Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Poranna kawa

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Poranna kawa

    Patrycja dla Oli to trudny czas i powoli wszystko się unormuje zapewne, a jak Ty się czujesz w roli podwójnej mamy? I jak po porodzie?
    Jutro pomiar na budowie okien tesciowie nic nie wiedzą więc będzie się działo. Miałyśmy dziś jechać ale Zosia wyprosila bycie u babci do jutra.

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Poranna kawa

      Napisane przez 27otsifem Pokaż wiadomość
      Patrycja dla Oli to trudny czas i powoli wszystko się unormuje zapewne, a jak Ty się czujesz w roli podwójnej mamy? I jak po porodzie?
      Jutro pomiar na budowie okien tesciowie nic nie wiedzą więc będzie się działo. Miałyśmy dziś jechać ale Zosia wyprosila bycie u babci do jutra.
      hej!

      I jak pomiary okien? A teściowe może zajmą się remontem u córki i w waszą budowę tak nie będą się teraz wtrącać.

      Już zdążyłam zapomnieć że rodziłam Dziś dokładnie Jasio skończył miesiąc a ja już mam wrażenie że jest z nami od zawsze. Czekam aż będziemy mogli wychodzić z domu z jasiem-na razie przymusowa kwarantanna-zero odwiedzin i spacerów jeszcze przez kilka dni, aczkolwiek marzy mi się już mega dłuuugi spacer gdzieś dalej niż w obrębie podwórka na odległość niani elektronocznej.

      Skomentuj


        Odp: Poranna kawa

        Patrycja jeszcze chwilka i będziecie mogli korzystać z wiosny, jak tylko nadejdzie z słońcem i piękną pogodą, pomiary musieliśmy przenieść na dzisiejszy dzień, więc dziś będą pomiary i mój tata z szwagrem i mną będziemy ściągać zabezpieczenia na zimę z budowy, ja wykorzystałam z Zosią wczoraj ciepła trochę i ogarnęłyśmy podwórko na budowie bo pełno liści i było grabienie - jeszcze zostałam nam strona wjazdowa - choć słyszę jak kapie deszcz o ranny więc pewnie z planów dzisiejszych o porządkach nici ;/, co do teściów chciałam bym aby zajęli się sobą i remontem swoim ale mam obawy i już się boję co to będzie

        Skomentuj


          Odp: Poranna kawa

          Witam Ja na szybko
          U nas się dzieje tak cały czas w biegu Ja wciąż siedzę przy kartkach bo wciąż to nowe zamówienia teraz 3 zaproszenia na Komunie a to budowa bo palić w piecu trzeba Jeździmy za łazienką ale nie możemy jakoś jej zaprojektować Płytki na podłodze są brązowe ale jak tu ściany urządzić tak usłyszeliśmy że niedaleko robią za darmo projekty i trzeba jeździć ...Moja siostra urodziła 2 tygodnie za wcześnie ale niby na razie wszystko w porządku Jeszcze kontrole malutką czekają i cały czas coś Jeszcze problemy z komputerem miałam :/

          Skomentuj


            Odp: Poranna kawa

            Beata dobrze że się odzywasz , życzę wszystkiego dobrego dla malucha i zdowia, fajnie że łazienka już już blisko finału ważne że do przodu, ja właśnie do szycia muszę przesiąść bo ostatnio nie było czasu na to a to co miałam w zapasie to wyszło, u nas dziś pomiar był i udało mi się z tatą ogarnąć i odsłonić budowę nie obyło się bez słownych złośliwości teścia ale to przemilczeć dowiedział się ile będzie kosztować ich dach tutaj i musiał się na kimś odegrać i już boli mnie brzuch jak to będzie dalej :/

            Skomentuj


              Odp: Poranna kawa

              Hej

              Dzieciaczki spacyfikowane śpią a ja miałam dywan uprać, ale straasznie mi się nie chce już nic robić

              Justyna-co w planach do szycia? czyli sezon budowlany rozpczęty już. Szkoda Twojeo zdrowia na taki typ ludzi co nie radzi sobie z własnymi emocjami i na innych odreagowuje

              Beata-myślałam dziś o Tobie, cieszę się że kartkowa praca wre, szczególnie przy remoncie każdy grosz się przyda. Właśnie na detale najtrudniej się zdecydować by współgrało wszystko a od możliwości głowa boli wiec pomysł z projektem jest świetny, zawsze da Wam to inspirację i świeże spojrzenie Zdrówka dla nowonarodzonego Maleństwa. Jakie imię?

              Skomentuj


                Odp: Poranna kawa

                Patrycja kolejne wianuszki wielkanocne, jeszcze Zosi coś do koszyczka by pasowało uszyć, u nas tak szaro burovi deszczowo za oknem ze masakra miałam jechać do Wieliczki pozalatwiac sprawy ale chyba zrezygnuje dziś

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Poranna kawa

                  Witam Wczoraj do późna kończyłam zaproszenie :/ Jestem padnięta :/
                  Patrycja maleństwo ma na imię Rebeka i ważyła 2300 także naprawdę maleństwo ale śliczna taką czuprynkę ma na głowie Póki co starszy brat pomaga i oby tak zostało bo siostrzeniec bardzo chciał braciszka
                  Justyna Jak w końcu sobie przypomnę o tych kosztach naszej budowy to ci napisze a normalnie twoim teściom to by się zdało aby ktoś im coś powiedział :/ bo ileż można
                  We wtorek pojechałam rano tatę zawieźć na pogotowie bo bardzo źle się czuł bo grypa go tak trzymała dostał kroplówkę i antybiotyk a Dzieci wycieczkę miały szkoda mi było żeby ich omineło więc moja mama ich zaprowadziła Kuba się zapłakał za mną bo tak biedactwo wszystko przeżywa A Laura bez problemu została ...
                  Miało być dziś ciepło a jest zimno i pochmurnie ...

                  Skomentuj


                    Odp: Poranna kawa

                    Beata zdrowia dla Taty, lepiej coś? Dziecię maleńkie ale napewno nadrobi szybko,
                    odnośnie budowy oczywiście mam już stresa bo aż się boję zważywszy ze będą obcy pracownicy na budowie - mnie te teksty nie ruszają już chyba ale innych, niekiedy mam wrażenie że ja im coś zabrałam a raczej tak nie jest ... szkoda że głowa choć na chwilę nie może przestać myslec

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      Odp: Poranna kawa

                      Tatę jeszcze trochę trzyma A im człowiek starszy tym gorzej przechodzi :/
                      Co do kosztów to mnie też to przeraża ile to już pochloneło tysięcy a ile jeszcze trzeba a wydatków codziennych nie brakuje
                      Attached Files

                      Skomentuj


                        Odp: Poranna kawa

                        Beata kartki cudne, a otrzymanie takiej wyjątkowej to ogromne wyróżnienie, masz talent i ogrom cierpliwości
                        Koszty są ogromne ja powoli będę zamawiać na podmurowke rzeczy i już poszło do góry w stosunku do tamtego i zeszłego roku, okna też mają iść w górę i zamówienie chce złożyć teraz zawsze to ciut zostaje na coś innego

                        Skomentuj


                          Odp: Poranna kawa

                          Dzięki Oj koszty z roku na rok coraz droższe te ceny to są szokujące a tu tyle samych drobiazgów trzeba ale i tak cieszyć się trzeba z tego co już jest

                          Skomentuj


                            Odp: Poranna kawa

                            Beata u Was już na ostatniej prostej i to najważniejsze, ja wczoraj placilam drzewo i az strach ile jeszcze tego w tym roku będzie, w przyszłym tygodniu zamawiam okna i zaliczka też musi być wplacona, wczoraj musieliśmy przenieść drzewo bo kierowca nie dał rady wjechać na działkę i musiał je dac u teściów i to że trzeba przenieść i poukładać to nic tylko oczywiście nie obylo się bez komentarzy, jeszcze koleś od rynien był i wycenial je a tylko pogoda nie sprzyja budowaniu jak narazie

                            Skomentuj


                              Odp: Poranna kawa

                              Witam
                              koszty są ogromne :/ Idą święta jeszcze i znowu wydatki i już wiem że do nas będą się zjeżdżać a tu ugościć trzeba....
                              Moje dzieci zakaszlane siedzą w domu W środę mają konkurs i mam nadzieję że do tego czasu im przejdzie Siostry córeczka w szpitalu też jej grypa nie puszczała ,antybiotyki nie działały Zaraz szwagier powinien wrócić od nich to coś więcej powie

                              Skomentuj

                                     
                              Working...
                              X