Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Nadciśnienie w ciąży!!!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #16
    Odp: Nadciśnienie w ciąży!!!

    Ja na jednej wizycie miałam 140/90 i lekarka kazała mi mierzyć ciśnienie w domku. Od miesiąca codziennie kontroluję i wszystko jest w normie- 112/68, 122/70 itp. Ale za to tętno mam zawsze powyżej 98:/ najwięcej miałam 118...
    Za tydzień mam wizytę. Mam nadzieję, że to tętno nie ma wpływu na malutką. Zaraz zaczynam 35 tc. Czy któraś z Was tak miała? Wysokie tętno przy normalnym ciśnieniu?

    Skomentuj

    •    
         

      #17
      Odp: Nadciśnienie w ciąży!!!

      Witam,mam pytanie.Właśnie lekarz mi przepisał lek na nadciśnienie Trandate 200 mg.Czy ktoś się oriętuje jaki jest koszt tego leku.Wiem tylko tyle że procedura sprowadzenia tego leku trwa ok.6 tygodni!!!Pozdrawiam

      Skomentuj


        #18
        Odp: Nadciśnienie w ciąży!!!

        Napisane przez iwonawagner Pokaż wiadomość
        Witam,mam pytanie.Właśnie lekarz mi przepisał lek na nadciśnienie Trandate 200 mg.Czy ktoś się oriętuje jaki jest koszt tego leku.Wiem tylko tyle że procedura sprowadzenia tego leku trwa ok.6 tygodni!!!Pozdrawiam
        Iwonawagner, niestety cena tego leku jest bardzo wysoka. Znalazłam te tabletki w cenie 219 zł. Ciekawe dlaczego są aż tak drogie :-/


        Skomentuj


          #19
          Odp: Nadciśnienie w ciąży!!!

          Ja takich problemów nie mam na całe szczęście jednak boję się, że będę miała xxxx do tego nie wiem jak leczenie takiego zapalenie mogłoby wpłynąc na maleństwo i tego bardzo się obawiam. Co wy o tym myślicie?
          Last edited by disne; 03-07-2020, 13:21. Powód: link

          Skomentuj


            #20
            Odp: Nadciśnienie w ciąży!!!

            Spokojny, bezstresowy rytm życia. O więcej porad zapytaj swojego lekarza prowadzącego, może masz za dużo cukrów i soli w diecie?

            Skomentuj


              #21
              Odp: Nadciśnienie w ciąży!!!

              Nadciśnienie w ciąży może być bardzo niebezpieczne, na pewno musisz być pod stałą kontrolą lekarza i tak jak pisały dziewczny, unikaj stresów.

              Skomentuj


                #22
                Odp: Nadciśnienie w ciąży!!!

                Nadciśnienie, najgorzej. Też w ciąży miałam, ale na szczęście po już mi minęło

                Skomentuj

                •    
                     

                  #23
                  Odp: Nadciśnienie w ciąży!!!

                  Napisane przez rudadagusia Pokaż wiadomość
                  Nadciśnienie, najgorzej. Też w ciąży miałam, ale na szczęście po już mi minęło

                  W wiekszości przypadków mija. Nie jest to takie częste, ale nadciśnienie w ciązy może byc bardzo groźne:
                  xxx

                  Jak możesz sobie poczytać na tej stronie. Nie tylko dla dziecka ale dla matki, która w skrajnych sytuacjach może wylądować na intensywnym dyżurze. Jeśli ciśnienie bardzo skacze to często zabiera się ciężarną do szpitala.
                  Last edited by disne; 03-07-2020, 13:21. Powód: link

                  Skomentuj

                         
                  Working...
                  X