #29
                              my nie obchodzimy dnia zakochanych w walentynki tylko w noc kupaly ale i tak zawsze cos milego robimy w ten dzien. pewnie jakas kolacja przy swiecach bedzie bo kazdy pretekst jest dobry na taka odmiane

                              Skomentuj


                                #30
                                colleen ja mam to samo
                                jak mam Majkę zostawić z moją mamą to wole siedzieć w domu
                                i właśnie nie dlatego że z babcią jest źle czy coś takiego tylko że też jeszcze nie przeciełam pępowiny
                                z Julka było inaczej - może dlatego że mieszkałam z nią u mamy

                                a co do walentynek to spędzimy je w domu, może coś obejrzymy zrobię kolacje dla nas tylko (choć wątpie że Jula przepuści okazję i będzie też chciała z nami siedzieć - od paru lat jak jest mowa że dziś są walentynki i robie romantyczną kolacje ona nie chce spać)


                                JULA

                                MAJA

                                OLGA

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X