Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Podróże z niemowlakiem

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #31
    Odp: Podróże z niemowlakiem

    No właśnie, to też dużo zależy od pewności siebie rodziców w danym rejonie. Ale generalnie tam, gdzie jest infrastruktura turystyczna, tam nie ma obaw wakacjować ze swoim małym potomkiem.

    Skomentuj

    •    
         

      #32
      Odp: Podróże z niemowlakiem

      My jechaliśmy ponad 1000 km jak syn miał 4 miesiące, oprócz tego że było mega gorąco, to było spoko bo karmiłam go piersią i jak tylko zgłodniał to zatrzymywaliśmy się na parkingu, cyc i jechaliśmy dalej Teraz z 3 latkiem jedziemy w tą samą podróz i sobie tego nie wyobrażam :/ Tym bardziej że jedziemy do Niemiec, a tam jest mega nieciekawie

      Skomentuj


        #33
        Odp: Podróże z niemowlakiem

        Z małymi dziećmi cieżko się podróżuje. My ostatnio byliśmy z naszymi dziewczynami nad morzem. jechaliśmy w jedną stronę pks-em i trochę się nudziły pod koniec (było spore spóźnienie). Dlatego stwierdzam że długie podróże z dzieckiem tylko pkp lub samochodem. My w tym roku jeszcze chcielibyśmy spędzić urlop w górach i chyba pojedziemy samochodem. Jakby nie patrzeć w góry jest dość daleko.

        Skomentuj


          #34
          Odp: Podróże z niemowlakiem

          Podróże z dzieckiem jak najbardziej, ale w granicach zdrowego rozsądku. Dla naszej pociechy sam wyjazd do jednej i drugiej babci jest nie lada wyzwaniem, bo obie mieszkają w całkiem innych rejonach Polski. Po spędzeniu kilku godzin w samochodowym foteliku synek jest tak wymordowany, że przysięgamy sobie, że w najbliższym czasie już nigdzie nie pojedzie.

          Do egzotycznych krajów w tak młodym wieku dziecka nigdy bym nie zabrała. Zmęczenie to raz (no bo jaką frajdę ma z tego dziecko?), a ryzyko zarażenia jakimiś choróbskami to dwa.

          Skomentuj


            #35
            Odp: Podróże z niemowlakiem

            Jeśli podróże nie zagrazaja zdrowiu, a wiemy, ze dziecko zniesie je dobrze - podrozujmy, w koncu podroze scalaja rodziny. Rozrywka sie przyda,a nie warto tez przesadzac i wszystkiego sie bac

            Skomentuj


              #36
              Odp: Podróże z niemowlakiem

              My podróżujemy z naszym maluchem odkąd skończył pół roku. Ja polecam Mazury. Znajdzie się tam coś zarówno dla dziecka, jak i dla rodziców. My z mężem uwielbiamy klimat portu i widok żaglówek, a nasz maluch kocha wodę więc dzień spokojnie można podzielić na relaks przy jeziorze i spacery w porcie winking smiley Na wakacje jeździmy kamperem bo nie umiemy długo siedzieć w jednym miejscu, a to pozwala nam łatwo sie przemieszczać bez ciągłego pakowania i rozpakowywania. Poza tym kamper ma aneks kuchenny i łazienkę więc nie muszę w nocy chodzić po całym campingu żeby dotrzeć do łazienki z dzieckiem. Niezmiennie od paru lat wypozyczamy kampera w jednym miejscu i jesteśmy mega zadowoleni zarówno ze stanu pojazdu jak i jego użytkowania. Jakby ktoś myślał nad wypożyczeniem takiego pojazdu to podsyłam stronkę http://vantourer.pl/kampery/

              Skomentuj


                #37
                Odp: Podróże z niemowlakiem

                Pewnie, że warto podróżować. My w pierwszą dalszą podróż (500km) wyjechaliśmy, jak mała skończyła 3 miesiące i było naprawdę super.

                Skomentuj

                •    
                     

                  #38
                  Odp: Podróże z niemowlakiem

                  Wszystko jest dla ludzi,jednak musimy zachować umiar i zdrowy rozsądek,to samo oczywiście w przypadku podróży z dzieckiem jeżeli jest bardzo małe. Upały oraz daleki ie odległości na pewno nie są wskazane.

                  Skomentuj


                    #39
                    Odp: Podróże z niemowlakiem

                    A to prawda. Sądzę, że faktycznie nie ma co lecieć gdzieś daleko, gdzie jest tropikalna pogoda.

                    Skomentuj


                      #40
                      Odp: Podróże z niemowlakiem

                      Ja bardzo żałuję, że z moim synkiem nie dało (i nadal się boimy) podróżować. Potrafi wpaść w histerię po 10 minutach jazdy samochodem. A dzieci podobno lubią jeździć

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #41
                        Odp: Podróże z niemowlakiem

                        Da się podróżować ale raczej w kraju. Jak mieszkacie na południu to warto wybrać góry polecam Wisłę, Międzybrodzie, Zakopane. Uwielbiam tam przyjeżdżać ale po sezonie letnim, zima jest tam urokliwa. Piękne Zakopane zimą, co warto zobaczyć znajdziecie na blogstyle (podsyłam znaleziony artykuł). Wiadomo, Ci co mieszkają na północy wybiorą Nasze piękne morze albo mazury.

                        Skomentuj


                          #42
                          Odp: Podróże z niemowlakiem

                          My planujemy jakis wypad dopiero na majowke, maly bedzie mial wtedy 13 miesiecy, na pewno bedzie to wyjazd na terenie kraju. Za granice moze tez sie kiedys wybierzemy, ale poki co bedzie na to za maly.

                          Skomentuj


                            #43
                            Odp: Podróże z niemowlakiem

                            Podróż z małym dzieckiem to nie lada wyzwanie i sporo stresu. Samo pakowanie zajmuje wiele czasu. Ja często jeżdżę z dzieckiem do siostry za granicę... To jest wyprawa Na taką podróż zawszę wykupuję dodatkowe ubezpieczenie. Wiadomo jak to jest z dzieckiem, zawsze coś może się stać. Tanich ubezpieczeń szukam zawsze w sieci. Ostatnio przeglądałam ofertę na https://bm.pl/#!/ubezpieczenia . Mają do wyboru kilka towarzystw ubezpieczeniowych. Można wyliczyć składkę online i wybrać najlepszą ofertę.

                            Skomentuj


                              #44
                              Odp: Podróże z niemowlakiem

                              moim zdaniem z niemowlakiem łatwiej się podróżuje niż z małym dzieckiem. Jak synek był mały to potrafił przespać ładnie cała trasę a teraz już jest problem.

                              Skomentuj


                                #45
                                Odp: Podróże z niemowlakiem

                                Wszystko się da, ja sama miałam dopiero kilka tygodni, kiedy rodzice zaczęli mnie zabierać ze sobą w podróż. Dla nich było to naturalne, a ja pewnie sama miałabym obawy. Jednak zanim się zdecydujesz, to warto przeglądnąć porównywarkę ubezpieczeń na czas podróży dla siebie i maleństwa https://bm.pl/#!/ubezpieczenia, żebyś nie musiała się dodatkowo martwić o jakieś nieprzewidziane zdarzenia.

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X