Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

BĄDŹ JAK MASTERCHEF JUNIOR! -akcja w Netto

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    BĄDŹ JAK MASTERCHEF JUNIOR! -akcja w Netto

    i jak robicie zakupy w netto i zbieracie już naklejki i uzupełniacie album???
  •    
       

    #2
    Odp: BĄDŹ JAK MASTERCHEF JUNIOR! -akcja w Netto

    Jakie naklejki i jaki album? Ja nic nie wiem.

    Skomentuj


      #3
      Odp: BĄDŹ JAK MASTERCHEF JUNIOR! -akcja w Netto

      Widziałam u Makóweczek, że jest akcja, nawet fartuch już był, a w akcji mają je dla 5 tys. pierwszych osób, które zbiorą komplet.

      Skomentuj


        #4
        Odp: BĄDŹ JAK MASTERCHEF JUNIOR! -akcja w Netto

        mnie zasypują tymi naklejkami, a ja w ogóle nie wiem o co w tym wszystkim chodzi.

        Skomentuj


          #5
          Odp: BĄDŹ JAK MASTERCHEF JUNIOR! -akcja w Netto

          Za każde wydane 25 zł w netto, dostajesz saszetke z kartą i naklejką. za zebranie wszystkich 48 naklejek i uzupełnienie w albumie można wygrać fartuch MasterChef Junior. Moje dzieci aż szaleją, jak kolejna naklejka do wklejenia. Masz regulamin poczytaj sobie.https://nettoplprodstorage.blob.core...yjnej-2017.pdf

          Skomentuj


            #6
            Odp: BĄDŹ JAK MASTERCHEF JUNIOR! -akcja w Netto

            po co mi taki fartuch skoro się w niego nie zmieszczę :P

            Skomentuj


              #7
              Odp: BĄDŹ JAK MASTERCHEF JUNIOR! -akcja w Netto

              Jak nie masz dzieci to możesz zrobić przyjemność komuś w rodzinie przecież. dzieci szaleją, zbierają karty, wymieniają się, integrują. No i w końcu robią coś innego niż gapienie się w tablet. Fartuch to tylko dodatek.

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Odp: BĄDŹ JAK MASTERCHEF JUNIOR! -akcja w Netto

                dokładnie to nie tylko dobra zabawa ale też i trochę nauki. Na początek możemy pomóc dziecku przygotować danie - następnie tylko go obserwować. Na przyszłość jak znalazł. Dziecko nie padnie z głodu jak pójdzie na studia bo mamusia nie pozwała mu gotować i jedyne co umie przyrządzić to woda na herbatę. A o gotujących facetów to się będą zabijać Więc uważam, że takie akcje jak ta są niezłą propozycją

                Skomentuj

                       
                Working...
                X