Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Uwielbiam słodycze

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Uwielbiam słodycze

    Ja uwielbiam różnego rodzaju domowe lody Ostatnio przerabiam przepisy z tej strony xxxx
    Last edited by disne; 29-06-2020, 20:23. Powód: link

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Uwielbiam słodycze

      Też mam słabość do lodów... I dzisiaj je chyba sobie kupię...

      Skomentuj


        Odp: Uwielbiam słodycze

        Oj równiez uwielbiam słodycze chociaż powiem Wam,ze w ostatnim czasie o wiele częściej sobie coś piekę niż kupuję gotowe. Przynajmniej wiem ile jest w tym cukru i ogólnie jak coś zjem to mam mniejsze wyrzuty sumienia Odchudzam się tak wiec zwracam uwagę na kalorie.....

        Pycha jest ta na przepisy.pl/przepis/malinowa-rozkosz-rolada-biszkoptowa-z-malinami rolada biszkoptowa z malinami[/url] - jeden z moich ulubionych przepisów.Nie mogę siię już ogólnei doczekać kiedy będa prawdziwe maliny. Ze świeżymi a nie z mrożonymi jest jeszcze smaczniejsza !

        W dodatku prosta do upieczenia ( na stronie jest filmik, który pokazuje to krok po kroku).
        Last edited by disne; 29-06-2020, 20:24. Powód: link

        Skomentuj


          Odp: Uwielbiam słodycze

          Lubię, jednakże wolę przyrządzić je sama. Ostatnio chodzi za mną sernik - czy ktoś mógłby polecić mi jakiś przepis? Sama, znalazłam ten: przepisy.pl/przepis/sernik-wiedenski-przepisy.pl/przepis/sernik-wiedenski- myślicie, że się nada?
          Last edited by disne; 29-06-2020, 20:24. Powód: link

          Skomentuj


            Odp: Uwielbiam słodycze

            Ja w sumie rzadko używam masła orzechowego do wypieków. Muszę zacząć go używać, bo pewnie wzbogaca smak ciast.

            Skomentuj


              Odp: Uwielbiam słodycze

              Chciałam mieć kiedyś taką maszynę do lodów. Ale stwierdziłam, że zbyt wiele miejsca zajmuje.

              Skomentuj


                Odp: Uwielbiam słodycze

                Też co chwilę chodzę na lody. Jakoś od jedzenia tych słodyczy nie potrafię się powstrzymać.

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Uwielbiam słodycze

                  Ja też uwielbiam, ale unikam wszechobecnej chemii, dlatego sama przyrządzam popularne odpowiedniki znanym słodkości typu Monte czy Knoppers. Zamiast cukru stosuję stewię, oprócz tego również syrop z agawy lub klonowy.

                  Skomentuj


                    Odp: Uwielbiam słodycze

                    Syrop z agawy akurat nie jest najzdrowszy. Możesz sobie o tym poczytać w internecie.

                    Skomentuj


                      Odp: Uwielbiam słodycze

                      Oj równiez uwielbiam słodycze. Kiedyś na diecie próbowałam ich ie jeść. Jednak teraz jestem zdania, że w sumie raz na jakiś czas można sobie na coś slodkeigo pozwolić. I nic się z tego powodu na pewno nie stanie....
                      Polecam czekolady Hersheys

                      Moga byc trochę trudno dostępne stacjonarnie, ale sama pozwalam sobie raz na jakiś czas na luksus zamówienia sobie ich ze sklepu w sieci. Ogólnie pycha !
                      xxx
                      Last edited by disne; 29-06-2020, 20:24. Powód: link
                      http://forum.mamotoja.pl/

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Uwielbiam słodycze

                        bez lodów się nie da. obowiązkowo waniliowe

                        Skomentuj


                          Odp: Uwielbiam słodycze

                          Ajj za lodami też przepadam! Zasmakowały mi ostatnio lody śmietankowe.

                          Skomentuj


                            Odp: Uwielbiam słodycze

                            Lubię, choć kiedyś więcej jadłam

                            Skomentuj


                              Odp: Uwielbiam słodycze

                              Ja z kolei znalazłam taką stronę czekolateria /czekoladki-boze-narodzenie i zastanawiam się czy już nie kupić czekoladek na święta. Na co dzień wystarczy mi zwykła czekolada, ale takie okazje warto jakoś szczególnie uczcić. Dodatkowo oprócz smaku mogę nacieszyć oko pięknym opakowaniem.
                              Last edited by disne; 29-06-2020, 20:21. Powód: link

                              Skomentuj


                                Odp: Uwielbiam słodycze

                                Ja kocham serniki. Czasem nawet bardziej lubię je piec niż jeść! Sprawia mi to ogromną frajdę. Znalazłam ostatnio świetną książkę z przepisami na serniki .psychoskok/produkt/serniki-slodkie-wytrawne. Co więcej - nie tylko słodkie ale i słone. Autorka podpowiada, jak upiec sernik aby się udał. Nawet najwięksi laicy w pieczeniu poradzą sobie korzystając ze wskazówek Pani Renaty
                                Last edited by disne; 29-06-2020, 20:22. Powód: link

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X