Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

1001 pomysłów jak spędzić wolny czas

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: 1001 pomysłów jak spędzić wolny czas

    Ja ze swoją córką lubię chodzić do składzika na półpiętrze po słoiki, dżemy, kawę, ryż i tego typu rzeczy.

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: 1001 pomysłów jak spędzić wolny czas

      Dla nas zawsze idealnym pomysłem będzie wyprawa na plac zabaw. W szczególności teraz, gdy mamy taki świetny plac w mieście. Powstał on w budżetu obywatelskiego (więcej info na ten temat: . A teraz zimą zaczęliśmy się trochę bawić animacją solą kolorową
      Last edited by disne; 10-06-2020, 15:12. Powód: reklama

      Skomentuj


        Odp: 1001 pomysłów jak spędzić wolny czas

        Spacery
        Lepienie bałwana
        ogładanie współnie bajek w telewizji
        gry planszowe ( wieczorami często siadamy całą rodzinką i gramy sobie w takie gry, oczywiście nikt nikomu nie daje forów).
        Córka raz na jakiś czas może usiąść sobie do komputera. Jestem zdania,że wszystko dla ludzi tylko w określonych ilościach.

        Pozwalam jej głównie na granie w gry logiczne.Czyli takie które łączą zabawę z nauką. Obie z córcią na przykład lubimy ukladanie klocków mahjong:
        Last edited by disne; 10-06-2020, 15:12. Powód: reklama

        Skomentuj


          Odp: 1001 pomysłów jak spędzić wolny czas

          Myślę, że najlepiej nasze dziecko przyzwyczajać do przebywania na powietrzu. Nie tablety, gry, komputery. to zdąży jak tylko podrośnie. Dajmy im się pobrudzić, przewrócic, hartowac

          Skomentuj


            Odp: 1001 pomysłów jak spędzić wolny czas

            Ja kupiłam swojej siostrzenicy taką książeczkę: z galerialucznik.pl. Lubi wszelkie prace manualne więc pomyślałam, że to może być ciekawy pomysł. Zawsze dobrze jak dziecko chwilę spędzi w taki sposób niż przed komputerem. Zawsze nauczy się czegoś ciekawego.
            Last edited by disne; 10-06-2020, 15:12. Powód: reklama

            Skomentuj


              Odp: 1001 pomysłów jak spędzić wolny czas

              Na to żeby spędzić czas z dzieckiem pomysłów jest wiele. Trzeba tylko dobrze zająć się realizacją. Z jednym ciekawym pomysłem spotkałam się tutaj , bedziemy chcieli wybrać się w to miejsce przy najbliższej okazji
              Last edited by disne; 10-06-2020, 15:12. Powód: reklama

              Skomentuj


                Odp: 1001 pomysłów jak spędzić wolny czas

                Moim zdaniem warta przemyślenia jest też taka podloga-interaktywna-multimedialna
                Last edited by disne; 10-06-2020, 15:13. Powód: reklama
                -Malachitowe naczynie?- Bóg sprawiał wrażenie zirytowanego.- Doprawdy, Władzie. Myślałem, że nasze relacje są cieplejsze.

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: 1001 pomysłów jak spędzić wolny czas

                  Moja córka ma niedługo urodziny, więc planuję przygotować jej mała uroczystość dla niej i koleżanek. Muszę w internecie poszukać różnych pomysłów na gry i zabawy, żeby im się nie nudziło.

                  Skomentuj


                    Odp: 1001 pomysłów jak spędzić wolny czas

                    Moim zdaniem dobre gry komputerowe to naprawdę świetny pomysł Tutaj np. jest Lemuria: Lost in Space , która ostatnio mnie niesamowicie wciągnęła
                    Last edited by disne; 10-06-2020, 15:13. Powód: reklama
                    Najgorsze jest to, że jeśli zdołam zapomnieć, że poluję na ludzi, nie będzie żadnej

                    Skomentuj


                      Odp: 1001 pomysłów jak spędzić wolny czas

                      Może quady? Rodzinna jazda na quadach może być fajnym sposobem na spędzenie wolnego czasu. Quad może nas zaprowadzić w trudno dostępne miejsca.

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: 1001 pomysłów jak spędzić wolny czas

                        Ja uwielbiam z moim synkiem przygotowywać smaczne sałatki i zdrowe przekąski .Synek bardzo chętnie mi pomaga przygląda się i miło spędzamy czas

                        Skomentuj


                          Odp: 1001 pomysłów jak spędzić wolny czas

                          Dziewczyny polecam zastanowić się nad kursem języka angielskiego I to nie tylko dla siebie ale rówinez i dla dziecka ( obecnie wiekszość szkół językowych ma w ofercie kursy również dla najmłodszych)

                          Język angielski jest najwazniejszym językiem obecnie na świecie tak wiec koniecznie musicie go znać.

                          Jeśli zastanawiałybyście się nad szkołą językową to moge polecić Speak up;


                          Mają bardzo dobry program nauczania.
                          Last edited by disne; 10-06-2020, 15:11. Powód: reklama

                          Skomentuj


                            Odp: 1001 pomysłów jak spędzić wolny czas

                            Jestem orędowniczką spędzania wolnego czasu, aby jednocześnie bawić i uczyć się. Gramy z dzieckiem w różne gry czy oglądamy jakieś edukacyjne programy w telewizji. Niestety nie ma ich zbyt dużo, ale staram się wyszukiwać te najlepsze i puszczać mojemu Wojtkowi

                            Skomentuj


                              Odp: 1001 pomysłów jak spędzić wolny czas

                              Jest wiosna więc pomału mozna iśc na plac zabaw. Spacer lub na rowerek. W domu mozna wykonac obrazek z wycinanek albo zagrać z dzieckiem w grę eudkacyjną. Przyroda budzi się do zycia więc może pamiątkowe zdjęcia w parku lub w zieleńcu.

                              Skomentuj


                                Odp: 1001 pomysłów jak spędzić wolny czas

                                My ostatnio gramy w świetną grę Spadające krzesełka. Kupiłam na allegro za kilka złotych a dzieciakom się niesamowicie podoba. Cały czas by w to grały.

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X